Sıcak Su Konforu ve Kesintisiz Duş Keyfi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yeni Bosch RDE1821415 elektronik kontrollü ani şoklamalı su ısıtıcısı, istediğiniz sıcaklıkta suyun istediğiniz sürece musluktan ya da duştan sıcaklığı değişmeden akmasını sağlıyor. Böylece duş boyunca suyun soğuması veya su ısınsın diye boşa su akıtılması gibi hem can sıkıcı hem masraflı durumlar ortadan kalkıyor. Hassas ısı ayarı sağlayan bu hızlı ısıtma sistemi, üstelik hidrolik ani şoklamalı su ısıtıcılarına göre yüzde 20 oranında daha az enerji harcayarak, elektrik faturalarını da düşürüyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla yalnızca günlük yaşamımızı değil geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, yeni RDE1821415 model elektronik kontrollü ani şoklamalı su ısıtıcısı ile anında sıcak su konforu ve değişmeyen sıcaklıklarla kesintisiz duş keyfi yaşatıyor. İstenilen su sıcaklığına ulaşabilmesi için suyun hangi güçle ısıtılması gerektiğini kendi belirleyip, uygulayan Bosch ani su ısıtıcısı, Avrupa IP 25 yönetmeliğine uygunluğu sayesinde banyolara güvenlik de getiriyor.

Su sıcaklığı değişmeden duş keyfi

Bosch RDE1821415 elektronik kumandalı ani şoklamalı su ısıtıcısının avantajı, su debisi değişse bile istenilen su sıcaklığının tam olarak ayarlanabilmesinden geliyor. Elektronik kumanda sistemi, istenilen su sıcaklığına ulaşabilmek için suyun hangi güçle ısıtılması gerektiğini belirliyor ve uyguluyor. Böylece ayarlanan sıcaklıkta su, istediğiniz sürece musluktan ya da duştan sabit şekilde ve sıcaklığı hiç değişmeden akıyor. Hassas ısı ayarı sağlayan bu hızlı ısıtma sistemi, hidrolik ani şoklamalı su ısıtıcılarına göre yüzde 20 oranında daha az enerji harcayarak, aile ekonomisine de katkı sağlıyor.

Akıllı kullanımıyla çok tasarruflu

Merkezi ısıtma sistemi olmayan yerlerde kullanıma uygun olan Bosch RDE1821415 elektronik kumandalı ani şoklamalı su ısıtıcısı, ayrıca, güneş enerjisi ile ısınmış suyu ek ısıtma yaparak istenilen ısıya ulaştırabiliyor. Su ısıtmaya fazla enerji harcamasına gerek kalmadığı için su, elektrik, zaman ve bütçe tasarrufu sağlıyor.

Güvenlik, şık tasarım ve kolay montaj

Bosch RDE1821415 elektronik kumandalı ani şoklamalı su ısıtıcısı beyaz rengi ve şık görünümüyle banyonuza güzellik katarken, Avrupa IP 25 yönetmeliğine uygunluğu sayesinde de güvenlik getiriyor. Ayrıca Clickfix plus tekniği sayesinde kolayca kurularak, bir an önce kullanıma hazır hale getirilebiliyor.

Bosch Ecotronic Comfort, Elektronik Kontrollü Ani Su Isıtıcısı – Özellikler

Tek cihazda entegre 2 farklı güç: 18 ve 21 kW
Elektronik ayar sayesinde istenilen su sıcaklığını tam olarak ayarlayabilme özelliği
30 °C’den 60 °C’ye kadar 0,5°C adımlarla kademesiz ısı ayarı
Sıcak su verimi (38°C/60°C) 9.9/6.6 l/dk.
Hidrolik prensibiyle çalışan ani şoklamalı su ısıtıcılarına göre, %20 enerji ve su tasarrufu
Önceden ısıtılmış suyufabrika çıkış ayarlı en fazla 55C’ye kadar ısıtma işlemi
Hava kabarcığı tespit eden elektronik emniyet şalteri cihazın içine entegre edilmiştir
CLICKFIX plus, montaj tekniği sayesinde zaman ve paradan tasarruf
Cihazın arka duvarı ile gövdesi, kolay montaj için rahatlıkla birbirinden ayrılabilir
İlk çalıştırma için sadece 0.25 Bar su basıncı yeterlidir
Kolay su bağlantısı için hareketli bağlantı boruları
IP25 nem koruması
Boyutlar (Y x G x D): 47.2 x 23.6 x 9.9 cm
Ağırlık: 3,4 kg
Şebeke bağlantısı 3~/PE, 400 V, 18 / 21 kW, sigorta 32 A
Renk: Beyaz
Tavsiye edilen satış fiyatı: 790 TL

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.