Kasım Ayı Burç Yorumları 2015

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Akrep Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Akrep’ler sizlere Kasım ayında güzellikler diliyorum.

2 Kasım tarihinde Merkür burcunuzda seyrine başlıyor. Sizlerin fikirlerinizi dış dünyaya iletme anlamında kıymetli. Akrep’ler pek konuşkan değildirler. Ne konuşacağınızı çok iyi bilirsiniz. Derinlikli öğrenme bilgi anlamında dışarıda en yararlı bilgiyi kendinize çekebilme anlamında da önemli bir dönem. Merkür Akrep’te insana ikna gücü verir.

8 Kasım ve 12 Kasım’da Venüs Terazi burcunda seyrine başlıyor. Akrepler mahremiyetlerine çok önem verirler. Huzuru kendi kabuklarında yaşamak isteyebilirler. Elitlik, seçicilik, bakım yaptırmalar olabilir. Erkek ve kadının bir araya gelerek konuşmaları olabilir. İlişkiler de sorunlar giderilebilir.

11 Kasım’da Yeniay burcunuzda oluşacak. Bu yeniay vermek istediğiniz kararlar için rahatlatıcı bir etki. Geri planda ilişki ve iş ortaklıklarında yorgunluk olabilir. Başkalarının desteğine ihtiyaç duyabiliriz. Yeni bir dünya kurmak istiyoruz. Belki bir evlilik olabilir. Yalnızlar için huzuru içerinde sağlama olgusu var. Asla ve asla kimsenin baskısı ile bu kararları vermeyin. İş ortaklıkları ve ilişkiler anlamında çok acele kararlar almayın. Bekleyin henüz hazır değil.

20 Kasım’da Merkür ve ardından Güneş Yay burcunda seyrine başlayacaklar. Finansal konularda etkili. Akrepler hesaplarını çok iyi bilen insanlardır. Ancak mali konularda cüzdanınız şaşabilir. Yolculuklar olabilir. Bütçenize göre harcamalar yapmalısınız.

26 Kasım’da Dolunay İkizler burcunda oluşacak. Başkaları ile finansal ilişkileriniz ele almalısınız. Kendimiz bütçemiz dışında harcamalar yapıyorsak dikkat etmeliyiz. İyi niyetinizin suistimal edilmesine izin vermemelisiniz. İşinizden elde ettiğiniz gelirden memnun değilseniz önümüzdeki 6 aylık süreçte çok yanılırsınız. Başkalarına güvenerek asla hareket etmeyin. Kendi bileğinize güvenin. Bu dolunay hesabı şaşanları ikaz edecek gibi duruyor.

Her şey gönlünüzce olsun.
AŞK VE İLİŞKİLER
1-8 Kasım arası: 7 Kasım tarihindeki Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, sosyal hayatınızı düzenleyen, şefkatle, sevgiyle ve dikkatli biçimde ilişkilerinizi geliştirmenizde yardımcı bir enerjidir. Kadersel anlamdaki karşılaşmaları da işaret etmektedir.

8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında Venüs, Terazi burcunda ilerleyecek. Bu süre içinde, ilişkimizi gözden geçireceğiz. Hayatımızı, sorunlarımızı, arzularımızı, isteklerimizi ve isteyip de henüz ulaşamadıklarımızı gözden geçireceğiz. Kendimize göre düşüneceğiz, durumları ele alacağız ve problemlerimizle yüzleşeceğiz. Bize göre bir ilişkide olması gerekenleri, seçimlerimizi, devam eden beraberliğimizi ele alacağız. Her anlamda hem dünü hem bugünkü durumu ele alacağız ve dengeli ve sağlıklı bir paylaşım için biz de elimizden geleni yapacağız.

