Kasım Ayı Burç Yorumları 2015

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kova Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Kova’lar sizlere Kasım ayında güzellikler diliyorum.

2 Kasım tarihinde Merkür Akrep burcunda seyrine başlıyor. Kariyer hayatınızla ilgili konularda etkili. Kovalar biraz daha hırslı çalışmayı ele almalılar. İş ilişkilerinde çıkarlarınızı ele almalısınız. Hangi alanda daha başarılı olacağınızı gözden geçirmelisiniz.

8 Kasım ve 12 Kasım’da Venüs ve Mars Terazi burcunda seyrine başlıyor. Bu dönemde size doğru yönelen güzellikler bulacaksınız. Karşı cins üzerinde de etkilisiniz. Bütün özelliklerinizin harmanlandığı bir geçiş süreci. Son derece olumlu bir enerji.

11 Kasım’da Yeniay Akrep burcunda doğacak. Yeni bir iş teklifi ile karşılaşabilirsiniz. Patronlarınız sırtınızı sıvazlayabilirler. Yılsonuna kadar yetiştirebilir miyim diye düşündüğünüz işler yoluna koyulur. Yeni teklifler aceleye getirilmeden yapılırsa iyi olur. Adaletin tesis olması, hukuk ile alakalı konularda da oldukça önemli.

20 Kasım ve ardından 21’inde Merkür ve Güneş sosyal eviniz Yay burcunda etkili oluyor. Buda sizin için bonus bir enerji. Sosyal ilişkileriniz canlanacak. Kendinizi mutlu edecek aktiviteler de bulunacaksınız.

26 Kasım’da Dolunay İkizler burcunda oluşacak. Burada aşk hayatınızla ilgili konular kıymetli. Hedefinizi belirlemeniz çok önemli. Aşkta durumunuzu net olarak göreceksiniz. Ancak kriterlerinizi oturtmalısınız. Aksi halde kopukluklar olabilir. Mali konularda da projelerinizin bir getirisi olmalı. Bütçeniz konusunda haddinizi aşarsanız dolunay biraz uyarıda bulunabilir. Hayal kırıklığı yaşamamak için ilişkilerinizin bitip bitmediğinden emin olun.

Her şey gönlünüzce olsun.
AŞK VE İLİŞKİLER
1-8 Kasım arası: 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında Terazi burcunda seyrini sürdürecek Venüs dönemi, görüşleri, dili, inancı bizden farklı olsa da, nezaket ve uzlaşıya açık bir bakış açısıyla ilişki kurduğumuz zaman dilimidir. Bu bakış açısı sizin gibi hümanist özellikte olan burç mensupları için daima kolay olmuştur. İşte bu dönemde, hem kültürel hem özel anlamda yakınlaşmalar meydana gelir. Yeni insanlarla tanışmak, onlarla paylaşımda bulunmak, birbirimizi tanımak hoşumuza gider ve bizi mutlu eder. Bazen karşımıza çıkan kişi özel bir yakınlaşmanın işaretçisi olurken bazen de sürpriz bir aşkın kahramanıdır.

9-15 Kasım arası: 12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu dönemde Popülerlik gücünüz yükselecektir. Toplumsal aktivitelerde birçok insanla tanışabilir, ortak amaçlar için hedefler belirleyebilirsiniz. Burada önemli olan, kişisel çıkışlarda bulunmak yerine, herkesin yararına olacak şekilde hareket etmektir. Bu güç birliği size çok kazanç getirebilir. Adil davranmalı, ancak sizi kimsenin kullanmasına da izin vermemelisiniz. Tartışmacı olmanıza neden olan durumlarda nezaketle bunu bertaraf edebilmelisiniz. Böylece hedefinize varırken çok zorlanmazsınız. Bu süreçte bir başka şehir veya ülke ile bağlantısı olan kişilerle tanışabilirsiniz. Venüs de, Terazi burcunda ilerlediği için, bu özel bir ilişkiye dönüşebilir.

16-22 Kasım arası: 20 ve 21 Kasım tarihlerinde başlayacak Merkür ve Güneş-Yay burcu geçişleri bu yıl Satürn ile örtüşecek. Bu da gösteriyor ki, sadece kendimizle alakalı değil, arkadaşlık ve dostluklarımızda da sorumluluklarımız bulunmakta. Biz bunu iş-özel-grup faaliyetleri yoluyla öğreneceğiz, deneyimleyeceğiz. Farklı görüşte olsa da, insanları dilleri, dinleri, renkleriyle yargılamamayı, önce kendimize bakmayı, kendimizi geliştirmeyi bileceğiz. Şimdi sosyal ilişkilerde test zamanımızdır. Ahlaki anlamda olsun, rehberlik etme yönünde olsun, katı prensiplerle dış dünyaya yanaşmayacağız.

