Kasım Ayı Burç Yorumları 2015

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Terazi Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Terazi’ler sizlere güzellikler diliyorum.

2 Kasım’da Merkür Akrep burcunda kazanç evinizde geçişine başlıyor. Artık paranızın kıymetini bilme zamanı. Yatırımlar konusunda daha dikkatli daha ileriye dönük davranırız. Başkalarında destek de görebiliriz. Doğru bir yatırım kararını netleştirebiliriz.

8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcunda seyrine başlayacak. Teraziler bu yılın en rahat enerjisini karşılayacaklar. 12 Kasım’da ise Mars geçişine başlayacak. Aktivite anlamında kıymetli bir dönem. Güzellik ve bakım imajınızın yenilenmesi ne giyseniz yakışacağı bir dönem.

11 Kasım’da Yeniay Akrep burcunda oluşacak. Para konusunda fikirleriniz netleşecek. Çıkarlarınızın ön planda tutularak artı ve eksileri tartarak kararlar alacağız. Paramızı nereye harcayacağımızın bilincinde olacağız.

20 Kasım ve 21 Kasım’da Merkür ve güneş Yay burcunda seyirlerine başlıyorlar. Bunlarda gayet olumlu enerjiler. Yolcuğu simgeleyen bir dönem olabilir. Yolculuklar teraziler için canlandırıcıdır. Bazı konularda hala karar vermemişseniz artık bunları gözden geçirmelisiniz. Her şeyi kurgulayıp endişeye mahal vermemelisiniz.

26 Kasım’da Dolunay İkizler burcunda oluşacak. İdeallerinizi, felsefenizi sorgulamalısınız. Kendinizi geliştirmek adına elinizden geleni yapıyorsanız korkmanıza gerek yok. Sağlınızla ilgili konularda gözden geçirmelerde bulunun. Sizi üzen insanlarla görüşmek zorunda değilsiniz. Endişelerinizden de kurtulmalısınız. Kendinizi geliştirin ve dış dünyaya açılın korkmayın yeter ki gelişimden yana olun. Kendinizi hafife almayın.

Her şey gönlünüzce olsun.
AŞK VE İLİŞKİLER
1-8 Kasım arası: 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında burcunuz üzerinde seyrini sürdürecek Venüs, seyrini sürdürecek. Bu tabii ki gayet olumlu, keyifli ve özlenen bir enerjidir. İhtiyacımız olan huzuru, uyumu, seçkinliği ve arzularımızı tatmin edici gelişmeleri beraberinde müjdeliyor. Her yıl olduğu gibi, Venüs burcumuzda ilerlediğinde, hayatı güzel yönleriyle görmek, yaşamak isteriz. Bu enerji etkili olmaya başladığı andan itibaren, günlük aktivitemizde onun parlak ve güçlü ışığını üzerimizde hissederiz. İlişkilerimizde nezaket, çevremizde uyumluluk, fiziksel görüntümüzde güzellik oluşur. Sorunlarımızı mantıklı bir şekilde ve tabii ki kendimizi merkezde görerek çözebilmemiz kolaylaşır. Ancak uzlaşmaya da bir o kadar açık oluruz. Bizi güzel görmelerini, değerli bulmalarını isteriz. Göz önünde olmaktan hoşlanırız. Dengemizi bozabilecek kişi ve olaylardan otomatik olarak uzaklaşırız. Sanki bir kalkan bizi tuhaflıklardan koruyor gibidir. Bize yarar sağlayan ilişkilere yöneliriz.

9-15 Kasım arası: 12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Eğer sorunlarımız varsa, bunları mutlaka gözden geçirmeli ve bizi engellemesine, yormasına izin vermemeliyiz. Aklı başında oturup bir düşünmek gerekiyor. Bizim yanlışlarımız var mı, onun eksikleri nedir? Bekar Terazilerin karşına yeni biri çıktığında, yine hemen karar vermemek, ilişkiye belli bir zaman tanımak gerekir.

