Kasım Ayı Burç Yorumları 2015

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Aslan Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Aslan’lar sizlere Kasım ayında güzellikler diliyorum.

2 Kasım’da Merkür Akrep burcunda seyrine başlayacak. Bu seyir aile hayatımızla ilgili konularda bir hayli önemli. Biraz derinlemesine düşünmemizi sağlıyor. Aile içinde fikir paylaşımlara önem vermeniz lazım. Evinizle ilgili meseleleri tekrar gözden geçirebilirsiniz. Hesabınızı çok iyi bilmeniz gerekiyor. Eviniz için uygun teklifler gelebilir.

8 Kasım’da Venüs Terazi burcunda geçişine başlıyor 12 Kasım’da ise Mars’da eşlik edecek. Çevremizle ilgili ilişkileri rahatlatacak. Birbirimize karşı sıcakkanlı nazik davrandığımızı göreceğiz. Çevremiz güzel bir değişim göreceğiz. Birlik ve beraberlik sağlanabilir.

11 Kasım’da Yeniay Akrep burcunda oluşacak. Evde bir değişim olabilir. Eviniz satılabilir yeni bir eve taşınabilirsiniz. Ailenizi ilgilendiren çok önemli bir mevzuda çevre değişimi olabilir. Yakın akrabalarınızdan bir haber alabilirsiniz. Çevre ve aile konusunda çok olumlu gelişmeler var.

20 Kasım ve 21 Kasım’da Güneş ve Merkür Yay burcunda seyrine başlayacak. Aşk hayatınızda bir hareket olabilir. Yolculuklar ve aktivitelerin de işaretçisi. Yeni tanışmalarda karşınızdakini çok iyi inceleyin. Mali konularda çıkarlarınızı denetin. Hesapsız işlere kalkışmayın.

26 Kasım’da Dolunay İkizler burcunda oluşacak. İleriye dönük hedefler anlamında önemli. Bir şey ileriye dönük şekilde gerçekleşmiş oluyor. Yolumuzu belirliyoruz. Başkalarının desteği de var. Ancak bu dolunayda en önemli görünüm; aşk hayatınız, çocuklarla ilgili meseleler, hayatınızın her anında çıkarlarınızı çok iyi gözetin. Bilinçli ve olgun bireyler gibi yaşantınızı kurgulayın. Bir amacınız olduğunuzu bilmelisiniz. İleriyi kuvvetlendirmek adına kararlar alın.

Her şey gönlünüzce olsun.
AŞK VE İLİŞKİLER
1-8 Kasım arası: 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında Terazi burcunda seyrini sürdürecek Venüs, sosyal ilişkilerin canlanmasını, güzellik ve seçkinlik olgularının yükselişini sağlar. İnsanlarla uyumlu ve hoş bağlantılarda bulunuruz. Kısa bir seyahat, sevdiklerimizle beraber olmak için, bu dönemi tercih etmenizde yarar var. Hem gittiğiniz yerden hem birlikte olduğunuz kişilerden memnun kalırsınız. Venüs burcunuzla uyumlu bir görünüm yapacağı için, fiziksel ve ruhsal anlamda sizi ışıklandırır.

2 Kasım-20 Kasım tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda ilerleyecek. Eğer ailede bir sorun yaşanıyorsa bu dönemde Aslanlar, düşüncelerini, hislerini pek belli etmezler. İçe yönelerek muhasebede bulunurlar. Güçlü olmak, kontrolü elde tutmak arzunuz ön plandadır. Eğer üzerinizde baskı uygulayan bir eş, anne-baba-kardeş-evlat varsa bu kişilerle aranızda inatlaşma, keskin sözler sarf etme, kendimiz gibi düşünmelerini beklemek gibi durumlar oluşabilir. Oysaki her türlü paylaşımın, meselenin mutlaka birlikte ele alınması gereken zamandır.