9-15 Kasım arası: 10 ve 11 Kasım tarihindeki görünümler, kendi düşüncelerinize, bakış açınıza uygun şekilde ilişkinizi yönlendirmenizde destekleyicidir. Merkür ve Güneş burcunuzda ilerlediği için, hem çevrenizle hem de aşk hayatınızla ilgili konularda yönlendiren taraf sizsiniz. Aşkta ciddiyet kadar tutkular da bir hayli önemli. Enerjiler gösteriyor ki, bu tarihlerde devam eden ilişkinizde iletişim gayet olumlu seyirde gelişecek.

16-22 Kasım arası: 21 Kasım tarihindeki görünüm, ilişkilerimizde uyumu, sevgi alışverişimizi, bugüne dek yaşadıklarımızı ve şu andaki mevcut durumumuzu gözden geçirmemiz yönünde önemlidir. İçten içe aslında kendinizle temasınız çok daha yüksektir. Hayalinizde yarattığınız bir ilişki tanımlaması vardır. Bunun belki de dışarıda bir karşılığı yoktur. Yaşadığınız ilişki bu tanıma uygun olmadığı için üzülebilirsiniz. Belki de hayatınızda hiç kimse yoktur. Düşlediğim gibi zaten bir aşk yaşayamam diyerek umutsuz düşünebilirsiniz. Hangisi olursa olsun bu tarihteki görünüm aşkla ilgili tüm kriterlerinizi tekrar gözden geçirmenizi sağlayıcıdır.

23-30 Kasım arası: Bu hafta aşk hayatımızla ilgili konularda biraz zorlanacağız. Değerlerimizi ve ilişkideki yerimize bakacağız. Her şey pamuk ipliğine mi bağlı yoksa gerçekten aradığımızı bulmuş muyuz? Bazen de insan inanmak istediklerinin yorgunu da olabilir. Yararı olmayan, hatta zarar veren, bizi bazen kendi kendimizle çelişkiye düşüren ne varsa bu hafta ona iyice bir bakalım.
İŞ VE KARİYER
1-8 Kasım arası: 2 Kasım-20 Kasım tarihleri arasında Merkür, burcunuz üzerinde ilerleyecek. Düşünce gücünüzün bilhassa yüksek olduğu bu dönemde, kullandığınız sözcükler insanların fazlasıyla etkilenmesini sağlar. İstediğiniz bir konuda odaklandığınızda başarılı tespitlerde bulunarak her türlü bilgiye sahip olursunuz. Bu size girişimlerinizde ve iş hayatında hatırı sayılır pozisyona getirebilir. Çünkü başarı hırsınız bir hayli yüksektir. Araştırmalarda, ayıklanması, düzeltilmesi ve işe yarar hale getirilmesi gereken konularda zihniniz mükemmel çalışır. İstediğiniz bir şey olduğunda kolaylıkla insanları ikna edebildiğiniz için, zor durumlarda nasıl konuşacağınızı gayet iyi bilirsiniz. 6 Kasım tarihindeki görünüm, bir işin sunumu, ilgili kişilerle ortak bir çalışmada bulunulması yönünde kuvvetlendiricidir.

9-15 Kasım arası: 11 Kasım tarihinde burcunuzda doğacak Yeniay, kişisel girişim, kendinizi dış dünyada güçlü, çekici ve başarılı şekilde göstermeniz, kariyer hayatınızla ilgili kararlar yönünde olumlu gözükmektedir. Her ne kadar bu yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda etkisiz pozisyonda olsa da, bu Yeniayın görünümleri ve Merkürün burcunuzdaki seyri sosyal ilişkilerde, hedeflerinizi gerçekleştirme, girişimler anlamında size destek veriyor.

12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Güzellik, bakım, estetik anlamda ne gibi değişimler düşünüyorsunuz bunları gözden geçirin. İş hayatınız, günlük uğraşılarınızı bir ele almak lazım. Belki sanata meyillisiniz. O zaman yazınız, okuyunuz, bu alanda bilgi sahibi olunuz. Sağlık, güzellikle ilgileniyorsanız, bu alan hakkında bilgileniniz.

