Sasa Deluxe; EMİTT 2013’te

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sasa Deluxe Sapanca; EMİTT 2013’te Sakarya Valiliği’nin içerisinde açtığı standında; yerli ve yabancı turizm acentelerine tanıtım yaparak Sapanca’da turizm gelişmesine büyük katkı sağladı.

Sasa Deluxe Sapanca; 24-27 Ocak 2013 tarihlerinde arasında 17. gerçekleşen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT 2013’te 8. Salonda Sakarya Valiliği’nin içerisinde açtığı standında; yerli ve yabancı turizm acentelerine tanıtım yaparak Sapanca’da turizm gelişmesine büyük katkı sağladı. Sasa Deluxe; fuar boyunca ziyaretçilere kuru pasta ve su böreği ikramlarında bulundu. Fuarda; Halkla İlişkiler Sorumlusu Emrah Pehlivanoğlu, işletmeci Nuran Demir ve Kayhan Aydın görev yaptı.

Yeniliklerini tanıttı

Sakarya Sapanca Gölü’nün kenarında olması ve doğayla iç içe bulunması sebebiyle tercih edilen Sasa Deluxe; olumlu yönde ilerlemeye ve kendini yenilemeye devam ederken, 8. Holl’de Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) ve Batı Karadeniz Kalkınma Birliği’ne (BAKAB) bağlı illerle birlikte 5. kez katılan 13 kurum ve kuruluştan biri oldu. Yapmış olduğu yenilikler, çalışmalar, başarılar ve profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda ‘Deluxe’ ünvanı alan Sasa Deluxe Sapanca; fuarda 4 gün boyunca yerli ve yabancı turizm acentelerine tanıtım yaparak Sapanca’da turizm gelişmesine büyük katkı sağladı. Sasa Deluxe; fuar boyunca ziyaretçilere kuru pasta ve su böreği ikramlarında bulundu. Mavi ile yeşilin buluştuğu nokta olan Sasa Deluxe, özellikle yol ihtiyaçlarına yönelik olmaktan çok, lüks AVM’si ile alışveriş, aynı zamanda rahatlama, ailece ve dostlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz ve ‘geldikçe tutkunuz olacak’ bir ortam yaratıyor.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.