16-22 Kasım arası: 20 ve 21 Kasım tarihindeki Merkür ve Güneş-Yay geçişleri, bu yıl Satürn transitiyle örtüştüğü için, yakın çevrenizle olan ilişkinizde olumsuz tavırlardan, hoşgörüsüz yaklaşımlardan kaçınılmalı, sorumlu bir birey gibi davranılmalı, farklı görüşlere saygı gösterilmelidir. Bu görünüm iletişimde belli bir sınır içinde ancak birbirinize kulak vererek dinlemeyi gerektirir. Satürn burcunuzla uyumlu görünüm yapacağı için, istenirse pekala yapıcı düşünülerek birlik ve beraberlik kurulmuş olur. 21 Kasım tarihindeki görünüm, ilişkilerinizde ortaklaşa sevgi alışverişini mutlaka gözetilmesi, eviniz-ailenizle ilgili konularda el ele verilerek kararlar alınmalıdır.

23-30 Kasım arası: Bu hafta ilişkimiz, evliliğimiz veya iş ortaklığımızla ilgili konularda huzur, denge, barış arayışımız bir hayli ön planda olacak. Ancak karşı tarafın da aynı şekilde hareket etmediği durumlarda beraberlikler zorlanabilir. Fikirlerimizi ılımlı şekilde iletmemiz, kararlarımızı da tekrar gözden geçirmemiz doğru olacaktır. Biz eğer, yapmak istediğimizi ölçüp tartmışsak ve her yönüyle baktığımızda faydalı olduğunu düşünüyorsak, tabii ki kimsenin etkisi altında kalmamak gerekiyor. İlişkilerde güç birliğinde bulunmak için, gerçekçi olmamız daha sonra yanılmamızın önüne geçebilir. Haftanın genelinde iş, ilişki, ailevi meseleler bir hayli önem taşıyacak.
İŞ VE KARİYER
1-8 Kasım arası: 3 ve 7 Kasım tarihlerindeki görünümler bilinçaltınızdaki endişelerin sizi rahatsız edebileceğini gösteriyor. Her şeyi belli bir düzene koyamadığınızı, hiçbir şeyin mükemmel gitmediğini düşünürsünüz. Zihniniz sanki sürekli her durumu en olumsuz yanıyla görmeye müsait olduğu için ruhsal anlamda rahatsız edicidir. Bu da verimsiz çalışmanıza neden olabilir. 8 Kasım tarihinde Venüs burcunuzda seyrine başladığında, huzur ve hayatla barışık olma hali oluşacaktır. Onun için verdiğim bu tarihlerde her şeyi çok fazla didiklemeyiniz.

9-15 Kasım arası: 10 Kasım tarihindeki görünüm, aslında tüm haftanın genelindeki para konularını da vurguluyor. Hem ilişkiniz hem de kazanç anlamında işlerinizi şu sıralarda istediğiniz gibi halletmekte zorlanıyorsunuz. Ancak 12 Kasım tarihinde Mars burcunuzda ilerleyecek ve ayrıca olumlu görünüm yapacak. Demek oluyor ki, birkaç gün içinde cesaretiniz yükselmeye başlayacak ve işleri yoluna koymak mümkün olacak. 13 Kasım tarihi hem dış dünya ile olan irtibatınız hem ciddi anlamda girişimlerde bulunma, bilgilenme, çevrenizle olumlu yönde ilişkilerinizi düzenlemede destekçinizdir.

16-22 Kasım arası: Bu hafta, kazanç anlamındaki işlerle ilgili bir hayli etkin enerjiler var. Durum böyle olunca iş hayatımızla ilgili konularda veya girişimlerde hesabımızı bileceğiz. Benim bu hafta gözlemlediğim nokta, Kuzey düğümün Başakta oluşu nedeniyle sizin her şeyi çok fazla endişeli ele alıyor oluşunuzdur. Halbuki kişisel gelişim, fiziksel ve ruhsal yönde geliştirici çalışmalar 19 ve 20 Kasım tarihlerinde gayet olumlu. Yeteneğiniz olan konulara eğilirseniz, sözgelimi sanat, gizli bilimler, yaşamı kolaylaştıran, anlamlı kılan çalışmalar sizi hem zihnen arındırır hem endişelerinizden kurtarır hem de bu alanda gelişmenizi sağlar.

