Kasım Ayı Burç Yorumları 2015

Aylık Burç Yorumları
Aylık Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Astroloji Danışmanı İremsu’dan 2015 Kasım ayı burç yorumları. Astroloji ve aylık burç yorumlarını sizin için araştırdık…
Diğer burçlara Koç Burcu’nun altındaki linklerden veya sayfalardan ilerleyerek ulaşabilirsiniz.

Koç Burcu Kasım 2015 Aylık Burç Yorumu


Sevgili Koç’lar Kasım ayında sizlere bol şans diliyorum.

2 Kasım tarihinde Merkür Akrep burcunda seyrine başlıyor. İlişkiniz ile ilgili konularda iletişimsel anlamda nasıl olduğumuza bakmalıyız. Beraberliğimizde ki anlaşma gücümüze bakacağız. İş ortaklıkları ile ilgili konularda ise mali hesapların gözden geçirilmesi lazım. Gelecek hayatı ile ilgili meselelerde de gözden geçirilmeler yapılmalı.

8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcunda seyrine başlayacak ve ardından 12 Kasım’da Mars eşlik edecek. Olumlu bir enerji diyebiliriz. Tarafların birbirlerine hoş görülü yaklaştığı bir dönem olabilir. Sorunlar olan taraflar için de problemlerin adil bir şekilde giderilmesi sağlanabilir.

11 Kasım’da Yeniay Akrep burcunda seyrine başlıyor. Partnerlerinin destekleyici tutumları Koç’ların hoşuna gidiyor. Partnerlerde aranan özellikler konusunda düşünceler olabilir. İş anlamında ise çıkarlar ön planda olmalı.

20 Kasım’da Merkür, 21 Kasım’da ise Güneş Yay burcunda seyrine başlayacak. Bu iki seyirde ticari konular, seyahatler, güzel şeyler öğrenme arzularını öne çıkartabilir. Genel anlamda bir birlik beraberlik hallolmuş ve keşif yapma isteği oluşabilir. Ne istediğinizi biliyor olmanız gerekir. İsteklerinizi gözden geçirmelisiniz.

26 Kasım’da Dolunay İkizler burcunda meydana gelecek. Buradaki görünüm 18 Haziran’da bir daha gerçekleşecek. Artık yolunuzu hedefinizi ne istediğinizi belirlemelisiniz. Bu sizin için çok faydalı olacaktır. Gerçekçi hayaller kurmalısınız. Düzgün çalışmalara özen göstermelisiniz. Aceleci kararlar vermemeli ve pes etmemelisiniz. Kendinizi geliştirmeli ve dışa açılmalısınız.

Her şey gönlünüzce olsun.
AŞK VE İLİŞKİLER
1-8 Kasım arası: İlişkiler anlamında haftanın en önemli geçiş etkinliği, 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında devam edecek olan Venüs-Terazi seyridir. Venüs karşıt burcunuzda ilerlese dahi yönettiği bir burçta ve kuvvetli olduğu bir alanda seyrettiği için, faydalı özellikleriyle sizi sarıp sarmalar. Bu süreçte uyum ve güzellik arzunuz yükselir. Hayatın genelinde huzur aranır. İlişkide partnerinizin size karşı anlayışlı ve nazik tavırları, beraberlikte problem varsa da, çözüme kavuşturur. İlişkisi olmayanlar açısından bir partnerde aranan en önemli kriter, ortaklaşa hareket etmeyi bilmesidir. Dönemin nasıl geçeceği öncelikle ilişkinin niteliği veya bir ilişkiden ne beklediğiniz sorusuna cevap bulunmasıyla mümkündür.

9-15 Kasım arası: 12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. İlişkisi olan fakat bir takım sorunlar yaşayan çiftlerin dayanışma içinde olmaları gerekiyor. Bir elin nesi, iki elin sesi var sözüne uygun şekilde hareket ederseniz bu süreçten güçlenmiş bir şekilde çıkarsınız. İlişkisi henüz başlamış çiftler açısından duruma bakarsak, bu dönemde birbirinizin hedeflerini, farklılıklarını, ilişkiye bakış açınızı çok iyi tahlil ediniz.

