Kasım 2014 aylık burç yorumları

Kasım ayı burç yorumunuzu mu aramıştınız? Aylık burç yorumları ve daha fazlası Pegarose.com Astroloji’de. İşte Kasım ayı burç yorumları...

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

kasim-aylik-burc-yorumlari

KOÇ

KASIM AYINA GENEL BİR BAKIŞ

7 Kasım tarihinde Boğa burcunda Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunay mali konular üzerinde bir hayli etkilidir. Kazanç anlamındaki durumumuzu net bir şekilde göreceğiz, çünkü dolunay bir aydınlanmadır. İşimizden elde ettiğimiz gelir, huzur ve güven duygumuz son derece önemlidir. İlişki kurduğumuz insanlarla olan bütünleşme duygusu da baskın kılınacaktır. Öncelikle paranın, huzurun, kazancın ve ayaklarımızın üzerinde durmanın önemi açısından, daha sonra da kimlerle ilişkiler içerisindeyiz, bunlar bizim üstümüzde yük oluyor mu, mali açıdan etkenler gibi konuların bilhassa önem kazandığı bir dolunaydır.

9 Kasım tarihinde Merkür Akrep burcunda ilerleyecek. Burada zihnimizin odaklandığı konu, iş ve özel ortaklıklarımız olacaktır. Bir yandan mali açıdan durumumuza bakarken, diğer taraftan da iş hayatından sağlanan geliri ele alacağız. Bu seyirde yüzleşme hareketinde bulunacağız, hem ilişkilerimize hem de mali anlamda durumumuza bakacağız.

16 Kasım tarihinde Venüs Yay burcunda seyrine başladığında, rahatlama hali oluşuyor. Aşk hayatı, iş, eğitim, ticari konular anlamında, seyahatler ve yeni insanlarla tanışma açısından moral duygumuz yükselmeye başlıyor. Bizi rahatsız eden bir takım konuları geride bırakıyoruz. Yenilikler, yeni aşklar, güzel ortamlar, insanlarla tanışmak, pozitif düşünme yönünde etkisi çok kıymetlidir. Çocuklarla alakalı konularda iyi bir ivme kazandıracaktır. Ortama neşe ve heyecan katacaktır. Aşk kapıyı çalabilir.

22 Kasım tarihinde Yay burcunda bir yeni ay oluşacak. Hayatımızda rutin olan hiçbir şey istemiyoruz. Bir takım teklifler almak, yeni bir yerlere yerleşmeyi düşünmek, akademik anlamda araştırmayı keşfetmeyi sağlayan güzelliklerle karşılaşmak mümkün olabilir. Uzaklara gitme arzusu bu dönemde bir hayli artmaktadır. Ayrıca devam eden aşk hayatında bir canlanma söz konusu olabilir. Kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.

Merkür Yay burcu 28 Kasım’da devreye girecek. Yolculuklar, yeni yerler görmek, tanışmak, konuşmak, iletişimde bulunmak bizi mutlu edecektir. Lisan öğrenmek söz konusu olabilir ancak bunlar belirli bir plan dahilinde yapılmalıdır.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

3-9 Kasım haftası: 9 Kasım tarihindeki Merkür-Akrep geçişinde, iş ve özel amaçlı beraberliklerimizi maddi ve manevi değerlerimiz, ihtiyaçlarımız yönünde gözden geçireceğiz. “Birlik ve bütünlük içinde hareket ediyor muyuz, aramızda ne gibi sorunlar var ve her iki taraf da bir arada olmaktan dolayı büyüyor ve gelişiyor mu? Keseri kendine yontan taraf hangisi? “diyerek bunlara bir bakacağız. Burada tabii ki çıkarlarımızı gözetmekten yana davranabiliriz.

10-16 Kasım haftası: 16 Kasım tarihindeki Venüs-Yay burcu geçişi genel açıdan bakıldığında insanın özgürce ilişkiler yaşamak, her görüşten insanı kucaklamak, gönlünün kapılarını açmak, pozitif yönde anlaşmak, samimiyeti her daim öne almak şeklinde özetlenebilir. Yaşam sevincinizin bir hayli yükseldiği bu süreçte ayrıntıların üzerinde pek durulmaz. Bütüne ve bütünün hissettirdiği coşkuya, hevese, keyiflere önem verilir.

