Kasım Ayı Burç Yorumları 2015

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yay Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Yay’lar sizlere Kasım ayında güzellikler diliyorum.

2 Kasım tarihinde Merkür Akrep burcunda seyrine başlıyor. Yayların sırlarına sahip çıkması lazım. Sözlerine dikkat etmeliler. Planlarınızı kendinize saklayın. Dostunuzu düşmanınızı bilin. Sürekli bir şeyleri kurcalamayın.

8 Kasım ve 12 Kasım’da Venüs ve Mars Terazi burcunda ilerliyor. Yılın en güzel enerjilerinden birisi bu. Sosyal açıdan ışıklı günler başlıyor. Proje ve planlarımızın mali getirileri iyi olabilir. Ektiklerinizin biçileceği bir dönem olabilir. Bekarlar için yeni bir tanışma olabilir. Mevcut ilişkinizdeki güzellikler arta bilir.

11 Kasım’da Yeniay Akrep burcunda oluşacak. Biraz arka planda eksikleri problem çıkaran noktaları haz vermeyen meseleleri ayıklama durumundayız. Bunu kendi içimizde yapacağız. Odaklandığımız meseleleri görüyoruz. Daha dikkatli olacağız. Kendimizi toplamaya başlıyoruz.

20 Kasım’da Merkür ve Güneş burcunuzda seyrine başlıyor. Bu hareket geçmek, aktivite, insanın kendisini olumlu hissettiği bir dönem olabilir. Bu yaylar için çok önemli. Bilgilenmek dış dünyaya açılmak her anlamda oldukça kıymetli. Ancak ailevi konulara dikkat edin. Problemlerinizi abartmadan tekrar konuşun.

26 Kasım tarihinde Dolunay karşıt burcunuzda oluşacak. İkili ilişkilerde verimsiz olan işlemeyen konularda eşin baskın kimliği ile karşılaşabiliriz. İletişimde oldukça dikkat etmemiz lazım. Ailevi konularda birbirimize toleranslı davranmalıyız. Evlilik kararı alacak isek biraz daha bekletmeliyiz. Yeni bir ev alacak isek eşimizle tartışarak iyice gözden geçirmeliyiz.

Her şey gönlünüzce olsun.
AŞK VE İLİŞKİLER
1-8 Kasım arası: 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında Venüs-Terazi burcunda transit geçiş yapacak. Bu dönem, gerek sosyal ilişkilerin canlanması gerek hedefimize göre bir yolun belirlenmesi gerekse çalışma hayatımızla ilgili meseleler üzerinde tespitte bulunulması yönünde önem taşıyor. Venüs Terazide yönetici ve burcunuzla uyumlu bir görünüm yapacağı için gayet olumludur. Yılın faydalı enerji geçişlerinden biridir. Bu sayede ilişkilerimiz güçlenir, yeni sürpriz tanışmalar gündeme gelir.

9-15 Kasım arası: 12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Sosyal ilişkiler, aşk hayatınızla ilgili konularda ortaklaşa hareket edebilmenizi sağlayan görünümler, size yeni arkadaşlıklar kazandırabilir. Genelde karşınızdaki kişinin tavrı, size olan yaklaşımı önemlidir. Popüler yönleriniz, gerektiğinde nazik davranışlarınızla karşı cins üzerinde bir hayli etkili olursunuz.

16-22 Kasım arası: 20 ve 21 Kasım tarihlerinde Güneş ve Merkür-Yay burcunda ilerleyecek. Bu yıl ki geçiş, burcunuzda ilerlemekte olan Satürn ile örtüştüğü için anlamı da değişiyor. Sizi bilgeliğe, hoşgörüye, yapıcı düşünmeye sevk ediyor. Attığınız adımın bilincinde, ilişki kurduğunuz insanları yargılamadan, farklı görüşte olsalar dahi saygınızı, sevginizi ihmal etmeden hem kendinize hem dünyaya karşı dilinizi güzel eyleyebilirsiniz. Kolay mı? Zor tabii ki ancak önümüzdeki 2,5 yıllık süreç bunu öğrenme, deneyimleme anlamında sizi olgunlaştırıcıdır. Zamanı gelecek Güneş, Venüs, Merkür, Mars, hatta Ay bile sizi sınayacak, test edecek ve olgunlaşmanız için rehberlik edecektir. Bütün bunlar hayatınızı yapılandırmanızda önemli mihenk taşı zamanlar olarak önem arz edecektir.