16-22 Kasım arası: 20 ve 21 Kasım Güneş ve Merkür-Yay burcu geçişleri, ilgilendiğimiz alanlarda bilgi sahibi olmak, yeteneklerimizi geliştirmek, insanlarla pozitif ilişkiler kurabilmek yönünde gayet faydalıdır. Ayrıca yabancı ülkelerde yerleşim veya kendi ülkemize geri dönüş konusunu tekrar bir ele almak, yolculuklar yapmak, felsefe, yasal konular, yabancı kişilerle ilişki kurmak yönünde de bir etkiyi sahiptir. Bu yıl Satürn-Yay burcunda ilerlediği için, doğaldır ki, bu ilerleme ve genişleme arzumuzun gerçekçi manada ve sorumluluk çerçevesinde ele alınmasında yarar vardır.

21 Kasım tarihindeki görünüm, ilişkide uyumun gözetilmesi, ortaklaşa sevgi alışverişinin tesis edilmesi yönünde önem taşıyor. Eğer ilişkinizde böyle bir uyum ve böyle bir ortak gönüllülük yoksa çiftler için zorlayıcı zaman demektir. Kimi çiftler açısında yeniden bir araya gelişin simgesi olur, bazı çiftlerin birbirinden kopmasına neden olabilir.

23-30 Kasım arası: 24 Kasım tarihindeki iki görünüm, ilişkilerde sabırsızlık ve çabucak kopmaya dönük bir etki yaratabilir. Bağlayıcı, birleştirici bir durumdan ziyade, sevgi alışverişinin sekteye uğraması, farklılık söz konusudur. Burada esasen her iki kişinin de ilişki hakkındaki görüşleri ve yaşam hedefleri önem taşır. Bir taraf kendinin haklı bulurken, diğeri hayal kırıklığı duyabilir. Önemli olan anlaşmaya gönüllü olup olmadığımızdır. Bu hafta üzerinde durmamız gereken nokta, olan bitene gerçekçi bir şekilde bakmaktır.
İŞ VE KARİYER
1-8 Kasım arası: 3 Kasım tarihindeki Venüs-Mars kavuşumu-Başak burcunda gerçekleşecek. Çalışma hayatımızı ilgilendiren konular üzerinde incelemede bulunacağız. Aksaklıklar varsa hemen gözümüze çarpabilir, düzenlemede bulunabiliriz. Sağlığımız tabii ki önemlidir. Rutin iş hayatı birçoğumuzu yoruyor. Doğaldır ki, kendimize özen göstermemiz lazım. Bu tarih, kişisel bakımımız, estetik görüntümüz, giyimimiz, psikolojik anlamda rahatlamamız yönündeki aktiviteleri destekleyicidir. 7 Kasım tarihindeki görünüm, iş arkadaşlarımızla veya çevremizde bulunan kişilerle ilişkilerimizi güçlendirmek, iş hayatında bize güzel faydalar olarak geri dönebilir.

9-15 Kasım arası: 10 Kasım tarihindeki görünüm, hem sıkı çalışma hem de yeteneklerinizi geliştirme yönünde gayet olumludur. Orijinal fikirlerinizi hayata geçirebileceğiniz, başarılı çalışmalarda bulunacağınız bir zamandır. Size ruhsal anlamda güç verir. Başkalarıyla ortaklaşa dirsek temasında bulunmanız kolaylaşır.

16-22 Kasım arası: Bu haftanın iş yönündeki etkili enerjisi, 21 Kasım Venüs-Pluto mücadeleci görünümüdür. İş ortaklıkları açısından ele alırsak, başkalarıyla uyumlu, dengeli, huzurlu yönde bir alışverişe ihtiyacımız var demektir. Venüs-Terazi burcunda ilerlediği için aslında gayet olumludur. Problemler olsa dahi, biz rakiplerimiz ve başka kişilerle nazik bir şekilde anlaşmamız mümkün olacaktır. Öncü elementlerde oluşan bir kare her zaman kişiye atılım gücü vereceğinden, işiniz ve ilişkileriniz söz konusu olduğunda sadece kendi bakış açınızla durumları ele almamakta yarar vardır.

