Kurt Seyit ve Şura bitiyor mu?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Reyting düşüklüğü sıkıntısı yaşayan “Kurt Seyit ve Şura” dizisinin akıbetini Cengiz Semercioğlu açıkladı.

Cengiz Semercioğlu, bugün Hürriyet’teki köşesinde dizi sektörüyle ilgili yorumlarda bulundu. Yorumladığı dizilerden biri de Kıvanç Tatlıtuğ ile Farah Zeynep Abdullah’ın başrolde yer aldığı “Kurt Seyit ve Şura” idi. 

Dizinin izlenme oranının beklenilenilen altında kalması üzerine akıbetinin ne olacağı merak konusu. Semercioğlu, dizinin gidişatı için, “Ne sonuç alırsa alsın, dizi haziran ortasına kadar devam edecek” dedi. Hikayenin İstanbul’a taşınmasıyla dizinin biraz toparlama sürecine girebileceğini, bu durumda da eylül ayına kadar süreceğini söyleyen Semercioğlu, “Ancak bu sonuçları almaya devam ederse bu yükü ne Ay Yapım taşıyabilir ne de Star TV” yorumunu yaptı. 

Star TV ekranlarında salı günleri yayınlanan “Kurt Seyit ve Şura”, ilk gününden beri reyting zirvesini Kanal D’de ekrana gelen “Küçük Ağa” dizisine kaptırıyor. Dizi, sosyal medyada da konuşulmayı başaramıyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.