23-30 Kasım arası: Haftanın genelindeki enerjiler, dış dünya ile ortaklaşa hareket etmek isteğimizi vurguluyor. İlginç fikirlerimiz, yaklaşım tarzımız birilerinin dikkatini çekecektir. Ancak bunların sağlam, uygulanabilir olmasına dikkat edelim. İlişkilerimizde de, farklı görüş yapısında olan kişilerle karşılaşabiliriz. Onlardan etkilenebiliriz.
İŞ VE KARİYER
1-8 Kasım arası: 2 Kasım-20 Kasım tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda seyrini sürdürecek. Bu süreçte, çalıştığımız ortamdaki insanlara biraz kuşkulu, kimi zaman kaygılı bir şekilde yanaşabilirsiniz. Kimseye güven olmaz sözünü kendinize ilke edindiğiniz için, bu kişilerle aranızda belli bir mesafe oluşabilir. Rekabet bazen öylesine keskindir ki, en yakın bildiğimiz insanların bile, yeri geldiğinde oyunlar oynadığını fark edebiliriz. Meseleleri derinlikli bir şekilde gözden geçirmek lazımdır. Bizim hedefimiz nedir, arzumuz ne yöndedir, bu işimiz veya toplum içindeki yerimiz, bizce yeterli midir? Tatmin edici midir? Diye düşünülmesinde yarar vardır.

9-15 Kasım arası: 11 Kasım tarihinde Akrep burcunda oluşacak Yeniay, iş konularında derinlikli analiz, işbirliğinizi yeniden ele almak, geçmişle bugünü karşılaştırmak yönünde önemlidir. Yeniayın yönetici gücü Mars-Terazi burcunda ilerlediği için artı ve eksileriyle meseleleri ele almak doğru olacaktır. Tabii ki bu tarihte bir iş tercihinde bulunacaksanız böyle yapmanız en doğrusudur. Bu Yeniayın Merkür-Jüpiter ile olan görünümü, mali konular üzerinde hesabı bilmenin önemini gösteriyor. Demek oluyor ki, hem işlerimize odaklanacağız hem de başkalarıyla alakalı mali konuları da gözden geçireceğiz. Muhasebeyle ilgili defterlerimizi, borç veya ödemelerimizi, miras, hukuk, bankalarla alakalı konuları ele almakta yarar var.

16-22 Kasım arası: 17 Kasım tarihinde Güneş-Merkür kavuşumu kariyer evinizde gerçekleşecek. Sizler de hem sorumluluklarınız hem de iş ilişkilerinizde durumunuza bir bakacaksınız. Şu andaki mevcut konum sizi tatmin ediyor mu? Gelir anlamında destekleyici mi? sorunlarınız var mı? Kimlerle çalışmaktasınız ve iş ilişkileriniz ne durumda? Bütün bunlar her ne kadar sorgulayıcı gibi dursa da, aslında eksikleri saptamak ve doğru bir yön tayininde bulunmak için gayet olumludur. Ben bu tarihte iletişime dikkat etmenizi, işlerinize odaklanmanızı tavsiye ediyorum.

23-30 Kasım arası: 26 Kasım tarihinde İkizler burcunda oluşacak Dolunay, geleceğe yönelik projelerimizin, sosyal ilişkilerimizin, hedeflerimizin mutlaka gerçekçi bir şekilde gözden geçirilmesinde yarar var. Başkalarına göre hareket ederken, yaptığımız işler bizi tatmin etmiyorsa kendimizi huzursuz hissedebiliriz. Arkadaşlıklar ve özel hayat arasındaki ayrımı da iyi yapmalıyız. Bu Dolunay, düşündüklerimiz ile söylediklerimiz, tasarladıklarımızla yapacaklarımız arasındaki çizgiye dikkat etmemizi söylüyor.

20 Kasım-10 Aralık tarihleri arasında Merkür-Yay burcunda ilerleyecek ve 25 Kasım tarihinde Satürn ile kavuşum yapacak. Tabii ki genel ifadesi sosyal ilişkilerde iletişimin yoğunluğu, arkadaşlıklar, planlar, projeler, keyifli sohbetler olsa da, bu kavuşum bizim diğerleriyle olan her türlü fikirsel paylaşımlarımızda belli bir ciddiyet getirebilir. İş konularına daha fazla ağırlık verilebilir. Farklı görüşlere tahammül etmek gerekir.
PARA
1-8 Kasım arası: 3 Kasım tarihinde ortaklaşa paralar evinizde oluşacak Venüs-Mars kavuşumu, hesaplarınızı gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Bütçenizin düzgün ve işler hale getirilmesi lazım. İş hayatından elde edilen gelir veya elinize geçen para, mevcut ödemelerde zorlanmanıza neden olabilir.

9-15 Kasım arası: İş ve Kariyer bölümünde bu hafta belirttiğim gibi, muhasebeyle ilgili defterlerimizi, borç veya ödemelerimizi, miras, hukuk, bankalarla alakalı konuları ele almakta yarar var.

16-22 Kasım arası: 19 ve 20 Kasım tarihindeki görünümler, iş görüşmelerinde maddi şartların gözden geçirilmesi yönünde önem taşıyor. İşe göre, ne alacağımızı vereceğimizi bilmek isteriz. İkramiye, maaş artışları üzerinde düşünürüz. Bu yönde işverenle görüşmelerimiz olabilir.

23-30 Kasım arası: Haftanın genelindeki enerjiler bir hayli aktif hale getiriyor sizi. Bu durum maddi açıdan gelir getirici işlere yönelmenin işaretçisidir. Yetenekli olduğumuz konularda elimize güzel paralar geçebilir. Ancak yatırım düşünüyorsanız, piyasanın dalgalanmalarını göz önüne alalım.
KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 8-9-13-14-17-18-22-26
Zayıf Enerjili Günler : 3-4-10-11-24-30
Aşkta En Şanslı Günler : 26
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 20

Yeniay : 17-18-19
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 2-3-4-5-30
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.