23-30 Kasım arası: 26 Kasım tarihinde İkizler burcunda oluşacak Dolunay, işlerimizi tam istediğimiz gibi halletmekte zorlanabileceğimizi gösteriyor. Hale yola koyalım diye ter döküyoruz. Evraklar, belgeler, eksikler, telefonlaşmalar derken gün boyu koşturacağız. Ancak bu Dolunayın Satürn-Neptün ile zorlu bir görünüm yapması, yurtdışı işlerimiz, yüksek eğitim veya başka bir şehre yerleşimle ilgili konuların tekrar gözden geçirilmesi gerektiğini gösteriyor. Bunları halletmek pek kolay değil veya bir daha bakmak gerekecek.

20 Kasım-10 Aralık tarihleri arasında Merkür-Yay burcunda ilerleyecek. Bu yıl Satürn de Yay burcunda ilerlediği için, tabii ki medya, yayıncılık, yolculuklar, yeni yerler görmek, tanışmak, konuşmak, iletişimde bulunmak yönünde sabırlı olmamız gerekiyor. Öyle her şey istediğimiz gibi kolayca ilerlemediğinde hemen sıkılmayacağız. Daha çok bilgi sahibi olarak, kararlı bir mücadele vermemiz lazım. Bizim bir şeyi ne kadar istediğimiz önemli. Eğer insan azimliyse, gerçekten istiyorsa hiçbir şey onu durduramaz. Kaldı ki, Satürn dayanma gücü verir.
PARA
1-8 Kasım arası: 2-20 Kasım tarihleri arasında Merkür-Akrep süresince, başkalarıyla ilişkili olan parasal meseleleri derinlikli gözden geçireceğiz. Miras bölüşümü, hisseli paralar, eş ve iş ortağınızın mali durumu, borçlarımız, ödememiz gereken vergiler, yükümlü olduğumuz ve altına imza attığımız belgeler, kredi başvurularımızı ele alacağız, çıkarlarımızı gözeteceğiz.

9-15 Kasım arası: 11 Kasım tarihinde Akrep burcunda oluşacak Yeniay, başkalarıyla ortaklaşa bölüşülecek paralar, sözgelimi miras hisseli paralar, eş veya iş ortağınızla alakalı konular yönünde yeni bir girişimin, kararın veya gelişimin işaretçisidir. Güneş-Jüpiter olumlu görünümüyle örtüşecek olması, başkalarından beklediğiniz desteğin işaretçisidir. Bir seyahat, görüşme veya gelişme bu anlamda kolaylaştırıcı olabilir. Sadece kendi çıkarlarınız adına değil, ortaklığın gelişimi yönünde titizlikle hareket edebilirseniz umduğunuz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

16-22 Kasım arası: 17, 19 Kasım tarihindeki görünümler, miras, hisseli para, eş veya iş ortaklıkları, mali konulardaki işlerimizin gözden geçirilmesi yönünde önem taşıyor. Eğer bu hafta kredi almay düşünüyorsanız, şartlara bir bakınız. İşinizden elde ettiğiniz gelir uygunsa ve ödemeler sizi zorlamayacaksa düşünebilirsiniz.

23-30 Kasım arası: Haftanın genelinde yolculuklar, başka bir yere gitmek, eğitim, ticaret, yerleşimle alakalı konularda harcamalarımız olabilir. Parasal meselelerin halledilmesi için başkalarına ihtiyaç duyulabilir. O anlamda da görüşmelerde bulunabiliriz.
KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 3-4-13-14-17-18-22-26-30
Zayıf Enerjili Günler : 1-8-9-15-16-28-29
Aşkta En Şanslı Günler : 3-4-30
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 24

Yeniay : 21-22-23
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 7-8-9-10
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Boğa Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

İkizler Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Yengeç Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Aslan Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Başak Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Terazi Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Akrep Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Yay Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Oğlak Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Kova Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Balık Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Astroloji Danışmanı İremSu / Mynet Kadın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.