Outlet Mücevher Fırsat Günleri’nde Hediye Yağmurları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Üreticiler ile mücevher meraklılarını bir araya getirecek Outlet Mücevher Fırsat Günleri’nde, %70’e varan indirimin yanı sıra firmaların dağıtacakları hediyeler de dikkat çekiyor.

25-29 Aralık 2013 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan Outlet Mücevher Fırsat Günleri, yaklaşmakta olan yeni yıl için büyük fırsatlarla dolu. Üreticiden tüketiciye, sertifikalı ve ihraç fazlası mücevherlerin, %70’e varan indirimlerle ve 12 taksit imkânıyla satışa sunulmasının yanı sıra mücevher firmalarının yapacağı kampanyalar ve hediyeler de dikkat çekiyor.

Kuyumculuk sektöründe yatırıma yönelik ürünleriyle hizmet veren İsgold İstanbul, yeni ürünü “Şans Altın” ile ilk kez bu fuarda tüketiciyle buluşuyor. Beş gün süresince eğlenceli yarışmaların sonucunda verilecek “Şans Altın” hem etkinlik boyunca hem de 2014 yılı sonunda da kazandırmaya devam edecek.

Ekrem Büyük Mağazacılık, alışveriş yapan herkese 200 TL hediye çeki etmenin yanı sıra çok özel fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Fuara özel 70.080 $ değerindeki pırlantalı küpe 49.000 $’dan, 176.440 $ değerindeki pırlantalı gerdanlık ise 123.500 $’dan satışa sunacak.

 

Fırsatlar bunlarla da bitmiyor.

Ser Diamond, “Hedefi vurun, elması götürün” diyerek dünyada bir ilki gerçekleştirecek. Çekilişsiz, kurasız 2000 TL ve 20.000 TL arası mücevherleri bedava kazanma şansı verecek. Regold, 1.000 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese orijinal boy parfüm, Pırıltı Alyans ise, alışveriş yapan herkese “anturaj set veya kol düğmesi” hediye edecek. Tekvin Pırlanta’dan alışveriş yapanların hediyesi ise pırlantalı kutup yıldızı kolye olacak.

 

Ücretsiz Bakım ve Onarım, Outlet Mücevher Fırsat Günleri’nde

Outlet Mücevher Fırsat Günleri’nde ziyaretçileri bekleyen sürprizlerden en önemlisi ücretsiz bakım ve onarım stantları olacak. Sarraf atölyesi olarak hizmet verecek olan bu stantlarda, eskimiş, kopmuş ya da yıpranmış ziynet eşyaları için bakım, tamirat ve cila gibi işlemler ücretsiz yapılacak.

Pırlanta Meraklısı Ziyaretçiler İçin Özel Sergi

“Madenden Mücevhere Pırlantanın Yolculuğu” sergisi, ziyaretçileri bekleyen diğer sürprizlerden biri. Pırlantanın tarihteki yolculuğu, madenlerden yeryüzüne çıkarılışı, pırlantanın bilinmeyen yönleri, 2014 pırlanta trendlerinin anlatılacağı sergide ayrıca “pırlanta almanın sırları” konulu workshop çalışması da yer alacak.

Outlet Mücevher Fırsat Günleri

Tarih: 25-29 Aralık 2013

Yer:  İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Merkezi

Ziyaret Saatleri : 10.30  – 19.30

 

Fuar organizasyonu bilgi:

Sereks Fuarcılık – 0.212.516 21 50

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.