6 Kasım tarihindeki görünüm, enerjimizi toplamamız, üstümüzdeki ağırlıktan kurtulmamız yönünde hem bedenen hem ruhen sağlığımıza önem vermenin göstergesidir. Meditasyon ve yoga, ritüeller bu anlamda gayet olumludur. Gereksiz meseleleri kafamıza takmayalım

9-15 Kasım arası: 13 Kasım tarihindeki görünüm, aşk hayatınızla ilgili konularda hem uyumlu hem paylaşıma açık ve hem de ortaklaşa sevgi alışverişinin işaretçisidir. Beraberliği sorumluluk çerçevesinde ele alırsınız. Bu güçlenmek anlamına gelir. Hayatı ele alış biçiminiz gelişim ve büyümek yönünde olduğu için, aşk kuvvetlenir ve kişiler arasındaki bağ daha sağlam şekilde kurulur. Aile içi ilişkilerde de aynı bakış açısı gözetilir. İyi ve kötü günde, hem maddi ve hem de manevi anlamda diyerek söz vermiş çiftler açısından bu haftaki enerjileri gayet olumlu buluyorum. Ancak çıkar ilişkisine dayalı olan birliktelikler tekrar gözden geçirilmelidir.

11 Kasım tarihinde Akrep burcunda Yeniay doğacak. Sizler açısından ailevi ilişkilerin ve maddi konuların bir hayli önemli olduğu haftaya adım atmıştınız. İşte bu Yeniay, bu meselelerin derinlikli bir şekilde gözden geçirilmesi ve ortaklaşa bir şekilde karar verilmesi yönünde önem taşıyor. Sizi biraz derinlemesine düşündürse de, Güneş-Jüpiter olumlu görünümüyle örtüştüğü için hesabınıza uygun şekilde işlerinizi düzenlemenizde yardımcı olacaktır.

16-22 Kasım arası: 20 ve 21 Kasım tarihlerindeki Merkür ve Güneş-Yay geçişleri bu yıl aşkta daha ciddi hareket etmeyi ve düşünmeyi sağlıyor. Bunun nedeni, Satürnün buradaki etkisidir. Öyle kolay kolay ilişkilerde ilerlemek mümkün değildir. Sorumluluk ve hoşgörünün yeri ve önemi büyüktür. Kaldı ki, Satürn burcunuzla uyumlu görünüm yaptığı için, yaşça olgun kişilere daha fazla çekilirsiniz. Birbirinize verdiğiniz önem, farklı görüşlerinize saygı göstermenize bağlı olarak gelişecektir.

23-30 Kasım arası: Bu hafta aşk hayatımızla ilgili konular üzerinde bir hayli etkili enerji geçişleri olacak. Değişim arzusu, yenilikler, yolculuklar, iletişim ön planda. Düşüncelerimiz hızlı ve bir o kadar coşkulu şekilde akıyor. Ne olursa olsun, kendimizden yana düşüneceğiz ve doğruluğuna inandığımız yolda ilerlemeye çalışacağız. Ancak ben yine de bir şeylerin abartılmadan, üzerinde düşünülmeden harekete geçilmemesi gerektiğini belirmeliyim.

26 Kasım tarihinde İkizler burcunda oluşacak Dolunay, hayatın neşeli, keyifli yanlarını hissetme arzumuzu bir hayli vurguluyor. İçimizdeki çocuk, özgüvenli bir şekilde yenilikleri kucaklarken, aşkı coşkulu bir şekilde yaşamayı tercih ederken, bunun ilerisi adına yararları ve sakıncaları üzerinde düşünmekte yarar var. Satürn-Neptün görünümüyle örtüşen bu Dolunay, başkalarının bizi yanıltabileceğini, güvenilirlik ve doğruluk anlamında düşünmenin önemini vurguluyor.
İŞ VE KARİYER
1-8 Kasım arası: Venüs-Terazi geçişinin, mesleki konularda da etkisi çok önemlidir. Eğer işinizde başarı, huzur ve rahatlık hissediyorsanız bu dönemde verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. İş girişimi düşünüyorsanız hem yeteneklerinize göre hem de maddi açıdan doyurucu olmasına önem vereceksiniz.

9-15 Kasım arası: 10 Kasım tarihindeki görünüm, işlerinizi düzenleme, bazı meseleler üzerinde derinlikli düşünme yönünde önemlidir. Zihniniz genelde gücünüzü kanıtlama, başarılı olma yönündeki işlere daha fazla dönük çalışır. Merak ettiğiniz konularda araştırma, yeteneklerinizi değerlendirme yolunda kararlar alırsınız.