17-23 Kasım haftası: 22 Kasım Yay burcunda oluşacak Yeniayı gayet olumlu buluyorum. Yenilikleri işaret ettiği gibi ideallerimizin peşinden gitmemizi de sağlayacak. Keşif, bilgilenme ve kendinizi ifade edebilmede kuvvetiniz olacak. Yaşamın çok farklı yönlerini ve kendinize yeni bir dünya kurmayı başaracaksınız. Fikirlerinizi insanlarla paylaşacak. Medya, yayıncılık, turizm, seyahat, ticaret konularında girişimlerde bulunacaksınız. İnsanlarla ilişkiniz kuvvetlenecek. Pozitif anlamda büyüyeceksiniz. İki hafta bekleyiniz.

24-30 Kasım haftası: Farklı ufuklara açılma arzusu 22 Kasım Güneş-Yay burcu geçişinde bir hayli yoğundur. Dünyayı ele alış biçiminize ve bakış açınıza göre aşkı şekillendirirsiniz. Kendinizi olduğunuz gibi ifade etmekten hoşlanırsınız. İyimser ve neşeli, bağımsız ve çok yönlü bir sevgi alış verişi ilişkilerde öne çıkar.

 

İŞ VE KARİYER

3-9 Kasım haftası: 1 Kasım tarihindeki görüşmeler olumlu yöndedir. Bağlantıda bulunacağınız kişiler size olumlu yönde geri döneceklerdir.

17-23 Kasım haftası: 22 Kasım tarihindeki Güneş-Yay burcu seyri, uzak yollara gitmek, oralarda yaşamak, çalışmak veya yerleşmek, özgür olmak, farklı fikirlere sahip insanlarla tanışmak, değişik yerler görerek hayatın farkına varmak, eğitim-iş ve kişisel anlamda yeni kararlar almak mümkündür. Bizi sıkıştıran, önümüzde engel oluşturan hiçbir şeyden zevk almayız. Özünde iyimserlik olan cesarete sahibiz. Uzak yollara gitmek, oralarda yaşamak, çalışmak veya yerleşmek, özgür olmak bizim için gayet önemlidir.

24-30 Kasım haftası: 28 Kasım tarihinde Merkür-Yay burcunda seyrine başlıyor. Keşif süreci. Gayet olumlu buluyorum. Bir yandan yeniliklere hevesli olacağız diğer yandan uygulayacağız. Bildiklerimizi başkalarıyla paylaşacağız. Değişimler hayatımızda faydalı şekilde gelişecek. Medya, yayıncılık konularında ihtisas görebilir, içinde yer alabiliriz. Daha çok okuyacağız, fikir sahibi olacağız ve ufkumuz genişleyecek. Eğitimden ticaret hayatına kadar geniş bir alanda hızlanma görülecek.

 

PARA

3-9 Kasım haftası: 7 Kasım tarihindeki Dolunayda, paranıza sahip çıkmak, kişisel değerlerinizi korumak ve kollamak arzunuz yüksek olacaktır. Maddi ve manevi güvenliğinize önem göstermeniz gayet faydalıdır. Paranızı bilmediğiniz alanlarda değerlendirmeye kalkışmamalı, mütevazı bir şekilde yaşamaya özen göstermelisiniz.

10-16 Kasım haftası: 13 Kasım tarihi, mali yönden son derece önemli bir anlaşmanın, ortaklığın işaretçisidir. Sorumluluk yükleyicidir ancak gelişiminiz anlamında gayet kıymetlidir. Bir iş kurulması, bir işin ilerletilmesi, mali anlamda yararsız bir ortaklığın son bulması gibi. Bu bir yolun ayrımı ve bir yolun başlangıcıdır.

17-23 Kasım haftası: 20 Kasım tarihinde parasal konularda dikkatli olalım. Kredi kartlarına fazla yüklenmeyelim. Ortaklık hesaplarımızı da kontrol edelim.

24-30 Kasım haftası: 27 Kasım tarihinde yine dikkatli olacağız. Elimize geçeni bir kenara koymakta yarar var. Yolculuk veya sağlık nedenli harcamalar olabilir.

 

Kasım ayı astroloji takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 4-5-8-9-13-14-23-27-28
Zayıf Enerjili Günler: 11-18-19-25
Aşkta En Şanslı Günler: 13-14
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 6-7

Yeniay: 3-4-5
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay: 17-18-19-20
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.