Kasım Ayı Burç Yorumları 2015

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Oğlak Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Oğlak’lar sizlere Kasım ayında güzellikler diliyorum.

2 Kasım’da Merkür Akrep burcunda seyrine başlayacak. Sosyal ilişkilerimizde etkili ama bizimde biraz ketumluluk halimiz var. Çok fazla sıkı fıkı dostluklardan söz edemeyiz. Belli bir plan dahilinde derinlemesine gözden geçirmeliyiz. Hangi iş üzerinde olursa olsun odaklanıyoruz. Son derece olumlu bir geçiş.

8 Kasım ve 12 Kasım’da Venüs ve Mars kariyer evimizde etkili olacak. Kariyer yaşantımızda her şeyin dengeli ve ahenkli olmasını isteyeceğiz. Sanatsal çalışmalar, hukuk ile alakalı işler, danışmanlık hepsi hayatımızda önemli hale geliyor. İlişkilerde insanların bize çıkardığı şartlara daha esnek şekilde yaklaşıyoruz. İş yerimizde başarılıyız. Seviliyoruz. Daha sıcakkanlıyız diyebiliriz.

11 Kasım tarihinde Yeniay Akrep burcunda oluşuyor. İş hayatımızla olan ilişkilerimizi ve dışarı ile olan temaslarımızı iş ve sosyal anlamda ele alıyoruz. Özellikle iş sorunu olanların bu dönemde kendilerini olumlu yönde destekledikleri bir zaman. Güzel paylaşımlar ile destekleyici insanlardan da kuvvet alıyoruz.

20 Kasım ve 21 Kasım’da Merkür ve Güneş Yay burcunda seyrine başlıyor. Geriye çekilip hırslı bir şekilde çalışma var. Ama dağılmamamız lazım. Planlı hareket etmeliyiz. Kendimizi salmamalıyız. İletişimsel konularda da belli molalar vererek dış dünya ile irtibatımızı koparmıyoruz.

26 Kasım tarihinde Dolunay İkizler burcunda gerçekleşiyor. Bu dolunay önemli. Çalışma hayatınızla ilgili meseleler üzerinde dikkatlice kendinizi ele alın. Huzur ve mutlu olup olmadığınıza bir bakın. Arka planda her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Ancak yorulabilirsiniz. Vesvese ve endişeden uzak durun. Olayları gerçekçi bir şekilde ele alın. Hayat bazen zor olabilir. Bunları çok fazla büyütmeyin. Rekabet olacaktır. Sıkı çalışmanız lazım. Aceleci davranmayın.

Her şey gönlünüzce olsun.
AŞK VE İLİŞKİLER
1-8 Kasım arası: 7 Kasım tarihindeki Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, hayata bakış açınızı, insanlarla olan her türlü temasınızı geliştiren kadersel planda yer alan hakikaten kıymetli bir oluşumdur. Kişi o güne dek neler yaşamış olursa olsun, bu kavuşum yeni bir sayfayı önünüzde açar. Gelecekle alakalı konularda umudunuzu yükseltir. Yaptığınız seçim, karşınıza çıkan kişi ve kişilerle bir bütün oluşturmanız mümkün olur.

9-15 Kasım arası: 10, 11, 13 Kasım tarihindeki görünümler, gerek sosyal ilişkilerimiz ve gerekse özel yakınlaşmalarda kendimizi daha iyi tanımamızda rehberlik eder. Daha derinlikli düşünürüz ve karşımızdaki kişiyi çözmeye çalışırız. Bizi kandırmak pek kolay değildir. Sağlam olmayan, güvenilir olmayan kişileri hemen anlarız, algılarız. Bu görünümler olumlu yönde gelişecek arkadaşlıkların, bizi tatmin eden ilişkilerin göstergesidir.

16-22 Kasım arası: 17, 19, 20 Kasım tarihlerindeki görünümler, sosyal ilişkilerde görünene, bize söylenene değil, ne kadar tutarlı, sağlam, düzgün oluşuna bağlı olarak değerlendireceğimizi gösteriyor. Derinlikli düşüneceğiz ve karşımıza çıkan fırsatları olumlu yönde değerlendirmek için gayretli olacağız. İnsanlarla ilişkilerimizde şefkati tabii ki esirgemeyeceğiz. Yardımlaşacağız ve ılımlı davranacağız. Kimlerle bağlantı kurmamız gerektiğini de bileceğiz.

23-30 Kasım arası: Haftanın genelinde, bir içe yöneliş, fikirlerimizi gözden geçiriş, aklımıza yatmayan, bize uymayan ne varsa her şeyi gereğinden fazla kafamıza takış hali söz konusu. Kendimizle ve hayatla çelişiyor gibiyiz. Bazen iyimser düşünebilir, her şeyi kendi akışına bırakabiliriz bazen de fazlasıyla abartarak kendi kendimize eziyet edebiliriz. Akışta kalmak, mantıkla örtüşerek düşünmekte fayda var. İlişkilerimizi önyargılı bir şekilde yaklaşarak çözemeyiz. İkizler burcunda oluşacak Dolunay, çalışma hayatımızla ilgili konularda etkili olsa da, bedensel ve ruhsal sağlığımızı da bir hayli vurgulayıcıdır.
İŞ VE KARİYER
1-8 Kasım arası: 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında yönettiği burç Terazide ilerleyecek Venüs dönemi sizler açısından hem mesleki ve toplumsal hem de aşk hayatınızla ilgili konularda etkilidir. Mesleki konularda en önemli yansıması, kişinin kendi yeteneklerini değerlendireceği bir alanda sorumluluk alması halidir. İnsan, çalıştığı yerde ve otoritelerle olan ilişkisinde huzur, uyum, hakkaniyet ve paylaşım isteyecektir. Eğer böyle bir işe sahipse, bu süreçte tatmin olur, kendini mutlu hisseder. Çünkü bir işten, beklentisi olanları elde ettiği için, geleceğine de umutla bakar. Tam tersi durumda, hayatın sadece iş ve sorumluluklar üzerine kurulduğu düşünerek sıkılır. Bu süreçte sanatsal, sosyal paylaşım, ortaklaşa işbirliği gibi alanlarda çalışabilir. Toplumsal açıdan bu süreçte, kişiler arası ilişkilerde eşitlik ilkesi gözetilir.