12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Çevrenizle, ailenizle, yeni tanışacağınız insanlarla hem zihinsel hem de fiziksel anlamda bağlantılar kurmak, sanatsal konulara eğilmek, uyumlu, nazik ve içten davranmak, uzlaşıdan yana olmak, küslükleri ortadan kaldırmak isteyeceğiz.

16-22 Kasım arası: Bu hafta iş anlamındaki etkili enerjiniz, 21 Kasım tarihinde oluşacak. Venüs-Pluto görünümü, iş girişimi, görüşmeler, yolculuklar, yeni tanışmalar yönünde de önem taşıyacak. Sizin şu andaki mevcut sorunlarınızı çözebilmeniz anlamında destekleyici olduğunu söylemeliyim. Çünkü Venüs-Terazi burcunda yöneticidir. Bu da sizin daha önce incelediğiniz işleri şimdi başkalarına sunmanızda ve beğendirmenizde faydalıdır. Karşılıklı olarak kurulan bağlantılarda güçlü iş birliklerinde bulunur.

23-30 Kasım arası: Bu hafta 24 ve 26 Kasım tarihlerinde iş hayatınızla ilgili konularda yapılacak görüşmelerde fikirlerimizi, planlarımızı, projelerimizi güçlü insanlara ifade etmeye çalışacağız. Eğer bu, finansal bir konuda ise, artı ve eksileriyle bir ölçüp tartmalıyız. Gelecek vaat ediyor mu, ilerisi adına umut verici mi? bunlar önemli. İş ortaklığı ise, bağlantı kurduğumuz kişiler ne derece güvenilir insanlar buna bakmak gerekiyor. Eşimiz, çocuklarımızla alakalı bir mesele ise, yine iyice gözden geçirmek lazım.

20 Kasım-10 Aralık tarihleri arasında Merkür-Yay burcunda ilerleyecek. Fikirlerimiz, bakış açımız, inanç ve prensiplerimiz, aşk hayatımızla ilgili konularda Satürn-Yay geçişi de bu alanda etkili olacağından ciddi düşünmeyi de ihmal etmeyelim. Biz neyi hedefliyor ve neye inanıyorsak ona göre kararlar vermek isteyebiliriz. Fakat verdiğimiz kararların sorumluluğunu da almalıyız. Başkalarıyla görüş alışverişinde bulunurken, hoşgörülü olmayı da unutmayalım.
PARA
1-8 Kasım arası: 2 Kasım-20 Kasım tarihleri arasındaki Merkür-Akrep geçişi, finansal konularda bir hayli etkilidir. Öncelikle bu süreçte kişi ailesini ilgilendiren meseleler üzerinde bir hayli derinlikli düşünür. Problemler, yapılacaklar, maddi ve manevi anlamdaki paylaşımlar, köklü değişimler gözden geçirilir.

9-15 Kasım arası: Bu haftaki görünümler ailenizle ilgili maddi bölüşümlerin ve kazanç yönünden tatmin edici gelişmeleri işaret etmektedir. 10 Kasım tarihinde Mars-Kuzey düğüm kavuşumu, gelişim yolunuzun bütçenizle alakalı konularda yapılacak düzenlemelerle yerine oturacağını işaret ediyor.

16-22 Kasım arası: 19 ve 20 Kasım tarihindeki görünümler, evimizle ilgili düzenleme, restore etme, bakım, onarım, taşınma gibi masrafları işaret ediyor. Haftanın ilk üç gününde bu anlamda harcamaların ekonomik şekilde halledilmesi mümkün.

23-30 Kasım arası: Maddi konularda bu hafta, eş, iş veya diğer kişilerle olan mali paylaşımların ciddi biçimde gözden geçirilmesi şarttır. Sözgelimi bir nafaka veya iş ortaklığıyla alakalı finansal bir konuda yarar ve zarar anlamında hesaba bakmak gerekiyor. Yatırım veya bir işle ilgili kredi gibi işlerimizin de yine aynı şekilde dikkatlice gözden geçirilmesinde fayda görüyorum. Yanılabiliriz. Biz şöyle olsun derken, farklı durumlar karşınıza çıkmasın.
KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 3-4-8-9-13-14-22-26-30
Zayıf Enerjili Günler : 10-11-17-18-24
Aşkta En Şanslı Günler : 13-14
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 5-6

Yeniay : 2-3-4-5-30
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 17-18-19
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.