Kasım Ayı Burç Yorumları 2015

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yengeç Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Yengeç’ler sizlere Kasım ayında güzellikler diliyorum.

2 Kasım tarihinde Merkür Akrep burcunda seyrine başlıyor. Yengeçlerin çocukları üzerinde çok derin düşündüğü bir dönem. Aşkta ise biraz tutkulu, derinlemesine ele alındığı günler olabilir.

8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcunda seyrine başlıyor. Ardından da 12 Kasım’da Mars, Venüs’e eşlik edecek. Aile hayatımızla ilgili alanda önem arz edecek. Yengeçler için ailedeki huzur ve emniyet çok önemli. Aile içinde ki bireylerin fikirlerine saygı duymalıyız.

11 Kasım’da Yeniay Akrep burcunda oluşacak. Bebek sahibi olmayı isteme olabilir, yeni bir aşka adım atılabilir, birlikte yaşamaya karar verilebilir. Bu tür kararların alınacağı bir dönem yaşayabiliriz. Aşkın iyi incelenmesi her kriterin gözden geçirilmesi şart.

20 ve ardından 21 Kasım tarihinde Güneş ile Merkür Yay burcunda seyrine başlıyor. İş hayatında disiplini önemsememiz gerekiyor. Fazla aktivite ve yoğunluk ile birden fazla projeye atlayabiliriz. Acele ile kararlar vermemeliyiz. Bilgi ve deneyimleriniz ile iş hayatınızda kararlar vermelisiniz. Almak istediğiniz kararları mutlaka aile içinde konuşun. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Gereksiz meseleleri kendinize sorun etmemelisiniz.

26 Kasım tarihinde Dolunay İkizler burcunda seyrine başlıyor. Duygusal anlamda bir çok şeyi kendinize dert edinme riski taşıtan bir dönem. Garip bir sinirlilik, huysuzluk haliniz var. İçinde bulunduğunuz durumu abartmadan bilinçli bir şekilde ele almalısınız. Bilgi ve deneyimleriniz konusunda gözden geçirmeleri unutmayınız. Kararlar alırken keşke dememek için doğru kararlar almalısınız. İyi düşünüp sakin olmalısınız. Kararlarınızı bilinçli bir şekilde gözden geçirip sonra adımlarınızı atmalısınız.

Her şey gönlünüzce olsun.
AŞK VE İLİŞKİLER
1-8 Kasım arası: 2 Kasım-20 Kasım tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda ilerleyecek. Aşk hayatımız başta olmak üzere çocuklarımızla ilgili durumlar, fiziksel ve ruhsal güvenliğimiz, yakın çevremizle ilgili meseleler bir hayli önem taşır. Düşüncelerimizi kimi zaman gizlediğimiz, içten içe muhasebede bulunduğumuz bu dönemde, aşkta duygular bir hayli güçlü ve yoğundur. Bu dönemde, çiftlerin, ilişkideki sorunları mutlaka gerçekçi bir şekilde ele almaları gerekir. Denetimde bulunmak, her şeyin bizim istediğimiz şekilde olması için ısrar etmek bu süreçte sakıncalıdır.

7 Kasım tarihinde Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, çevrenizde bulunan kişilerle alakalı tüm ilişkilerinizi güçlendirici, düzenleyici, şefkat ve ılımlı hislerle kucaklayıcı bir etki olup, gelişimin de göstergesi olarak kadersel bir zamanı işaret etmektedir. Destekler görürsünüz, çevrenizde sevilirsiniz.

8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında yuvanız, ailevi konular, dostluklar, sosyal yaşam ve ilişkiler anlamında etkili olacak Venüs-Terazi burcu geçişi hoş ve ılımlı bir dönemin işaretçisidir. Ev hayatınızı güzelleştirir, konfor duygunuzu yükseltir, güzel bir yerde yaşamak arzunuzu yüceltir. Aile içindeki ilişkilerin düzelmesini sağlayıcıdır. Bir ev satın almayı düşünenlerin bu dönemde mutlaka mali açıdan durumlarını gözden geçirmelerinde yarar vardır.

9-15 Kasım arası: 11 Kasım tarihinde Akrep burcunda oluşacak Yeniay, aşkta yeni bir adım, karar ve ilerleme arzumuzun işaretçisidir. Bilinçli bir şekilde yarar ve zarar hesabımızı yaparak, kararımızı vereceğiz. Hiçbir şeyin görünen tarafı değil, ardındaki gerçekleri önemseyeceğiz. Bu Yeniay, Güneş-Jüpiter görünümüyle örtüştüğü için ben önümüzdeki bir aylık sürecin aşkta hem iletişimsel anlamda güçlendirici hem de tutkuları yükseltici bir etki yaratacağını söyleyebilirim.

