Renkliler ile Beyazlar Birlikte Yıkanır mı?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zamanla yarışan hanımlar, çalışanlar, öğrenciler ve yalnız yaşayanlar hızlı ve pratik çözüm sunan, mucizevi ürünler ister. Dr. Beckmann Renk Koruyucu Mendiller renkli ve beyaz çamaşırların birlikte yıkanmasını sağlayarak çok hızlı bir çözüm sunmaktadır.
Üstün Alman Teknolojisi ile üretilen Dr. Beckmann Renk Koruyucu Mendiller, renkli çamaşırların suya bıraktığı fazla renkleri mikro gözenekleri üzerinde toplayarak beyazlar ile karışmasını önler.Her yıkamada makineye çamaşırlarla birlikte konulacak olan mendiller pratik ve çevreci bir kullanım sağlamaktadır.
Dr. Beckmann Renk Koruyucu mendiller beyaz çamaşırlarda kullanıldığında, beyazların yıkandıkça grileşmesini ve eskimesini de engellemektedir.
Enerji ve su tasarrufu ile hem ekonomiden hem de zamandan tasarruf sağlayan Dr. Beckmann Renk Koruyucu Mendillerin 12’li ve 20’li seçenekleri bulunmaktadır.
Bu mucizevi ürünü Migros, Carrefour ve Real gibi büyük süper marketlerde ve diğer marketlerde bulabilirsiniz.

Ürünü deneyen kullanıcı yorumlarından bazıları;

• Zaman ve yer kazanmak için her zaman renkliler ile beyazları birlikte yıkamamı sağlayan bir buluş aradım. Dr. Beckmann Renk Koruyucu Mendiller tam aradığım şey!!!

• Bu buluş sayesinde hızlı yaşantıma pratik bir çözüm buldum  Çalışan bayanlara kesinlikle öneriyorum.

• Mucize ürünün adı Dr. Beckmann Renk Koruyucu Mendil! Dr. Beckmann 100 yılı aşkın süredir lekelere çözüm bulan bir Alman firması…

• Eğer zaman ve enerji tasarrufu yapmak istiyorsanız, hem çalışıp hem yalnız yaşayan bayanlar iseniz, bu ürünü mutlaka size öneriyorum.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.