9-15 Kasım arası: 11 Kasım tarihinde Yeniay-Akrep burcunda oluşacak. Hedeflerinizi gerçekleştirmek yönünde başkalarıyla olan bağlantılarınızı önemsemek gerekiyor. Görünen o ki, bu Yeniay, hem iş hayatında kararlılık göstermemiz hem de hangi yönde adım atacağımızı sorgulamamızı sağlayacak. Bu sorgular, olumsuz yönde değil. Daha iyi bir yol izlemeniz yönünde uyarıcılardır. Yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerlerken iki farklı yol izlemek mümkündür. Ancak Merkür-Jüpiter olumlu görünümü destekleyicidir ve sizin derinlikli düşünmenizde, pratik şekilde işlerinizi yoluna koymanızda yardımcı olacaktır.

12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. İş hayatı açısından en önemli husus, kafanıza koyduğunuz bir eylemi, uygulamayı, planı çabucak harekete geçerek ortaya çıkarmak pek kolay olmaz. Fakat bu, Oğlak gibi sabırlı burç mensubu için çok da sorun değildir. O zaten her bir olasılığı tartmadan, artısını eksisini hesap etmeden hareket etmez. Onun için bu durumu kafanıza takmayınız. Ancak diyelim ki, ortaya koymak istediniz, her şey gayet yerli yerinde, fakat birileri baskı uyguluyor, ters buluyor veya zaman yeterli değil. Üzülmeyiniz. Bu hafta 10 ve 13 tarihlerinde işlerinizi kuvvetli bir şekilde odaklanmanızı sağlayan zihinsel enerjiniz gayet berraktır. Ayrıca 11 Kasım tarihindeki Yeniay, size hedefleriniz yönünde de yardımcıdır.

16-22 Kasım arası: 21 Kasım tarihindeki görünüm, iş hayatımızda ilişkilerimiz güçleniyor. Tarafsız bir bakış açısı, paylaşıma açık, ılımlı yanlarımız işverenler, birlikte çalıştığımız kişiler tarafından takdirle karşılanacak. Sanatsal çalışmalar, halkla ilişkiler alanında görev yapanlar açısından bu tarih olumludur.

23-30 Kasım arası: 26 Kasım tarihinde çalışma hayatımızla ilgili alanda oluşacak İkizler burcundaki Dolunay, bizi biraz yoracağa benziyor. Günlük tempoda halledilecek işler, elimizde olmayan durumlar nedeniyle vaktinde bitirilmeyebilir. Bizim bu Dolunayda, acele işe şeytan karışır sözüne uygun olarak detaylı bir şekilde duruma bakmamız lazım. Öyle hızlı düşünürüz ki, sonra da bu niye böyle oldu, şu neden şöyle oldu diyerek sıkılırız. Enerjimiz pek yüksek olmadığı için, ufak bir aksilikle karşılaşsak dünyanın sonu gelmiş gibi düşünürüz. Öncelikle bu Dolunayda, sağlığımıza ardından, yapacağımız işlere, ne derece doğru olup olmadıklarına bakmamız gerekecek.

20 Kasım-10 Aralık tarihleri arasında Merkür-Yay burcunda ilerleyecek. İletişimin biraz geriye çekildiği bir zaman. Çünkü hem bu hafta Satürn ile kavuşum yapacak Merkür ve hem de Dolunay, bizden farklı yönde düşünen kişilerle iş anlamında zorlanacağımızın göstergesidir.
PARA
1-8 Kasım arası: 6 Kasım tarihindeki görünüm, yapılan görüşmelerin, girişimlerin mali açıdan sizi rahatlatması anlamına gelecek. Dış destekler yönünden etkin bir gün. Haftanın genelinde güzel bir akış var. Maddi yönden olumlu enerjileriniz var.

9-15 Kasım arası: 11 Kasım tarihindeki görünüm, faydalı ortaklıkların mali yönden destekleyici olduğunu gösteriyor. 13 Kasım tarihi de yine aynı şekilde olumludur. Finansal açıdan rahat bir hafta geçireceğinizi söyleyebilirim.

16-22 Kasım arası: 17 Kasım tarihindeki görünüm, parasal anlamda gelen işlerin göstergesidir. Dostlarınızın desteği veya müşteri edinme anlamında işlerinizi kolaylaştırır. 21 Kasım tarihinden sonra, Güneş-Yay burcu geçişinde kendi yağımızla kavrulmamız gerekecek. Borç almak, vermek, kefil olmak veya birilerine güvenip planlar yapmak zor durumda kalmamıza neden olabilir.

23-30 Kasım arası: Haftanın genelinde enerjiler pek hoş etkili değil. Hesap dışı harcamalar olabileceğini düşünerek ben temkinli hareket etmenizden yanayım. Yatırım düşünenler aman dikkat. Bilmediğiniz sularda yüzmeyiniz. Bekleyelim, piyasanın durumunu gözetelim.
KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 5-6-10-11-15-16-20-24
Zayıf Enerjili Günler : 1-8-9-22-28-29
Aşkta En Şanslı Günler : 24
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 17-18

Yeniay : 15-16-17
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 1-2-27-28-29-30
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.