Kate Middleton’a iç çamaşırı şoku!

Ünlü şarkıcı Britney Spears, geçtiğimiz günlerde satışa sunduğu "Britney Spears Intimates" adlı iç çamaşırı koleksiyonunu Kate Middleton'ın giymesini istediğini söyledi.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın stili her zaman mercek altında. Giydiği elbiseler, taktığı aksesuarlar ve ayakkabı tercihleri dünyadaki pek çok kadın tarafından “arzu nesnesi” olarak görülüyor.

Durum böyle olunca da pek çok da tasarımcı Cambridge Düşesi’ni kendi tasarımı olan giysiler ve aksesuarlar içinde görmek istiyor. İşte bunlara bir yenisi daha eklendi.

Ünlü şarkıcı Britney Spears, geçtiğimiz günlerde satışa sunduğu “Britney Spears Intimates” adlı iç çamaşırı koleksiyonunu Kate Middleton’ın giymesini istediğini söyledi.

Daily Mirror gazetesine konuşan Spears en büyük arzusunu şöyle dile getirdi: “Kate Middleton’ın benim koleksiyonumdan parçalar giymesini çok isterdim. Muhteşem olurdu.”

Kate Middleton'a iç çamaşırı şoku!
Kate Middleton’a iç çamaşırı şoku!

Koleksiyonunun her parçasından Kate Middleton’a bir örnek göndereceğini de sözlerine ekleyen Britney, “Böylece onların içinden seçim yapabilecek” dedi.

Ancak pek çok kişi Britney Spears’ın bu isteğini tuhaf karşıladı. Çünkü Kate Middleton, yalnızca belirli modacılar tarafından giydiriliyor ve çoğu zaman Kraliçe Elizabeth’in onayından geçmeyen kıyafetleri stiline ekleyemiyor.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.