“Kösem Sultan” Beren Saat Olacak!

Yeni Tims Prodüksiyon yapımı dizinin adı, "Kösem Sultan". 1,5 yıl sonra yayınlanması planlanan dizide Kösem Sultan'ı kimin oynayacağı merak konusu oldu.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Muhteşem Yüzyıl’dan sonra yeni bir Osmanlı dizisi daha başlıyor. Yeni Tims Prodüksiyon yapımı dizinin adı, “Kösem Sultan”. 1,5 yıl sonra yayınlanması planlanan dizide Kösem Sultan’ı kimin oynayacağı merak konusu oldu. Bu rolün Meryem Uzerli’ye teklif edildiği düşünülse de kulislerde konuşulan isim; Beren Saat oldu.

Başrol için kulislerde adı geçen isim en son “İntikam” dizisiyle seyirci karşısına çıkan Beren Saat. Dizinin tanıtımında yer alan kızın kumral olması dedikoduları güçlendirirken, Star TV yönetiminin de Kösem Sultan rolünde Saat’i istediği söyleniyor.

Bakalım, ilerleyen zamanlarda Kösem Sultan rolünün kime verildiği daha yüksek sesle dile getirilecek mi?

24781354

KESKİN ZEKASIYLA TANINIYOR

Osmanlı tarihinin en etkili kadınlarından biri olan Kösem Sultan, 1590 yılındaYunanistan’da doğdu. Asıl adı Anastasia’ydı. 15 yaşındayken İstanbul’a gönderildi, Sultan I. Ahmet’e haseki oldu. Keskin zekasıyla padişahı etkiledi, kısa zamanda bütün saraya nüfuzunu kabul ettirdi. İki oğlu padişah olan, aynı zamanda torununun da padişahlığını gören Kösem Sultan’ın hayatı, birçok dizi ve filme konu oldu.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.