Olmaz dediler oldu!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hastalığının tedavisi yok denilen genç kız, 6 yıl sonra sağlığına kavuştu

 Altı yıl önce sol bacağından sakatlanan veLenfödem teşhisi koyulan genç kız 6 yıl sonra Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde gördüğü tedavi sayesinde sağlığına kavuştu.

Merve İlhan 6 yıl önce yüksek bir yerden atlayınca sol ayağı ve bacağında şişlikler meydana geldi. Bacağında oluşan şişliklerle ilgili gittiği doktorlar Merve’nin rahatsızlığına Lefödem teşhisi koyarak tedavisinin mümkün olmadığını söylediler. Bacağındaki şişlik nedeniyle pantolon giymede zorlanan genç kızın enfeksiyon kapan bacağı hayatını iyice zora sokmaya başladı.

Altı yılın sonunda ise Romatem Kocaeli Hastanesi’ne başvurarak Doç. Dr. Barın Selçuk takibinde, Fizyoterapist İbrahim Babayiğit ve Mehmet Ünal’ın yardımlarıylaLenfödem tedavisi aldı. 30 gün süren tedavi sonrasında her iki bacağı da eşit duruma geldi.

Doç. Dr. Barın Selçuk ilk geldiği gün ile şu anki durumu arasında çok fazla fark olduğunu belirterek Merve’nin eski sağlığına tekrar kavuştuğunu dile getirdi.

Kaynak:habertürk.com
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.