Sevgilinizle Unutulmaz Bir Gecenin Adresi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sevgilinizle Unutulmaz Bir Gecenin Adresi: İstanbul’un Dinamizmiyle Sevgililer Günü’nün Romantizmini Buluşturan ROOK!

Son dönem İstanbul gece hayatının en popüler bölgesi Şişhane’nin trendy mekanlarından ROOK, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilinizle unutulmaz bir gece geçirmeniz için size önce enfes lezzetler, ardından şaşırtıcı kokteyller ve özgün sürprizlerle dolu bir alternetif sunuyor. Klişeleşen Sevgililer Günü konseptinden bıkanlardansanız, ROOK tam size göre.

İstanbul gece hayatının kalbinin attığı Şişhane’de 2011 Nisan’ından bu yana hizmet veren ROOK, eğlence anlayışına yeni bir soluk getiren yaklaşımıyla benzerlerinden ayrılıyor.  14 Şubat Sevgililer Günü’nde farklı bir gece geçirmek isteyenler ROOK’un romantizmle eğlenceyi birleştiren programını tercih edebilir. Mum ışığında yemek ile geçirilen alışılmış 14 Şubat’ların aksine ROOK, akıllardan silinmeyecek bir programla sevgilileri bir araya getiriyor.

Ödüllü şef Eyüp Gül’ün sadece sevgililer için hazırladığı kırmızı şarap soslu bonfile ya da ROOK’un birbirinden lezzetli yemeklerden oluşan menüsü,  profesyonel bir fotoğrafçının objektifinden gecenin yıldızı sevgiliniz ile fotoğrafınız, isimlerinizi taşıyan özel tasarlanmış şampanya kadehi ve ikramı bu özel gecenizi ölümsüzleştirecek! Sakin başlayan Sevgililer Günü yemeğinin ardından DJ Alain Silifkeli’nin seti ve ROOK’a özel Patrooka, Kyuuri gibi orijinal kokteyller ve sürpriz shotlarla eğlence, müzik, dansın en iyisini ROOK’ta bulabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde sıra dışı ama özenli, alternatif ama kaliteli eğlence ve yemek anlayışının bir yansıması olan ROOK paketi sizleri bekliyor. Daha fazla bilgi için www.rook.com.tr  veya www.facebook.com/rooksishane sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Haberindeks

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.