İmpeks Bebek Giyim ve Gereçleri Bayilikler Veriyor!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Almanya, Danimarka, İngiltere, Hollanda, Avustralya gibi birçok ülkeden ithal ettiği anne-bebek ürünlerini Türkiye ile buluşturan İmpeks, yeni bayileri bünyesine katıyor.

Bebek ürünlerinin en önemli kriteri olan sağlık ve konforun en üst düzeyde korunduğu markalarla yola çıkan İmpeks, en seçkin ürünleri daha çok anne ve çocukla bir araya getirebilmek amacıyla, yeni bayilikler veriyor.

Geçtiğimiz yıl İstanbul Kabataş’ta hizmet vermeye başlayan İmpeks, tamamı Avrupa ve Amerika’dan ithal ürünleriyle, bebek ürünleri sektörünün önemli tedarikçilerinden biri olarak sektöre girmeyi başardı.

A plus hedef kitleye hitap eden İmpeks, organik, pratik ve best seller ürünlerini, genişlemiş bayi ağıyla tüm Türkiye’nin ulaşabileceği ürünler haline getirmeyi hedefliyor.

Türkiye’de, Avrupa’daki satış fiyatlarıyla alıcısına ulaşan ürünler için İmpeks, yeni bayileri için önemli ciro kaynakları yaratmayı hedefliyor. Tatmin edici kar payları ile bayilerinin ticari konforunu gözeten İmpeks, ürün desteği ve müşteri portföyü yaratmak gibi pazarlama konulu adımlarda da bayilerinin yanında oluyor.

İmpeks, bebeğin zihinsel ve fiziksel gelişimini destekleyen, aile yaşamının da daha konforlu ve daha kolay sürdürülmesini hedefleyen ürünleriyle bayilerinin stratejik ortaklarıyla buluşmalarına da olanak sağlıyor.

Artan bayi ağıyla perakende sektöründe büyümeyi amaç edinen İmpeks, rahat çalışma koşullarını, yüksek kar marjlarıyla destekleyerek kendi özgün bayilik sistemini oluşturdu. İmpeks şimdi, Avrupa’nın en seçkin markalarını tüketici ile buluşturmayı hedefleyen yeni bayilerini bekliyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.