Kaya Hotels& Resorts Den Emıtt Çıkarması

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

17. EMITT ( Doğu Akdeniz Uluslar arası Turizm ve Seyahat Fuarı) TUYAP fuar alanında görkemli bir şekilde başladı. Arjantin, Çek Cumhuriyeti, Kazakistan, Macaristan, Malezya, Slovenya Venezuela, Yunanistan, Güney Afrika Cumhuriyeti Rusya Federasyonu, İtalya gibi 60 ülkeden 4000 katılımcı ve 128 bin ziyaretçisi olan dünyanın en büyük 5. turizm fuarı EMITT’ te bu yıl Kaya Hotels & Resorts daha ilk günden tüm dikkatleri üzerine çekti.Türk turizminin en büyük aktörlerinden biri olan Kaya Hotels & Resorts 3. salonda adeta şov yaptı. Kırmızı tüylü masklı kızların yer aldığı stand ilgi çeken noktalarından bir tanesiydi. Fuara 10 büyük yatırımı ile çıkarma yapan Kaya Hotels & Resorts, başta yerli ve yabancı basın olmak üzere ziyaretçilerden de tam not aldı.

“En İyi Kayak Tesisi Özel Ödülü” Kaya Palazzo Ski& Mountain Resort e geldi
Türkiye’nin en büyük turizm şirketlerinden ETSTUR’un 3370 tesisi arasından 300 bin kişinin oylarıyla 2008 den beri her yıl düzenlediği Otel puan.com ödüllerinde Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort en iyi kış oteli en iyi kayak tesisi özel ödülü ne layık görüldü. Kartalkaya da konuklarını benzersiz bir ihtişamla ağırlayan Kaya Palazzo, Kartalkaya’da yaptığı yatırımlarla Türkiye ‘ de ilkleri yaşattığı kayak tesisi ile sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en önemli kayak pistlerinden biri haline gelmiştir.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.