23-30 Kasım arası: Bu hafta ilişkiler anlamında önemli derslerimiz bulunmakta. Haftanın ilk başında sosyal ilişkilerimiz ve aşk hayatımızla ilgili konularda hızlı gelişmelerle karşılaşabiliriz. Hem aktifiz hem de bir hayli hevesli. Hedefine varmak isteyen kişinin telaşı nasılsa bizim de durumumuz öyle. Ancak her şeyin enine boyuna eline alınmasında da yarar var. Burcunuz üzerinde ilerleyen Merkür inandıklarının peşinde giden bireyin, bildiklerinin doğru olduğunu düşünmesi tabii ki doğaldır. Ancak ya gerçekler, onu göz ardı edemeyiz.

26 Kasım tarihinde karşıt burcunuzda oluşacak Dolunay, ilişkide kendimizi merkez aldığımızı, düşüncelerimizin, isteklerimizin kabulünden yana olduğumuzu gösteriyor. Ancak karşı tarafın buna itirazı olabilir. Birbiriniz hakkında ne düşünüyorsanız, neyi doğru veya yanlış buluyorsanız bunları tartışarak değil, konuşarak halletmekte yarar var. Satürn-Neptün görünümüyle örtüşen bu Dolunay, hayallerimizi gerçeklik sınırları içinde ele almanın doğru olacağını söylüyor. Yerleşim yerimiz, yuvamızla ilgili konularda buna daha fazla dikkat etmemiz de gerekecek.
İŞ VE KARİYER
1-8 Kasım arası: 3 ve 7 Kasım tarihlerindeki iki görünüm, işlerinizi dikkatli ve özenli yapılmasında mükemmelliğin simgesidir. Hiçbir şey şansa bırakılmamalı ve tekrar kontrolden geçirilmelidir. Zaten bu görünümler ister istemez titizlenmenizi sağlar. Planlı bir şekilde olunursa ne kısa sürede bitirilir. Genel olarak bu tarihlerde çok samimi olmayız. Görüşmelere belli bir mesafeyi korumaya çalışırız. İş başvurularında ortama, şartlara, temizliğe, güvence olgusuna önem veririz. Giyimimize dikkat ederiz. Çevremizdeki kişilerin de mantıklı yaklaşımları hoşumuza gider.

9-15 Kasım arası: 12 Kasım tarihinde başlayacak Mars-Terazi geçişi, işbirliğinde bulunma yönünde faydalıdır. Ancak bu bizim hedefimizden vazgeçmemiz, başkalarına uymamız anlamına gelmiyor. Enerjinizi doğru biçimde yönlendirmek için, sizin nasıl bir yol izlemek istediğinize bağlıdır. Gruplarla olan ilişki, organize faaliyetler, ekip çalışmaları yönünde gayet olumlu bir enerjidir. 13 Kasım tarihindeki görünüm, dostlarınızdan, iş anlamında güçlü pozisyonda bulunan kişilerden göreceğiniz desteklerin işaretçisidir.

16-22 Kasım arası: Bu hafta iş hayatımızla ilgili konularda iç sorgulamada bulunacağız. 17, 19, 20 Kasım tarihleri bu anlamda önem taşıyor. İstediğimiz şartlarda olmayan, bizi içten içe rahatsız eden, bir takım nedenlerle pek de arzu etmediğimiz şekilde gelişen durumlar, iş problemlerimiz, genel bir keyifsizlik yaratabilir. 20, 21, 23 Kasım tarihlerinde hem sözel anlamda aktif durumdayız hem de işlerimizi aktif bir şekilde yapacak kıvama geleceğiz.

