Irina Shayk: “Rus ajanıyım”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

irina-manset

Dillere destan güzelliğiyle ünlenen model Irina Shayk, İngiliz Vogue dergisine verdiği röportajda sürekli Brezilyalı olarak anılması hatası ve “Herkül” (Hercules) filminde aldığı rolü hakkında konuştu.

irina_shayk_kimdir_1

Türkiye’de daha çok futbolcu Christiano Ronaldo’nun sevgilisi olarak tanınan Shayk, “İnsanlar benim Rus olduğuma inanmıyor. Sürekli ‘Brezilyalı gibi görünüyorsun’ diyorlar. Babam Tatar ve rengimi ondan almışım. Her zaman ben bir Rus ajanıyım diyorum” şeklinde konuştu.

Irina-Shayk-21

Brezilyalı model Adriana Lima ise Shayk hakkında yapılan ‘Brezilyalı’ yorumları için, “Bu bir onur çünkü Irina çok güzel, eğlenceli ve akıllı bir kadın” açıklamasını yapmıştı.

Irina-Shayk-esquire-shoot-8

Türkiye’de 25 Temmuz’da gösterime girecek olan “Herkül” filmindeki gammazın karısı rolü hakkında da konuşan Shayk, “Bu çok küçük bir rol ama film için önemli bir karakter. Bu benim ilk rolümdü ve kesinlikle benim harcımmış gibi hissettim. Ayrıca benim ismim Irina, Yunanca. Dolayısıyla rol gelince kendimi hemen filme bağlı hissettim” dedi.

6211

 

 

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.