İstanbul Gastroenteroloji Tıp Merkezi Açıldı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sindirim sistemi hastalıklarına çağdaş çözümler sunan İGM Tıp Merkezi Zincirlikuyu’da faaliyete başladı.

Sağlıkta branşlaşma anlayışının öncülerinden olan İGM Tıp Merkezi yalnızca sindirim sistemi hastalıklarına teknolojik çözümler sunarak İstanbul’da bir ilk olmayı hedefliyor.

Sağlık hizmetleri konusundaki üst düzey yaklaşımla, hasta ilişkilerindeki memnuniyeti artırmaya yönelik çalışmaları, konusunda yetişmiş çalışanları ile profesyonel bir duruş sergileyen İGM Tıp Merkezi; klinik içerisinde yaratmış olduğu samimi hava ve sunmuş olduğu özel hizmetlerle hastane imajının dışında, aile ortamı yaratmayı amaçlamaktadır.

İşin Uzmanlarından Doğru Teşhis, Doğru Tedavi

Branşında uzman önderliğinde kurulan İGM Tıp Merkezi, yurtdışından getirtilen özel aletler kullanılarak hastalara en zahmetsiz tedavi yöntemini sunarken, verdiği hizmetlerle de klasik hastane anlayışının dışında çıkarak sağlığa modern bir yaklaşım getirmiştir.

Son teknoloji ürünü endoskopi aletleri ile kusursuz hizmet sunmayı hedefleyen İGM Tıp Merkezi dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, gastroenteroloji alanında ülkemizin sayılı sağlık kurumlarından biri olmayı ilke edinmektedir.

İGM Tıp Merkezinde; 7 adet muayene odası,4 adet tanısal ve tedavi amaçlı endoskopik müdahale odası, radyoloji işlem odası, bio-kimya laboratuvarı, ameliyathane ve 2 yataklı post-op yoğun bakım odası bulunmaktadır.

Sadece branşa yönelik, tam teşekküllü bir sindirim sistemi hastalıkları merkezinin kurulması ile, ülkemizde hizmet veren sağlık kurumları arasında öncü olmakla gurur duyan İGM Tıp Merkezi, merkez de yapılan ve yapılması planlanan işlemler ile de ulusal çapta hizmet vermeyi
hedeflemektedir.

Tıp merkezimizde hastalıklara yönelik teşhis ve tedavilerinin yanısıra hekimlere yönelik kurs ve seminerler verilmektedir. Ayrıca laboratuvarımızı veya endoskopi aletlerimizi kullanmak isteyen meslektaşlarımızı tıp merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Kaynak: Haberindeks

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.