Küçük ve büyük ayakkabı bulamama sorununa çözüm

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Türkiye’de Bir İlk Küçük numara & Büyük Numara Ayakkabılar Sadece fitbas.com ‘da ‘’Üzgünüz efendim , Aradığınız ayakkabı Numarası bu modelde yok ‘’ sözü Türkiye’de toplumun belirli bir kesiminde çok fazla duyulmakta. “ Küçük numara ayakkabı ” ve büyük numara ayakkabı kavramı Türkiye’de henüz yerleşmemiş bir kavram olduğu için büyük markalar da küçük üreticiler de bu işe soyunmamış. Alışveriş merkezlerinde ve mağazalarda, ayakkabı üreticilerinde bayanların bulmakta zorlandığı küçük (33 – 34 – 35) ve büyük (40 – 41 – 42) numaralar, erkeklerin bulmakta zorlandığı küçük (37 – 38 – 39) ve büyük numaralar (45 – 46 – 47 – 48) şeklinde belirlenmiş ve fitbas .comsitesinde online satışa sunulmuştur.

Küçük&Büyük numara ayakkabı giyen ünlüler

Güzide Duran , Asuman Krause , Kenan İmirzalıoğlu , Ata Demirer, Tuğba Özay , Lerzan Mutlu , Çağla Şikel ,Deniz Seki , Kıvanç Tatlıtuğ , Engin Akyürek , Erkan Petekkaya gibi ünlüler de Türkiye’de Küçük & Büyük numara ayakkabı giyen grubta yer alıyor. Fitbas .com ürünlerini sergilemek ve tanıtmak amacı ile küçük & büyük numara giyen ünlü yüzler ile işbirliği yapmayı planlıyor.

Öncelikli Hedef Kitle memnuniyeti

Online alışveriş kanalı ile ayakkabı bulmakta zorlanan kitleyi memnun etmeyi hedeflediklerini belirten FitBas.com İş geliştirme Yöneticisi Taner KAYMAN her türlü ayakkabı kategorisinin yer aldığı fitbas.com ’da bayan ayakkabı modellerinde 36,37,38 ve 39 numara talebi bulunmasına rağmen kitleye odaklanma adına şimdilik sadece bayanlarda küçük&büyük numara ayakkabıları tercih ettiklerini, erkek ayakkabılarında ise Crunell ile yapılan işbirliği çerçevesinde tüm numaralar satıldığını söyledi..

Bugüne kadar yapılan satışlardaki geri dönüşlerde gayet olumlu yorumlar aldığını aktaran Taner Kayman ürün kalitesi, çok kısa sürede yapılan ürün teslimatı, kapıda ödeme seçeneği ve müşteri destek hattı ile müşterilerini bağımlı hale getirmeye çalıştıklarını iletti.

365 Gün İade , Ücretsiz Kargo , Müşteri Hizmetleri

Fitbas.com bu numaraları kullanan kitleyi memnun etmek amacı ile “koşulsuz” 365 gün iade garantisi vermektedir. Bu seçenek ile müşteriler ürünlerde numara veya kalıp sorunları olup olmasına bakmaksızın kullanılmayan ve deforme olmayan ürünleri iade edebilirler. İade edilen ürün ücreti müşteriye teslim edilmekte veya Müşteri isteği doğrultusunda Değişim yapılmaktadır.

İster Kredi Kartı, ister Havale, İster ‘’Kapıda Ödeme’’

Kredi kartı ve havale ödemelerinin dışında “Kapıda Ödeme” alternatifi ile Fitbas.com sipariş verilen ürünlerde ürünü gör kapıda satın al seçeneği ile isterseniz kapıda nakit veya kredi kartı ile ürün satın alımını yapabilirsiniz.

Markalarla Yapılan İşbirlikleri

Küçük & Büyük numara ayakkabı tedarik zincirinde Pierre Cardin , İssimo , Romani, Giorgio Vito, Crunell gibi markalar bulunduran fitbas.com tedarik zincirine henüz dahil olmayan markalarla görüşmelerini olumlu yönde devam ettiriyor.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.