Sahibinden.com’un Yeni “Efsane İlanı” Hakkari’den

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından sahibinden.com’un en çok ziyaret edilen bölümlerinden “Efsane İlanlar” köşesinin yeni yıldızı Hakkari’den “Uygun Fiyata Honda Civic” başlıklı ilan oldu.

İlan sahibinin yüklediği fotoğraflarda tamamı karlarla kaplı ve plakadan başka hiç bir yeri görünmeyen 1998 model lacivert otomobil, 12 bin TL’den satışa sunuluyor.

İlana dikkat çekmek için farklı ve yaratıcı yöntemler deneyenler arasına katılan Honda Civic sahibinin bunu özellikle mi yoksa farkında olmadan mı yaptığı ise bilinmiyor.

sahibinden.com‘daki ilan http://www.sahibinden.com/110577715/ linkinden görüntülenebiliyor.

Emlaktan, otomobile, teknoloji ürünlerinden, giysi ve aksesuara kadar binlerce ürünün satışa sunulduğu, Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından sahibinden.com’un “Efsane İlanlar” köşesinde, kullanıcılarının verdiği eğlenceli ve yaratıcı ilanlar arasından, en çok ziyaretçi tarafından incelenen, kendine has ve çoğu zaman gülümseten özellikler taşıyan ilanlar yer alıyor.

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.