12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Ailevi konular üzerinde bir hayli etkili olup, mesleki durumunuz, aşk hayatınız, çocuklarınız, sanatsal faaliyetlerinizle de birebir alakalıdır. Eğer huzursuz şartlarda ve bir hayli mutsuz yaşam sürüyorsanız, bu dönemde epeyce zorlanabiliriz. Bir yandan aktif, baskın olmaya çalışırken, diğer yandan ortama ve şartlara uyma gerekliliği sizi yorabilir. Ilımlı ve idareci bir kişiliğiniz varsa, ne olursa olsun birçok sıkıntıyı, baskıyı, gerginliği sineye çekebilirsiniz. Evinizi veya ofisinizi güzelleştirmek amaçlı çalışmalar söz konusu olabilir. Çocuk sahibi olmak veya çocuklarınız varsa onlarla ilgili konular da evin içinde önem taşıyabilir.

16-22 Kasım arası: 17, 19, 20 Kasım tarihlerindeki görünümler, aşkta derinlikli düşünmenin göstergesidir. Kişi söz ile sevdiğini sarıp sarmalamalı, canını yakmamalıdır. Tedbirli olunacaktır elbet bu doğaldır. Ancak endişeler, kuruntularla aşk yorulmamalıdır. Bu tarihler gösteriyor ki, olumlu yönde düşünülecek, aşka kucak açılacak, ilerisi adına düşünülerek ilişki sağlam hale getirilecektir. Burada önemli olan hem gerçekçi hem de yapıcı olmaktır. 21 Kasım tarihindeki görünüm, ailevi konularda ve evlilik türü ilişkilerde sevgi alışverişinin ortaklaşa olacak şekilde düzenlenmesidir. Eğer bir baskı söz konusu olursa sorun baş gösterebilir.

23-30 Kasım arası: Bu haftamız, ailevi ilişkiler anlamında da çok önemli enerjilere işaret. Ev içindeki huzuru, paylaşımı, dengeyi korumaya çalışırken, dış dünyadaki hızlı gelişmeler karşısında şaşırabiliriz. Beden ve zihin sağlığımızı önemsememizde yarar var. Çünkü pürüzlerin düzeltilmesi için bizim her bir durumu gerçekçi bir şekilde gözden geçirmemiz şart. Fikirsel anlamda anlaşmazlıklar bizi yorabilir. İnandıklarımızla sınanabiliriz.
İŞ VE KARİYER
1-8 Kasım arası: 3 ve 7 Kasım tarihindeki görünümler, gerek iş gerekse yakın çevremizde bulunan kişilerle ilişkilerimizi dikkatli bir şekilde gözden geçirmemizi sağlıyor. Biraz titizlenmemiz, duygularımızı tam olarak belli etmememiz, hatta bazen endişeli davranışlarda bulunmamız mümkündür. Risk içeren konularda bilhassa çekiniriz. Her işin düzgün, mükemmel, bir saat gibi işlemesinden yanayız. İşlerimizde başarılı olmak isteriz. Başkalarına göre sıkı çalıştığımızı biliriz. İnce eleyip sık dokuduğumuz için insanlar bizi biraz endişeli kişi olarak değerlendirirler. 6 Kasım tarihindeki görünüm, odaklandığımız bir işi başarılı şekilde yerine getirmemizde yardımcıdır.

9-15 Kasım arası: 10 Kasım tarihindeki görünüm, iş ve iş ortamınızla alakalı konularda çevrenizden yarar görmeniz yönünde olumludur. İsteklerinizi elde edebilme yönünde ve gelişim anlamında şansınız yüksek olur. Kadersel tesadüfler özellikle ilişkilerde bir hayli etkilidir. Size ilerlediğiniz yolda yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz.

13 Kasım tarihinde, ofis ve evden işlerinizi yaparak veya hobi anlamındaki çalışmalarınıza ağırlık vererek bunlardan para kazabilirsiniz. El emeği göz nuru olan ve bir hayli yetenekli olduğunuz bu ürünler başkalarının da dikkatini çekecek güzelliktedir.