16-22 Kasım arası: 17 Kasım tarihinde Güneş ve Merkür burcunuzda kavuşum yapacak. Bu enerji, zihnimizle uyumlu bir şekilde çalışmak ve bilinçli isteklerimizi ifade edebilmek yönünde önem taşıyor. İnsanın aklı ve yüreği aynı doğrultuda olunca tabii ki, yapılan işler, girişimler başarılı yönde gelişiyor. 19 ve 20 Kasım tarihlerindeki görünümler de, amacınıza yönelik şekilde ilerlemenizde ve başkalarıyla güçlü temaslarda bulunmanızda çok daha olumlu yönde destek oluyor. Eğitim, toplantı, görüşmeler, bu üç tarihte bir hayli etkili ve faydalı geçebilir.

23-30 Kasım arası: İş hayatımızla ilgili konulara bu hafta, işlerimizi doğru şekilde yapabilmenin önüne geçen meseleler canımızı biraz sıkabilir. Müdahalede bulunmakta gecikebiliriz veya umduğumuz şekilde halletmek kolay olmayabilir. Başkalarının üzerimizdeki etkisi, onlara uymak mecburiyeti veya insanların pek de adil olmayan tutumları bizde gerginlik yaratır. Ancak bunları düzeltmek için gücümüz kafi gelmeyebilir. Maddi konularda özellikle bu hafta hesabı bilmek lazım.
PARA
1-8 Kasım arası: Merkürün burcunuzda ilerlemesi, başkaları üzerinde mali yönde etkin olmanızı sağlıyor. İstediğiniz şekilde yönlendirmelerde bulunabilir, isteklerinizi elde edebilirsiniz. 6 Kasım tarihindeki görünüm, bir işin sonuçlanması ve elinize geçen paranın işaretçisidir.

9-15 Kasım arası: Maddi konularda zevklerimiz, istediğimiz güzellikler, satın alma, elde etme, fantezilerimiz bir hayli güçlü. Bu da doğal olarak, harcamalara dikkat etmemeye neden olabilir. Bedensel ve ruhsal anlamda kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak değişikliklerde bulunabilirsiniz. Bunları da kimse pek duysun istemezsiniz. Estetikle ilgili minik operasyonlar, düzeltmelerde bulunursunuz.

16-22 Kasım arası: 20 ve 21 Kasım olmak üzere, Yay burcunda ilerleyecek Güneş ve Merkür, parasal konularda iyice düşünmemiz ve bütçemizi aşan masraflara dikkat etmemiz gerektiğini işaret ediyor. Harcama meyli genel olarak yükselir. Kazancımız yerindeyse, bol keseden harcarız tabii ki. Ancak ya, sıkıntımız varsa ne olacak? İşte böyle hallerde kredi kartlarına yüklenmek, har vurup harman savurmak tabii ki yanlıştır. Hayatın güzelliklerini yaşamak istediğimiz için, bize mutluluk veren her şeyin peşinden koşarız da, aklımızın ucundan geçmez, sonrası ne olacak. Bu nedenle tabii ki hesabımızı bilmekte yarar var.

23-30 Kasım arası: 26 Kasım tarihinde İkizler burcunda oluşacak Dolunay, parayla ilişkili iş veya özel ortaklıklarda dikkatli olmak gerekiyor. Birilerine güvenip yola çıkmamak lazım. Tamam dediğimiz işler bir bakmışız ummadığımız şekilde gelişmiş. İş veya özel anlamda ihtiyacımız olan desteği alamamışız. Bunları hesaba katmak durumundayız. Maddi konularda girişimde bulunurken, şartlarımızı gözden geçirelim. Borç alıp-vermek gibi konularda atımızı sağlam kazığa bağlayalım. Ne olur ne olmaz.
KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-5-6-10-11-15-16-20-28-29
Zayıf Enerjili Günler : 3-4-17-18-24-30
Aşkta En Şanslı Günler : 20
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 13-14

Yeniay : 10-11-12
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 23-24-25
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.