Kürklü Botlar Zizigo.com’da

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Türkiye’nin en büyük online ayakkabı mağazası Zizigo, kışın yeni trendi kürklü bot modelleriyle ayakkabı tutkunlarına modanın kapılarını açıyor. 300’den fazla kürklü bot modeliyle her keseye ve zevke uygun ürünler 90 TL ile 379 TL arasında değişiyor, herkes kürklü botların sahibi oluyor. Zizigo.com satın alınan ürünleri 1-3 günde kapıya teslim etmesi, teslimat ve iade sürecinde ücretsiz kargo servisi, iade edilen ürünün ücretsiz olarak kapıdan alınması ve 365 gün iade garantisi ile eşsiz bir alışveriş deneyimi yaratıyor.

Türkiye’nin en büyük online ayakkabı mağazası Zizigo.com kışın hem şık hem rahat olmak isteyen moda tutkunlarına 300’den fazla kürklü bot modeli sunuyor. Uygun fiyatlı imitasyon kürklü ürünlerden en üst kalite ve gerçek kuzu kürkü kullanan markalara kadar birbirinden farklı ve çeşitli modellerin fiyatları 90 TL ile 379 TL arasında değişiyor.

Kürklü botların senesi!

Zizigo.com’da bu yılın modasına uygun olarak kürklü botların farklı formları ve modellerini bulmak mümkün. Kısa ve bilekte biten botlar siyah, bej ve taba renkleriyle ön plana çıkarken, Rubber Duck markasının şık ve ayağınızı sımsıcak tutan modelleri de büyük ilgili görüyor.

Zizigo.com’un özel alışveriş deneyimi!

Sipariş edilen ürünleri 1-3 gün içinde ücretsiz olarak adrese teslim eden Zizigo.com, okul alışverişini son dakikaya bırakanların da en büyük kurtarıcısı konumunda. Zizigo’dan beğenip sipariş ettiğiniz bir ürün en geç 3 gün içinde adresinize ücretsiz olarak teslim ediliyor. Zizigo.com’dan alınan ürünlerde renk ve numara değişikliği de kolaylıkla yapılabiliyor. Eğer herhangi bir nedenden dolayı değiştirme yapmak isterseniz, yine ücretsiz olarak adresinizden ürün alınıyor ve yenisi kısa süre içinde temin ediliyor. Ayrıca Zizigo.com 365 gün iade imkanıyla da büyük kolaylık sunuyor.

Ayakkabı modasını yakından takip etmek ve trendlere uygun istediğiniz ayakkabıyı bulabilmek için www.zizigo.com’u takip etmeye devam edin!

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.