Kurt Seyit ve Şura Dizisi bu akşam başlıyor!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Star TV’nin yeni dizisi “Kurt Seyit ve Şura” bugün ilk bölümüyle ekrana geliyor. Başrollerde Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın yer aldığı dizi, bir aşk hikayesini konu alıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrollerde yer aldığı “Kurt Seyit ve Şura” dizisinin ilk bölümü bugün saat 20.00’de, Star TV’de ekrana gelecek.

Ay Yapım yapımcılığında gerçekleşen dizinin yönetmenliğini Hilal Saral, senaristliğini ise Ece Yörenç üstleniyor. Müziklerini Toygar Işıklı’nın üstlendiği dizide Birkan Sokullu, Ushan Çakır, Seda Güven, Elçin Sangu, Aslı Orcan, Neşe Baykent, Mehmet Yılmaz, Berk Erçer, Doğu Alpan, Zerrin Nişancı, Tuğçe Karabacak, Sarpcan Köroğlu gibi isimlerle birlikte Serdar Gökhan ve Şefika Ümit Tolun da rol alıyor.

Nermin Bezmen’in “Kurt Seyt ve Shura” adlı kitabından uyarlanan dizi, yüzyıl başı Rusya’sından 1920’lerin İstanbul’una uzanan dönemde yaşanan tutkulu bir aşk hikayesini konu alıyor. Saltanat günlerinden Karpatlar cephesine, Aluşta’dan işgal altındaki İstanbul’a, 1920’lerin Pera’sına kadar uzanan macera dolu yolculuk bu akşam başlıyor.

İşte, Kurt Seyit ve Şura dizisi yeni fragmanı… 

[youtube id=”DV3NQnigyYs” width=”620″ height=”360″]

“Kurt Seyit ve Şura” dizisinde kim, kimdir? Öğrenmek için Kurt Seyit ve Şura dizisi karakterleri yazımıza tıklayın.

Kurt Seyit ve Şura Dizisi bu akşam başlıyor!
Kurt Seyit ve Şura Dizisi bu akşam başlıyor!
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.