Karadayı dizisi yeni sezon neden yayınlanmadı?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Geçtiğimiz sezon oldukça başarılı bir dönem geçiren ve iyi bir izleyici kitlesine ulaşan Karadayı dizisi yeni sezona daha önce açıklanan takvim gereği 8 Eylül Pazartesi akşamı başlaması gerekiyordu ancak ATV tarafından yapılan açıklama ile dizinin yeni sezonunun 15 Eylül Pazartesi akşamı başlayacağı açıklandı. Karadayı yeni bölümü ve yeni sezonu ile 15 Eylül Pazartesi akşamı ekranlarda olacak.

Karadayı dizisi 8 Eylül yerine 15 Eylül akşamı yeni sezonuyla yayın hayatına devam edecek. Dizinin hayranları eski sezon finalinin ekrana gelmesiyle Karadayı dizisi yayınlanmayacak mı şüphesine düşseler de ATV kanalı tarafından yapılan açıklama içlerine su serpmiş olabilir. 

Karadayı sezon finalini tekrar izlemek için tıklayın.

Karadayı yeni sezon ilk bölümü özeti

İnsanın yazgısından kaçamadığı bu koca dünyada Mahir Kara’da kendi kara yazgısını yaşamaya devam etmektedir. Düğün arabasına yerleştirilen bomba sadece içindekileri yok etmemiş Mahir’in, Feride’nin ailelerinin ve etraflarındaki herkesin hayatını paramparça etmiştir. Canlarından can kopmuş, Kara ailesinden iki kişi hayatını kaybetmiştir. Mahir sevdiklerini elleriyle toprağa verirken son nefesine kadar bu acıyla yaşamaya mahkum olduğunu anlamıştır. 

Olayın arkasından yapılan araştırmada bombayı arabaya yerleştiren kişi bulunmuş ve suçunu itiraf etmiştir. Aldığı cevaplardan hiçbir şekilde tatmin olmayan ve araştırmaktan vazgeçmeyen Mahir, aslında hedefteki kişinin kendisi olduğunu anlar. Bundan sonra Mahir’in önünde iki yol vardır. Ya kaydettiklerinin acısıyla yaşayıp kadere razı gelecek, ailesine destek olacak ya da asıl suçluyu bulup intikamını alacaktır. 

Babasının ve Feride’nin intikam almasına asla izin vermeyeceklerini bilen Mahir onları kaybetmeyi göze alabilecek midir? Yanlış olduğunu bilse de kendi adaletini sağlamak için karanlık yollara sapıp kirlenmeyi göze alacak mıdır?

Kaynak: Haber7

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.