Popüler Oyun Cut The Rope, Internet Explorer 9 Farkıyla Web’de

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Son zamanların en popüler oyunlarından biri olan Cut the Rope’ı oynamak için artık uyumlu bir mobil cihaza sahip olmak şart değil. Oyunun tamamen HTML5 ile geliştirilmiş web versiyonu, www.cuttherope.ieadresinden ücretsiz oynanabiliyor ve HTML5 teknolojisi sayesinde kullanıcıya mobil uygulamasında olduğu kadar zengin ve renkli bir deneyim sunmayı başarıyor.

Cut the Rope oyununda amaç, oyunda yer alan ipler, hava yastıkları ve baloncuklara müdahale ederek oyunun kahramanı Om Nom’u şekerle beslemek ve bunu yaparken de yıldız toplamak. Windows 7, HTML5 ve Internet Explorer 9’un güçlerini bir araya getirerek geliştirilen web versiyonunda toplamda 25 ücretsiz seviye bulunuyor ve oyunu Windows 7 görev çubuğuna sabitleyip buradan erişenler, daha önceki hiçbir versiyonda yer almamış 7 yeni seviyeyi deneyimleyebiliyor. Sabitlemek için ise tek yapılması gereken, Internet Explorer 9’da oyunun açık olduğu sekmeyi sürükleyerek Windows 7 görev çubuğuna bırakmak.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.