16-22 Kasım arası: 20 ve 21 Kasım tarihlerinde başlayacak Güneş ve Merkür-Yay burcunda geçişleri, genel olarak bilgilenmenin, kendinizi geliştirmenin, derinlikli düşünmenin işaretçisidir. Beceri ve yeteneklerinize göre iş tercihlerinde bulunuruz. Bu yıl Satürn-Yay geçişiyle örtüştüğü için artık anlamı da ciddileşiyor. Sorumluluklarımızın farkında olmamız gerekiyor. Bir işi yaparken veya karar verirken boşa kürek sallamıyoruz. Zamanımız önemli ve kıymetli. İş hayatımızda düzen, intizam, planlı ve programlı olmaya mecburuz. Sistem de bunu bizden istiyor. Sabır kıymetli ve etrafımızdaki insanlarla iletişimde bulurken ağzımızdan çıkanı kulağımızın duyması gerekiyor.

23-30 Kasım arası: Bu hafta öncelikle hedeflerimizin farkında olarak, bunları gerçekleştirmenin yolunun doğru kişilerle iletişim ve ilişkide yattığını bilmemiz lazım. Bir de bizim ne istediğimizi tam olarak bilmemiz lazım. Bir öyle bir böyle hareket etmemeliyiz. Enerjimiz yüksek ancak düzensiz olmamalıyız. Yeteneklerimizi ifade edebileceğimiz alanları seçmek ve bunları dikkate alacak doğru insanları tespit etmek lazım. 25, 26, 29 Kasım tarihlerinde dikkatli ve tedbirli olmakta yarar var. Sağlığımıza mutlaka dikkat edelim. Huzursuzluk, gerginlik işlerimizi verimli yapmamızın önüne geçebilir. Sakin ve bilinçli düşünmeliyiz.

20 Kasım-10 Aralık tarihleri arasında Merkür-Yay burcunda ilerleyecek. Çalışma hayatında özellikle işveren pozisyonundaki kişiler belli bir baskıda bulunabilirler. İşlerinize odaklanmalısınız. Bilgilenmeli, okumalı, keşfetmelisiniz. Bilmediğiniz konularda ahkam kesmemelisiniz. Beceri ve yeteneklerinize göre işler tercih etmelisiniz. Her işte olasılıkları hesaba katmalı, öyle karar vermelisiniz. Sağlığınızı da ihmal etmemeniz, beslenmenize dikkat etmeniz, şikayetleriniz varsa mutlaka üzerinde durmanız gerekir.
PARA
1-8 Kasım arası: Bu hafta maddi konularda başkalarını etkileme gücünüz 6 Kasım tarihindeki görünümle kolaylaşıyor. Bu güçlenme, eş veya iş ortakları kanalıyla olabilir. Sevdiklerinizi memnun edeceğiniz ve yenilikler yapabileceksiniz.

9-15 Kasım arası: Maddi konularda 9, 11, 13 Kasım tarihlerindeki görünümler, maddi yönden gelir getirici ve ferahlatıcı duruyor. Kazanç evinizin yöneticisi olan Güneşin bu haftaki görünümleri ve Akrep burcunda oluşacak Yeniay sizler açısından yeteneklerinizi değerlendirme ve girişimlerin olumlu yönde gelişimini sağlayıcı gözüküyor. Bunların da paraya dönüşmesi gayet kolaylaşıyor. Karşınıza çıkan fırsatlar tatmin edici gözüküyor.

16-22 Kasım arası: 20 Kasım tarihindeki görünüm mali yönde rahatlığın göstergesi. Sevdiklerimizi memnun etme çabamız yüksek. Bu da para harcamanın işaretçisi. Ancak 21 Kasım sonrası kazanç evinizin yöneticisi Güneş-Yay burcunda seyrine başlıyor. Bizim de dikkatli bir şekilde hareket etmemiz lazım. Sağlık giderlerimiz olabilir.

23-30 Kasım arası: 26 Kasım tarihinde İkizler burcunda oluşacak Dolunay, sizi biraz huzursuz kılabilen şartların göstergesidir. Her şeyi öylesine kafanıza takarsınız ki, sanki tüm dünyanın meseleleri gelip sizi buluyor gibi gelebilir. Maneviyatın önemi burada hakikaten fazla olacak. Satürn-Neptün görünümüyle örtüşen bu Dolunay, çalışma hayatınızla ilgili konularda yaşanan bazı gelişmelerin sizde yarattığı iç sıkıntılarını işaret ediyor. Ruhsal anlamda sakinleştiren, sizi moral olarak rahatlatan aktivitelere ve bugünlerde gerçekçi olmaya çalışmak lazım. Kazanç evinizin yöneticisi Güneş olduğu için, bu Dolunay maddi konuların da sizi biraz yorduğunu işaret ediyor.
KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-5-6-10-11-20-24-28-29
Zayıf Enerjili Günler : 8-9-15-16-22
Aşkta En Şanslı Günler : 10-11
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 3-4-30

Yeniay : 1-2-27-28-29-30
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 15-16-17
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.