Kasım Ayı Burç Yorumları 2015

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Boğa Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Boğalar sizlere Kasım ayında bol şans diliyorum.

2 Kasım’da Merkür karşıt burcunuzda seyrine başlıyor. Bu geçişlerde her zaman size muhalif olan kişilerle muhatap oluruz. Eşinizin ilişkiniz ile ilgili derinlemesine gözden geçirmede bulunduğunu görebiliriz. Eşinizin size muhalif taraflarını olabilir. Belki beklentisinin dışında hareket ediyorsunuzdur.

8 Kasım ve ardından 12 Kasım’da Venüs ve Mars etkili bir alanda seyrine başlıyor. İlişkilerin restore edilmesi anlamında etkili olabilir. İlişkilerimizin yerli yerine oturması için titiz bir şekilde bazı şeyleri ele alacağız. Yeni bir ilişki söz konusu ise sağlıklı bir gözden geçirmeliyiz. İş hayatında ise nazik olmamızda fayda var.

11 Kasım’da Yeniay Akrep burcunda doğacak. Yüzleşmemiz gereken konular varsa ayın başında bu işleri halletmeliyiz. Biraz daha uyumlu olmalıyız.

20 Kasım ve 1 gün sonra Güneş ile Merkür Yay burcunda seyrine başlıyor. Bankalar ile alakalı kredi meseleleri, yolculuklar, iş ortaklıkları gibi konuların çok iyi hesaplanması gerekiyor. Başkaları ile olan ilişkilerimizi ciddiyetle ele almamız gerekiyor.

26 Kasım tarihinde Dolunay ikizler burcunda seyrine başlayacak.
Burada kıymetli olan; mali konularda, kazanç kayıp ilişkisini çok iyi kurgulamamız lazım. Hedeflerimizi iyi belirlememiz gerekiyor. Dışarıya açılmaktan korkmayın. Grup faaliyetlerinden çekinmeyin. Sadece hesabınızı iyi bilin. Astarı yüzünden pahalı olan işlere kalkışmayın.

Her şey gönlünüzce olsun.
AŞK VE İLİŞKİLER
1-8 Kasım arası: 2 Kasım-20 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda seyrini sürdürecek Merkür, evlilik, uzun süren ilişkiler, bizden farklı görüşte olan kişilerle ilişkilerimizin önemi üzerinde düşüneceğiz. Biz ilişkilerimize nasıl yaklaşmaktayız, ortaklaşa bir hayat sürdürüyorsak, uyum ve uyumsuzluklarımız nelerdir? Veyahut bir ilişkiden neler bekliyoruz, neye göre seçimlerde bulunuyoruz? Bunlara bakmamız gereken zamandayız. Eğer beraberliğimizde problemler varsa, bu süreçte zorlanabiliriz. Karşı taraf kendi bakış açısıyla durumları ele alırken bizim buna anlayış göstermemiz zor olabilir. İster istemez bu beraberliği sorgulama ihtiyacı duyabiliriz

7 Kasım tarihindeki Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, aşk hayatınızda önemli bir dönümün, gelişimin işaretçisidir. Öyle ki, şimdiye kadar bir can, bir yaren, bir insan arayıp da bulamadıysanız, şimdi kader karşınıza böyle birini çıkartabilir. Öyle bir zamanda gelir ki, hani şairin dediği gibi vazgeçmek mümkün dahi değildir. Devam eden ilişkileri düzenleyen, problemli ilişkileri pürüzlerinden ayıklayan gelişim yolunda ilerlemenizi sağlayan bu görünüm, şefkatle, sevgiyle ilerleyenlere, güzel bir niyetle aşkı çağıranlara cevap veren bir ses ve nefestir.

9-15 Kasım arası: 10 Kasım tarihindeki Mars-Kuzey düğüm kavuşumu, aşkta hedef birliği yapmak, amaç belirlemek ve bu amaç doğrultusunda ilişkiyi ele almak anlamına gelir. Eğer arzunuz birlikte bu aşkı geliştirmek ve büyütmekse işte size kadersel bir gelişim fırsatı. Aşk gelir geçer bir duygu olarak yorumlanır. Fakat böyle bir oluşumda ciddiyete dönüşmesi, uzun vadeli olması mümkündür. Haftanın genelindeki enerjiler de bunu destekleyici ve gayet olumlu gözükmektedir.

11 Kasım tarihinde Akrep burcunda oluşacak Yeniay, evlilik-uzun süreli ilişkilerde yeni başlangıçların işaretçisi olup, partnerimizi veya yalnızsak karşımızdaki kişiyi derinlikli bir şekilde gözden geçirmenin de işaretçisidir. Bu Yeniayın Güneş-Jüpiter olumlu görünümüyle örtüşmesini sizler açısından gayet faydalı buluyorum. Yeni bir ilişkiye adım atılabilir, devam eden ilişkide gelişmeler olumlu yönde devam eder, problemli ilişkilerde ise iyileşmeler görülür. Beraberlikler işlerlik kazanır, verimli hale gelmesi adına her iki taraf da üstüne düşeni yapar.

16-22 Kasım arası: 17, 19, 20 Kasım tarihlerindeki görünümler, ilişkileri güçlendirici, gelişim yönünde destekleyicidir. Partneriniz ve siz geleceğinizle alakalı konularda birlik ve bütünlük içinde el ele verebilirsiniz. Evlilik, uzun süreli bir ilişki, aşk hangisi olursa olsun, beraberliğin güçlendirilmesinde tutkuların bilhassa önemi büyük olur. Her iki kişi de birbirinin ne söylediğini, ne demek istediğini algılayabilir. Gerçekçi bir şekilde ilerisi adına kararlar verilebilir.

