Kasım Ayı Burç Yorumları 2015

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Başak Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Başak’lar Kasım ayında sizlere güzellikler diliyorum.

2 Kasım’da Merkür Akrep burcunda seyrine başlayacak. Hesap kitap yapma zamanı diyebiliriz. Duygularımızı pek dışarıya belli etmeyeceğiz. Plan ve projelerimize önem vereceğiz. Çıkarlarımız çok önemli. Kendimizi ezdirmeyeceğiz. İletişimde cümleleri seçerek konuşma hali Merkür Akrep’te olacak.

8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcunda seyrine başlayacak. 12 Kasımda’da Mars eşlik edecek. Finansal konularda etkili olacak. Başak’ları kendilerini mutlu edecek alış verişlerde görürsek şaşırmayalım. Güzelliklere olan meğiliniz artacak. Daha iyi bir hayatın özlemi var. Sevdiklerinizi mutlu etmek isteyebilirsiniz.

11 Kasım’da Yeniay Akrep burcunda doğacak. Tamamiyle maddi konularda kazanç elde etmek adına kişinin birazda kendine güvenerek güzelliklere yönelmesini sağlıyor. Yeniay’da çevresel anlamda duruma bakacağız. Gelen tekliflere bakacağız. İş girişimlerinde ise çıkar ilişkilerinizi iyi oturtmalısınız. Anlaşabileceğimiz insanlarla birlikte olmalıyız.

20 ve 21 Kasım’da Güneş ve Merkür arka arkaya Yay burcunda seyrine başlayacak. Aile hayatımızda ki meselelerde oldukça önemli. Bir hareketlilik olabilir. Bir dil öğrenmek olabilir, home ofis bir iş açmak tarzında olabilir. Evin içinde uzaklardan gelen yakınlarımız olabilir. Biz derinlikli olarak bazı durumları ele alabiliriz. Yeni tanışmalarda karşımızda ki insana iyice bir bakmalıyız.

26 Kasım’da Dolunay İkizler burcunda oluşacak. İş konularında etkili olacak. Bir iş kararı verilebilir. Uzun zamandır beklediğimiz bir teklifi alabiliriz. Alıştığımız düzenden başka bir düzene geçiş nasıl olur diye düşünebiliriz. İkili ilişkiler ve ailevi konularda çok ciddi planlarınızı ele almalısınız. Yuvada bir problem varsa eşler birbirinden ayrılmayı düşünüyorsa yine aynı şekilde iyice düşünülmeli. Gücünüz yettiğince keskin kararlar almalısınız. Bütçeniz için olumlu ancak ikili ilişkiler ve yerleşim konularında çok gerçekçi olmanız taraftarıyım.

Her şey gönlünüzce olsun.
AŞK VE İLİŞKİLER
1-8 Kasım arası: 6 Kasım tarihinde, hem çevrenizle güçlü bir iletişimde bulunabilir hem de aşk hayatınızla ilgili konularda köklü bir değişimin startını verebilirsiniz. 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında etkili olacak Venüs Terazi burcu geçişinde ilişkilerimizde maddi ve manevi anlamda seçkinliğe önem veririz. Partnerimizin durumuna bir bakarız. Olanaklarını da göz önüne alırız.

7 Kasım tarihinde burcunuz üzerinde kavuşum yapacak Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, hem dışarıyla olan temasınızda hem ilişkilerinizde hem de gelecekle alakalı konular üzerinde kadersel anlamda geliştirici, şefkatle sarıp sarmalayıcı bir görünümdür.

9-15 Kasım arası: 10 ve 11 Kasım tarihindeki iki görünüm, yeni bir tanışmanın işaretçisi olduğu gibi, aşkta derinlikli düşünmek, ciddi bir şekilde duruma bakmakta yararlıdır. Düşüncelerinizi partnerinizle paylaşırsınız. Hislerinizi, tutkunuzu ve derinlemesine tahlil edersiniz. Devam eden ilişkide her bir detayın önemi vardır. Eğer siz birbirinize gerçekten bağlı bir çiftseniz ilerisi adına konuşursunuz. Eğer sorunlar varsa, birlikte ele alınarak çözümlenir.

16-22 Kasım arası: 17, 19, 20 Kasım tarihindeki görünümler yakın çevremizle olan ilişkimizi derinlikli bir şekilde gözden geçirmemizi sağlarken, yardımlaşarak, destek çıkarak ve ilerisi adına düşünerek birbirinize yardımcı olmanın işaretçisidir. 20 ve 21 Kasım tarihlerindeki Merkür ve Güneş-Yay geçişleri aileniz ve yuvanızı ilgilendiren konularda bu yıl ciddi bir şekilde düşünmenizi sağlar. Sorumsuz davranılmamalı, yapıcı olunmalıdır. Evin içinde problemler varsa, bunlar ancak inançla, hoşgörüyle çözüme kavuşabilir.

