İstediğiniz Kadar Değil İhtiyacınız Kadar Yiyin

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Son yıllarda sayısı gittikçe artan diyet metotları ve yaratıcılarıyla markalaşmış diyetler arasında size en uygun olanına karar vermekte zorlanıyor musunuz? Oysa en iyi yol, bildiğiniz yol olabilir; Rafinera, günlük kalori ihtiyacınız için en uygun menüyü hazırlıyor ve sizi kafa karıştıran tüm diyetlerden azade kılıyor!

Yaz geliyor ve kadınlar başta olmak üzere herkes yazın iyi görünmek telaşında. “Hangi diyeti yapsam, nasıl kilo versem?” diye başlayan macera, “Bugün ne yesem?” sorusuna takılıp kalıyor. Ve tabii diyetimize uygun yiyeceklere ulaşabilme sorunu da diyetin önündeki en büyük engel olarak karşımıza çıkıyor.

Rafinera, De-Light ve Fit&Well beslenme planlarıyla günlük kalori ihtiyacınıza uygun ve sizi amacınıza ulaştıracak menüler hazırlıyor. 1.100 ile 1.900 kalori arasında değişen menülerde yer alan 3 ana ve 2 ara öğünden oluşan tüm günlük yemekleriniz 5 öğün her gün siz neredeyseniz oraya ulaştırılıyor. Tek yapmanız gereken, www.rafinera.com adresinden günlük ne kadar kaloriye ihtiyacınız olduğunu hesaplamak!

Yaş, boy, kilo, fiziksel aktivite, vücut tipi, genel sağlık durumu ve diyetinizin amacına göre değişiklik gösterebilen günlük kalori hesaplamaları, kişiye özel yapılıyor. Bu kriterler ışığında Rafinera’nın diyetisyeni tarafından belirlenen günlük kalori ihtiyacınızı karşılayan menüler hazırlanıyor. Ve cevizli kuru incir dolmasından, kabak mücvere; Burguny köftesinden çikolata soslu muz dilimlerine tüm yemekleriniz sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar öğünler halinde planlanıyor ve tüketilmeye hazır halde size ulaştırılıyor.

Rafinera’nın menüleri, sadece kalori hesabına dayanmamasıyla da dikkat çekiyor. Alınan kalorinin karbonhidrat, protein ve yağ oranları ile gün içerisindeki dağılımı kilo verme hedefine ulaşmadaki en önemli etkenler olarak menülerdeki belirleyici unsurları oluşturuyor. Beslenme programında yer alan besinlerin birlikte tüketilmeye uygunluğu, metabolizmadaki olumlu etkileri ve öğün saatlerine göre değişen gereksinimler gözetilerek hazırlanan menüler, diyetinize istikrar kolaylığı ve sağlık katıyor.

Gün içinde alınması gereken enerjiyi, daha fazla öğüne bölmenin faydalarına odaklanan Rafinera, planlı beslenme modeliyle kan şekeri regülasyonunuzu sağlayarak daha az acıkma hissi duymanızı hedefliyor. Bu nedenle öğünlerin düzenli olarak tüketilmesi ve az az, sık sık beslenme prensibiyle hareket eden Rafinera, gün boyunca ne yiyeceğinizi bilmenizi ve bu yiyeceklerin hemen elinizin altında olmasını sağlayarak; diyet ile ilgili en büyük problemi aşmanıza yardımcı oluyor.

 

Uygun Diyet Menüleri, Uygun Fiyatlarla

Rafinera’nın, 1.100 –  1.500 kkal/gün özellikli De-Light ve 1.600 – 1.900 kkal/gün özellikli Fit&Well beslenme planları günlük 20 TL’den başlıyor. Her biri özenli hesaplamalar yapılarak ve önemli kriterler göz önüne alınarak hazırlanan menülerin fiyatları arzu edilen öğünlere göre değişiklik gösteriyor.

Siz de sağlıklı ve lezzetleri yemeklerinizi her sabah kapınızdan teslim alarak, diyetinizin keyfini Rafinera konforunda sürdürün.

 

Rafinera Hakkında: 2012 Ekim ayında Ali Koç’un da mentorluğuyla sağlıklı ve diyet dostu yiyeceklerle özel menüler hazırlayarak, bu menüleri sahiplerine ulaştıran Rafinera 2007 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Didem Altınbaşak Tulgan tarafından kurulan firma, müşterilerine taze, katkısız ve lezzetli menülerle cevaplar üreten, sağlıklı ve dengeli beslenme konusunda servis özellikleri ve çalışma prensipleriyle öne çıkmaktadır. Rafinera bu alanda faaliyet gösteren ilk Türk markasıdır.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.