23-30 Kasım arası: Haftanın genelinde ilişkilerimizde ortak fikir ve amaç birliğinin gözden geçirilmesi gerekecek. Partnerle aranızdaki maddi ve manevi anlamdaki bağ, ne derece kuvvetli veya ne derece problemli. Sizi birbirinize yönelten duygunun adını koymak lazım. Görülüyor ki, fikirsel yönde bir anlaşmazlık söz konusu. Karşı tarafın kendinden yana düşünüyor oluşu, aranızdaki sorunları büyütebilir. Açık ve dürüst bir iletişimde bulunmak, önyargılı olmamak lazım.

İŞ VE KARİYER
1-8 Kasım arası: 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında Terazi burcunda seyrini sürdürecek Venüs, çalışma hayatında rahatlık, seçkinlik, iş ilişkilerinde uyum ve paylaşımı gözeteceğimiz bir dönemi işaret eder. Elimizden geldiğince çevremizdeki insanlara güzellik sunmaya, onları anlamaya ve nazik şekilde davranmaya çalışırız. Ne de olsa iş ortamındaki huzursuzluk bizi de yoracaktır çünkü. Bu süreçte düzenlilik esastır. Temizliğimize önem veririz. Giydiklerimize, yediklerimize dikkat ederiz. Nabza göre şerbet vermeyi biliriz. Adil davranmayı benimseriz. Aynı şekilde bize davranılmasından hoşlanırız. Kişisel anlamda güzelliğimiz veya karizmamız bay ve bayan Boğalar için çok önemlidir.

9-15 Kasım arası: 12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu dönem, çalışma hayatınız başta olmak üzere, fiziksel ve bedensel sağlığımız, iç huzurumuz ve de ilişki, iş ortaklıkları konularında da etkili olacaktır. Başkalarına uymak zorunda kalındığı ve ortam şartlarına göre hareket edildiği, bu yüzden de stresin bir hayli yaşanabileceği bu dönemde sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyiniz. Estetik ameliyatlar, kilo sorunları için yapılan diyetler, ilişki veya iş nedeniyle yaşanması muhtemel psikolojik sıkıntılarınız için tedavi olmayı, ona göre bir iş planlamasında bulunmayı, şartları göz önüne almadan hiçbir işe okey vermemeyi biliniz.

16-22 Kasım arası: 21 Kasım tarihindeki görünüm, çalışma hayatımızla ilgili konularda işbirliği yönünde tabii ki olumludur. Aslında bu tarihte, bizi başkalarına karşı anlayışlı olmaya yönelten Venüs, huzur kaçmasın diye iş ortamında dengeli hareket etmenin önemini de vurgulamaktadır. Boğanın rahatlığına düşkün olduğunu biliyoruz. Ancak bir taraftan da, kendi işine karışılmasından hoşlanmadığının da farkındayız. Evet, zorlayıcı tarafı olsa da, bu görünüm istenirse pekala yeni işlerin güçlü projelerin, hoş etkilerin, alışverişlerin, başarılı çalışmalarda bulunmanın göstergesi olabilir.

23-30 Kasım arası: İş hayatınızla ilgili konularda bu hafta aynı ortamda çalıştığınız kişilerle ilişkinize mutlaka dikkat edeceğiz. Çünkü adil ve tarafsız bir şekilde davranmamız gerekecek. Venüs-Terazi burcunda ilerliyor ve bizim başkalarının da görüşlerine değer vermemiz, dinlememiz lazım. Bir de bu hafta işlerimizi hallederken, sadece kendi bildiğimizin doğruluğunda inat etmeyelim. Dağılmadan işlerimizi yapalım. Planlı olmamızda yarar var.
PARA
1-8 Kasım arası: 2 Kasım tarihinde başlayacak Merkür-Akrep burcu seyri, kazanç ortaklıklarındaki paylaşımların, başkalarından finans anlamında beklediğimiz desteklerin işaretçisi olup, bu haftaki görünümlere baktığımızda bu yönde olumlu gelişmeleri müjdeliyor.

9-15 Kasım arası: 13 Kasım tarihindeki görünüm, işlerimizi iyi organize etmemiz ve maddi konularda belli bir düzen içinde hareket etmemiz gerektiğini işaret ediyor. Yapılan işlerin getirileri belli bir miktar olabilir. Partner veya iş ortaklarınızla aranızı güçlü tutmaya çalışırsınız. Bunun nedeni parasal açıdan çıkarlarınızı korumak isteğinizdir.

16-22 Kasım arası: 20 Kasım10 Aralık tarih aralığında Merkür-Yay burcunda seyrini sürdürecek. Ortaklaşa kazançlar, mali konular, vergiler, çıkar ilişkileri, yatırımlar gibi konular üzerinde düşüneceğiz. İyi niyetin sınırlarının mutlaka gözden geçirilmesinde yarar vardır. Kredi çekmek, bir borcun altına girmeden önce iyi düşünelim.

23-30 Kasım arası: 26 Kasım tarihinde İkizler burcunda oluşacak Dolunay, Satürn-Neptün görünümüyle ilişkili olduğundan, maddi konularda özellikle başkalarıyla alakalı işlerimize özen göstereceğiz. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsak, hesabı bilmemiz lazım. Kazancımız söz konusuysa dağılmamak şarttır. Destek görmekte zorlanırız. Şu şöyle olsun deriz ancak olmadığında bu sefer huzursuz oluruz.
KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-5-6-15-16-20-24-28-29
Zayıf Enerjili Günler : 3-4-10-11-17-18-30
Aşkta En Şanslı Günler : 5-6
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 26

Yeniay : 23-24-25
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 10-11-12
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.