23-30 Kasım arası: 26 Kasım tarihinde Dolunay-İkizler burcunda oluşacak. Yurtdışı işlerimiz, eğitim, ticari, yatırım anlamındaki tüm görüşmelerimiz, geliş-gidişlerimiz, yayıncılık, medya, haberleşme gibi faaliyetlerimizle ilgili olarak koşturmanın işaretçisidir. Biz kendi işlerimizi kendi bildiğimiz şekilde düzenlemeye çalışırken, bazı sorunlarla karşılaşabiliriz. Bu işlerde erteleme söz konusu olabilir. Birlikte çalıştığımız kişiler veya çalışma hayatımızla ilgili konuların bilinçli şekilde ele alınması gerekebilir. Bu hafta iletişim bir hayli yoğun olacak. Haberler alırız, konuşuruz, oradan oraya koştururuz. Yakın veya uzak akrabalarımızla ilgili durumlar, bürokratik ve hukukla ilgili konular gündem maddemizde yer alabilir.

20 Kasım-10 Aralık tarihleri arasında Merkür-Yay burcunda ilerleyecek. Genel olarak bu dönemler Teraziler için, seyahat, çevre değişimleri, yakınlarla alakalı konularda iletişim anlamında yoğundur. Fikirlerimizin başkaları tarafından beğenilmesi, tasdik edilmesini isteriz. Terazinin dengeli, adil, mantıklı bakış açısı, abartılı düşünmenin önüne geçecektir mutlaka. Bu haftaki sert görünümler dikkatli olmamızı gerektiriyor. Sistemli çalışacağız. Hayalperest davranmamalıyız. İşimizi yaparken, kararlılık ve gerçekçilik önemlidir.
PARA
1-8 Kasım arası: 2 Kasım-20 Kasım tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda ilerleyecek. Çıkarlarımızı gözetiriz. Hesabımızı iyi biliriz. Risk altına girmekten çekiniriz. Çünkü kaybetmek istemeyiz. Uzağı görür gözlerimiz ve gayet akıllı bir şekilde olan bitene bakarız. Ne kazanıyorum, ne kaybediyorum diyerek ilişkilerimizi gözden geçiririz. Bir adım atmadan önce, bu adımın her anlamda analizini yaparız. Hele değerlerimize biri laf etsin veya bizi zor duruma düşürsün, hemen gardımızı alır, gerekeni yaparız. İş anlamında kazanç ortaklıkları kurabiliriz. Bir iş veya yatırım için görüşmelerde bulunabiliriz.

9-15 Kasım arası: 11 Kasım tarihinde Akrep burcunda oluşacak Yeniay, kazanç anlamında güven içinde yaşamak arzumuzu birebir vurgulayıcıdır. Garantiyi önemsediğimiz için, her şeyi parayla eşitleriz. Güçlü olmak isteriz. Bu gücü de finansal anlamda gelir getirici ilişkiler, ortaklıklar yoluyla gerçekleştirmek isteriz. Akrepteki Yeniay zamanları insanın ister istemez endişeli olması ve bu endişeleri gidermek amaçlı para elde etme hırsıyla örtüşür. Yeniayın Güneş-Jüpiter görünümüyle örtüşmesi de bunun göstergesidir. Ancak, kimlerle temas etmemiz gerektiğini de bilelim. Bilinçli şekilde durumumuzu ele alalım. Ne fazla kuruntu edelim ne de rahat davranalım.

16-22 Kasım arası: Haftanın ilk üç günündeki görünümler, kazanç elde etme anlamında derinlikli düşüneceğimizi gösteriyor. Bu gayet olumlu tabii ki. Eğer bir yolculuk, evimizle alakalı bir değişim düşünüyorsak bunu ekonomik bir şekilde halledebiliriz. Bir kısım Teraziler, maddi konularda biraz endişeli düşünebilirler. Bu belli bir bütçesi olan kişilerde daha fazla etkilidir.

23-30 Kasım arası: Bu hafta parasal konularda sevdiklerimiz için harcamalarda bulunabiliriz. Tabii ki belli bir bütçe çerçevesinde bunları ele almak gerekiyor. Seyahatler anlamında giderlerimiz olabilir. Bir işimizi halletmek için paraya ihtiyaç duyabiliriz. Eğitim, ticaret, yakınlarımızla alakalı konularda giderlerimiz olabilir. Alışverişlerimiz de, aldığımız ürüne dikkat etmek gerekebilir. Sağlıkla alakalı konularda harcamalarımız olabilir. Ben hesabı bilmemiz gerektiğini söylemeliyim.
KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 3-4-8-9-13-14-17-18-26-30
Zayıf Enerjili Günler : 1-15-16-22-28-29
Aşkta En Şanslı Günler : 17-18
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 10-11

Yeniay : 7-8-9-10
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 21-22-23
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.