23-30 Kasım arası: Bu hafta sanki maceracılar gibi oradan oraya koşturabiliriz. İşlerimizi halletmek için bazı kişilerle bir araya gelebiliriz. Yenilikçi fikirlerimizi insanlarla paylaşabiliriz. Yapacağımız çok işimiz vardır. Hangi birine öncelik vermek lazım onu bile bilemeyiz. Projeler, aktiviteler, Ekip çalışmaları yoğun olur. Yapılacak birçok iş sanki bu haftaya sığmış gibidir. 25 Kasım tarihindeki görünüm, düzgün şekilde ilerlemenin, meselelere odaklanmakla mümkün olacağını gösteriyor. Öne sürmeye çalıştığımız fikirlerimizi, işlerimizi önemli kişilere ifade etmek için uğraşacağız. Ailemiz, mali konular, ilişkimiz, ortaklaşa iş yapacağımız kişilerle her bir detayı gözden geçirerek dağılmadan ilerlemek lazım.

20 Kasım-10 Aralık tarihleri arasında Merkür, burcunuzda ilerleyecek. Bu hafta özellikle gerek özel ve gerekse ilişkimizle alakalı konularda birbirinizin görüşlerine önem vermek gerekiyor. Çünkü hem Dolunayın etkisi hem de Satürn kavuşumu belli bir kısıtlama, daha derinlikli bir inceleme gerektirebilir. Benim dediğim doğru, seninki yanlış tarzı konuşmalar veya ailenizi, evinizi ilgilendiren konularda fikirsel anlaşmazlıklar, kısıtlanmalar sizi yorabilir.
PARA
1-8 Kasım arası: Bu hafta maddi konularda çok etkin enerjilere sahip değiliz. Gereksinimlerini belli bir bütçe çerçevesinde yapmanız gerekecek. Fazla açılmamakta yarar var.

9-15 Kasım arası: 11 Kasım tarihinde Akrep burcunda oluşacak Yeniay, bedensel ve ruhsal anlamda kendinizi iyi ve güvende hissetmeniz için öncelikle endişelerinizden kurtulmanız gerektiğini hatırlatan bir etki. Bu parayla alakalı konularda da geçerli. Eğer dış dünyada başarılı olmak istiyorsanız öncelikle iç dünyanızda rahatlamaya ihtiyacınız var. Hayat bizi çoğu zaman, birileri veya bir şeyler nedenli yoruyor. Ne olacağım, hayatım ne yöne gidiyor sorularını soruyoruz kendimize. Fakat bu soruların cevabı yine bizde gizli. Bu Yeniayın Güneş-Jüpiter ile görünümü de, hayatta hiçbir şeyin garantisi yok sözünü hatırlatıyor. Sürekli endişeli olmak kadar, her şeyi es geçmek de yanlış. 12 Aralık tarihinde Mars-Terazi burcunda ilerlediğinde, sosyal ilişkileriniz canlanacak. Yeniayın yöneticisi olan Mars, bu geçişle sizlere desteğini sunacak.

16-22 Kasım arası: 21 Kasım tarihindeki görünüm, maddi açıdan kazandırıcı gelişmeleri işaret ediyor. Güçlü ilişkilerimiz ve girişimlerimiz olumlu sonuçlanabilir. Venüs-Terazi burcunda zevk anlayışımızın, güzelliklere olan düşkünlüğümüzü işaret ederken, Pluto ile olan görünümü, kazandırıcı ilişkilere yönelmemizi sağlayacak.

23-30 Kasım arası: 26 Kasım tarihindeki Dolunayın mali konularda da etkisi var. Dolunayı, 2015 aşk ve ilişkiler dosyamızda işlemiştim. Finansal yönden, gerçekçi düşünmemiz gerekiyordu. Özellikle kişisel anlamdaki değişiklikler, ev ve ailenizle ilgili harcamaları kimseye güvenerek yapamayız. Kendinize inanıyorsanız, altından kalkarım diyorsanız yapın. Bu hafta hesabımızı bilmemiz lazım. Masraflar, düşündüğümüzden daha fazla olabilir.
KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 3-4-8-9-13-14-17-18-22-30
Zayıf Enerjili Günler : 5-6-20-26
Aşkta En Şanslı Günler : 22
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 15-16

Yeniay : 12-13-14-15
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 25-26-27
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.