Pamela Anderson 12 yaşındayken tecavüze uğramış!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ünlü aktris Pamela Anderson, çocukluğu boyunca cinsel tacize uğradığını açıkladı. Anderson, 12 yaşındayken de tecavüze uğradığını söyledi.

Kurmuş olduğu hayvan hakları vakfının Cannes Film Festivali’ndeki lansmanında konuşan 46 yaşındaki eski Playboy yıldızı, “Şu an hayatımın en acı hatıralarını açıklamak için doğru zaman olduğunu hissediyorum” diyerek söze başladı.

Kolay bir çocukluk geçirmediğini belirten Anderson, altı yaşından 10 yaşına kadar, evlerinde çalışan bakıcı kadın tarafından taciz edildiğini söyledi.

Pamela Anderson, 12 yaşına geldiğinde ise tecavüze uğradığını ifade etti. Bir arkadaşının sevgilisinin 25 yaşındaki ağabeyinin kendisini tavla öğretmek vaadiyle kandırdığını belirten Anderson, sırt masajıyla devam eden tacizin tecavüze dönüştüğünü söyledi.

Anderson, okul yıllarında ayrıca bir sevgilisinin isteği üzerine altı erkekle birlikte toplu seks yapmak zorunda kaldığını sözlerine ekledi.

Yaşadığı kötü tecrübeleri, zaten zor bir yaşam sürdüren annesini daha fazla üzmemek için kimseye söyleyemediğini ifade eden Anderson, hayvanlara olan sevgisinin kendisini ayakta tuttuğunu belirtti.

Hürriyet.com.tr
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.