Kasım Ayı Burç Yorumları 2015

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Balık Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Balık’lar sizlere Kasım ayında bol şans, mutluluk, huzur diliyorum.

2 Kasım tarihinde Merkür Akrep burcunda. Bu seyirde eğitim hayatında olanlar derslerine odaklanmalı ve dağılmamalılar. İş hayatında piyasanın durumuna bakarak iş girişimlerinde bulunmak. Bilgilenmek oldukça önemli. Her şeyin derinlemesine daldığımız bir zaman. Moral ve motivasyon anlamında zihnimizi endişenlemeye mahal vermeden düşünmek gerekiyor.

8 Kasım tarihinde Venüs, 12 Kasım’da da Mars Terazi burcunda etkili olacak. Burada ikili ilişkilerde adil paylaşımların olacağı anlamına geliyor. Evli olanlar eşlerden destek görecekler. Uzun zamandır sizi yoran ilişkiler yüzünden oturup konuşmalısınız. Miras konularında gerçek adalet ortaya çıkacaktır. Balıkların bir yasal işlemi uygun bir şekilde sonuçlanabilir.

11 Kasım tarihinde Yeniay akrep burcunda doğuyor. Derinlikli bir ele alma hali var. Yeni bir iş girişimi düşünceniz var ise gözden geçirmeniz gerekiyor. Bir yurt dışı seyahati planınız var ise borç ile yapmamanızda fayda var. Uzakta bir akrabanız var ise belki siz ona destek olabilirsiniz.

20 Kasım’da Merkür ve Güneş Yay burcunda seyrine başlayacaklar. İş hayatımızı ilgilendiren konular ön planda olacaklar. Burada bir hareketlilik var ancak kararlarımızın olumlu olması için kendimizden emin olmamız lazım. Bilgilerimiz işimizde yükselmemiz için yetersizse kendimizi geliştirebiliriz.

26 Kasım’da Dolunay İkizler burcunda oluşacak. Ailevi konularda bir karar verme aşamasına gelmiş olabiliriz. Burada etki biraz işe bağlı gelişiyor. İşimiz bu konuda çok önemli. Acele etmeden biraz bekleyerek hareket etmeliyiz. İş konularında kendimize zaman tanımalıyız. Planlarımızı zamana yayarak hareket etmeliyiz. Bilgi ve deneyimlerimizi gözden geçirmeliyiz.

Her şey gönlünüzce olsun
AŞK VE İLİŞKİLER
1-8 Kasım arası: 7 Kasım tarihindeki Venüs-Kuzey düğüm görünümü, kadersel planda yer alan ve hayrınıza olan, sizi geliştiren, geçmişi geride bırakıp yeni bir sayfadan hayata bakmanızı sağlayan bir ilişkiyi armağan edicidir. Karşınıza çıkan kişi veya devam eden ilişkinizde şefkat ve sevgiyle birbirinize yaklaşmanın da göstergesidir.

9-15 Kasım arası: 10 Kasım tarihindeki Mars-Kuzey düğüm kavuşumu ciddi ilişkilerde ortak hedef birliği yapılmasını sağlar. Bu beraberliğin evliliğe dönüşmesi anlamına gelir ki, çok kıymetlidir. Venüs-Kuzey düğümü de geçtiğimiz hafta bu alanda gerçekleşmişti. Şimdi Mars ile maddi açıdan ve ortak uyum birliği, paylaşım açısından duruma bakacağız. Eğer ilişki, bu anlamda kuvvetli ise, bunu ciddi aşamaya getirebiliriz demektir. 11 ve 13 Kasım tarihleri bu yönde gayet olumlu durmaktadır.

16-22 Kasım arası: 17, 19, 20 Kasım tarihlerindeki görünümlerin tümünde, bizden farklı yönde düşünen kişilerle tanışacağız ve onları derinlikli bir şekilde gözden geçireceğiz. Özel yakınlaşmalar gündeme gelebilir. Bir şekilde karşımıza birisi çıkabilir. Başka bir ülkeden, şehirden olabilir. Ciddi anlamda bizi etkileyebilir. Devam eden bir ilişkimiz varsa, bu dönemde onu ciddiyete dönüştürmek isteyebiliriz. Artık Balıklar için, duygusal, bağımlı ilişkiden ziyade, sorumluluk alabilen, düzenli beraberlikten yana olan partnerler önem taşıyacak. İşte bu görünümler de bu anlamda kıymetli ve olumludur.

23-30 Kasım arası: Haftanın genelinde iş hayatımız, ailemizle ilgili konular bir hayli önem taşıyor. İş ve ev arasında dengenin sağlanmasını gerektiren Dolunay, kafamızı bir hayli karıştıracağa benziyor. Bizim ağzımızdan çıkanı duyma vaktimiz. Hayallerimize tabii ki ulaşmaya çalışacağız. Ancak koşullara bakmakta, uygulanabilir olup olmadıklarını gözetmekte yarar var.
İŞ VE KARİYER
1-8 Kasım arası: 2 Kasım-20 Kasım tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Akrep geçişinde, yaşadığımız ortam, şehir ve ülkenin meseleleri, eğitim ve uzmanlık, ticaret, maddi ve manevi değerlerimiz, inancımız bir hayli önem taşıyacaktır. Bunlara özel bir şekilde odaklanacağız. Kendimizi, ailemizi, ilişkilerimizi gözden geçireceğiz. Bunca sene elde ettiğimiz tecrübeleri, öğrenmemiz ve geliştirmemiz gerekenleri tespit edeceğiz. Birilerine rehberlik edeceğiz veya birileri bize rehberlik ederek hayatımızda kilit rol oynayacak. Evrensel yolumuza bakacağız. Biz kimiz, kimlerle bağımız var, ailemizle aramızdaki sorunlar, ilişki ve iş ortaklıklarında özlediğimiz nedir bütün bunlar üzerinde düşüneceğiz.