23-30 Kasım arası: Bu hafta aile hayatımız ve ilişkilerimizde iletişimin bir hayli zorlanacağını söyleyebiliriz. Ne istiyorsak ona göre düşünebilir, ona göre değerlendirebiliriz. Ev içinde gereksiz yere büyütülen ve haddini aşan sözler, fikirsel anlaşmazlıkların özellikle eşler arasında probleme yol açması mümkündür. Duymak istediklerimiz veya söylediklerimiz bize göre doğrudur. Ancak bu doğruların partnerimiz tarafından kabulü mümkün olmayabilir. Aynı şekilde partnerin idealleri ve ortaya koydukları bizim kafa yapımıza uymayabilir. Bu durumda gerginlik veya hayal kırıklığı duyabiliriz.
İŞ VE KARİYER
1-8 Kasım arası: 2 Kasım-20 Kasım tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda ilerleyecek. Bu dönem özellikle danışmanlar, astrolojiyle alakalı işlerde çalışanlar veya öğrenmek isteyenler, araştırmacılar, psikologlar, siyasetle uğraşanlar veya bu konularda gazete, internet üzerinden paylaşımda bulunanlar açısında faydalıdır. İnsanlar sizi yeteneklerinize birebir şahit olurlar. Genel olarak işinize odaklı olduğunuz ve başarılı olmak için bilhassa sıkı çalıştığınız zamanlardır. Görünenden ziyade, bilhassa görerek, duyarak, araştırarak elde ettiğimiz bilgilere daha fazla önem veririz. Sezgilerimiz de bilhassa güçlüdür.

9-15 Kasım arası: 11 Kasım tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, çevrenizle alakalı konuları, eğitim, yolculuklar, araştırmalar, bilgilenme yönündeki işlerinizi de kapsamaktadır. Girişimlerde bulunmak, derinlemesine analiz ederek kararlarınızı vermeniz mümkündür. Bu hafta maddi konularda da etkili olan Mars-Terazi geçişi, bu Yeniayın yöneticisi olduğu için, kazanç elde etmek amaçlı işlerinize öncelik verebilirsiniz. Yeniay, Güneş-Jüpiter olumlu görünümüyle örtüştüğü için, yeni bir yere taşınmak, kardeşlerinizle alakalı işlerle ilgilenmek, ortaklaşa bazı işlerin üstesinden gelebilmek yönünde etkili olacaktır. Bu Yeniayı olumlu bulmaktayım.

16-22 Kasım arası: Bu haftayı iş anlamında olumlu buluyorum. Çünkü hem işlerimizi derinlemesine gözden geçirerek yürürlüğe koyabiliriz hem de çevremizdeki insanlar üzerinde etkinliğimiz yüksek. Durumları kendi lehimize çevirebilecek sezgilerimiz de emrimize amadedir. Akrep burcunda ilerleyen Güneş, insanlarla birlikte çalışabilme, bütünleşme yolunda bize kuvvet veriyor. İşimize geleni saptadığımızda, onun iyice kritik ederek, yönümüzü kolayca belirliyoruz. Kuzey düğümün burcunuzda oluşu ise, zaten size titiz çalışma, düzen, yerli yerine koyma yönünde kuvvet sunuyor. O zaman, bu hafta işlerimize odaklanalım ve sıkı çalışalım.

23-30 Kasım arası: 26 Kasım tarihinde İkizler burcunda oluşacak Dolunay, iş yaşamımız, evimiz, ailemizle alakalı konular üzerinde etkili olup, her bir durumun dikkatlice gözden geçirilmesinde yarar var. Kariyerimizle alakalı bir gelişme, değişim veya karşımıza çıkabilecek bir durum, planlarımızın dışında gelişebilir. Beklediğimizin dışında gerçekleşen bu değişiklik, ailemiz, yerleşim yerimiz ve partnerimizi, ilişkimizi de ilgilendirdiğinden, bizim hayal kırıklığı duymamıza neden olabilir. Bizim öncelikle bütün bu gelişmeleri, geniş anlamda ele alarak, nerede yanlış yaptığımız üzerinde düşünmemiz lazım.
PARA
1-8 Kasım arası: 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında Terazi burcunda seyrini sürdürecek Venüs, parasal anlamda kazanç konuları başta olmak üzere, maddi ve manevi anlamda kaliteli yaşamak arzunuzun göstergesidir. Kişi böyle bir dönemde, uyum, huzur, seçkinlik ilkesi çerçevesinde ilişkiler kurmak ister. Bu ilişkiler hem kazandırıcı olmalı hem de gönlünüzü hoşnut etmelidir. Girdiğimiz ortamların, birlikte olduğumuz insanların nazik, paylaşımcı kişiler olmasına dikkat ederiz.

9-15 Kasım arası: 12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Bir yanıyla maddi anlamda desteklenme arzumuzun işaretçisi olan bu dönem, diğer taraftan kendi bildiğimiz gibi hareket etme isteğimizi de işaret etmektedir. Bazen tutumlu davranırız çoğu zaman orta karar düşünürüz kimi zaman da her şey yolundaymış gibi bol keseden harcarız. Bize mali açıdan yardımcı olan insanlara ölçülü ve nazik davranmaya çalışırız, ancak bize akıl verdiler mi tepkimizi koyarız. Borçlarımızın ödenmesi, finansal ortaklıkların düzenlenmesi, çevresel ilişkilerden yararlanarak para kazanılması gibi konular da, bu dönemde bir hayli etkili olur.

16-22 Kasım arası: 21 Kasım tarihindeki görünüm, maddi açıdan gayet olumlu bir günü işaret ediyor. Hem kazançlı hem de hoşumuza giden alışverişlerde bulunabiliriz.

23-30 Kasım arası: Bu hafta, mali anlamda ödemelere ve gücünüze göre tüm planlarınızı gözden geçirin. Hesap kitap yapın, dağılmayın. Bir ofis açmayı mı düşünüyorsunuz. Bunu kredi alarak mı yapacaksınız. İyi düşünün. Bu hafta Satürn-Neptün görünümü ve Dolunay, Merkür geçişinde daha dikkatli olmanın önemini vurguluyor.
KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-5-6-10-11-15-16-24-28-29
Zayıf Enerjili Günler : 13-14-20-26
Aşkta En Şanslı Günler : 15-16
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 8-9

Yeniay : 5-6-7
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 19-20-21
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.