9-15 Kasım arası: 11 Kasım tarihinde Yeniay-Akrep burcunda oluşacak. İş, eğitim, girişim, uzak yerlerle alakalı konular üzerinde derinlikli bir tahlilde bulunacağız. Ayrıca mali anlamdaki ortaklıklarımızı, finansal konuları da gözden geçireceğiz. Akrep Yeniay zamanlarında genel olarak bir sorgulamada bulunuruz. Bu, hem insanlarla olan ilişkilerimizi güçlü tutarak amacımıza ulaşmak hem de iyice odaklanarak taktik geliştirmek yönünde faydalıdır. Bu Yeniayın Güneş-Jüpiter ile olumlu görünümleri, fikirlerimizi başkalarına kabul ettirmekte, ortaklaşa projeler anlamında faydalı olabilir. Ayrıca evlilik, iş ortaklığı gibi konular üzerinde de olumlu tesirleri vardır. Sadece parasal yönden hesabınızı lütfen iyi biliniz.

16-22 Kasım arası: 20 ve 21 Kasım tarihlerinde Güneş ve Merkür-Yay burcunda seyirlerine başlıyor. Bu süreç genel olarak, bilgi ve tecrübemizi hedefimize varmak amacıyla kullanabildiğimiz zaman dilimidir. Fikirlerimizi dile getiririz veya iletişim alanında meslek sahibi olabiliriz. Sık sık işimiz için seyahatlere çıkabiliriz veya böyle bir görev üstleniriz. Bir müddet için bir iş yerinde çalışır, tecrübe ediniriz. Dayanıklı ve sabırlı olmayı öğreniriz. Merkür-Yay geçişi bilgece düşünmektir. Hayatın önünde olandan ziyade arka planındaki ruhu keşfederiz. Bu yıl, bu geçişi yöneten Jüpiter-Başak burcunda ilerliyor. Bu durum, iş ortaklıkları, evlilik, uzun süreli ilişkiler anlamında da önem taşıyor.

23-30 Kasım arası: 20 Kasım-10 Aralık tarihleri arasında Merkür-Yay burcunda ilerleyecek ve 25 Kasım tarihinde Satürn ile kavuşum yapacak. Bu iş projelerinin, görüşmelerinin ve mesleki anlamda ciddi çalışmaların işaretçisidir. Merkür fikirlerimizi ifade etmek, iletişimde bulunmaktır. Ancak bazen sadece kendi bildiklerinizin doğruluğunu önemseyip, başkalarını dinlemezsek yanlış yaparız. Onun için, ben özellikle iş anlamında bu hafta dikkatli olmanızdan yanayım.
PARA
1-8 Kasım arası: 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında Venüs-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu süreç, maddi gelirlerin genelde eş kanalıyla olabileceğini işaret ediyor. Bekar Balıklar için hoş bir etki diyebiliriz. Finansal açıdan beklediğiniz destekleri görürsünüz. Ancak küçük bir uyarıda bulunayım. Bu geçiş ilişkilerinizi parasal yönüyle ele alarak değerlendirmenize neden olabilir. Bir de kredi kartlarımıza yine de yüklenmemeye çalışalım. Sanatsal aktiviteler gelir getirici olabilir.

9-15 Kasım arası: 12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Maddi yöndeki tüm ortaklıklar, finansal ve kişisel anlamdaki gelişim anlamında önemlidir. Mars, isteklerimizi elde etmemizi sağlayan fiziksel gücümüzdür. Terazi ise, başkalarıyla ortaklık, ilişki, uyum ve denge demektir. İkisi yan yana gelince, kişi isteklerini elde etmek için başkasıyla ortaklık kurabilir veya bu ortaklık nedeniyle zarar görebilir. Demek oluyor ki, önce kimlerle işbirliği yaptığımızı, parasal bağlantımız olduğunu, özel paylaşım anlamındaki ilişkimizi akıllıca ele almak zorundayız. Yarar-zarar hesabımızı ortaya koymalı, sorunların üstünü kapatmadan çözümlemeliyiz.

16-22 Kasım arası: 21 Kasım tarihinde maddi açıdan kazandırıcı gelişmeleri işaret ediyor. Venüs-Terazi burcunda ortaklarımız veya başkalarından gelebilecek desteklerin göstergesidir.

23-30 Kasım arası: Bu hafta iş ortaklığı konularında ve mali anlamdaki işler için pek uygun enerjimiz yok. 24 Kasım tarihindeki iki görünüm bize özellikle başkalarıyla yapılan işler, görüşmeler yönünde olumlu gelişmeler müjdelemiyor.
KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-10-11-15-16-20-24-28-29
Zayıf Enerjili Günler : 5-6-13-14-26
Aşkta En Şanslı Günler : 1-28-29
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 22

Yeniay : 19-20-21
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 5-6-7
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.