IdeaSoft’tan e-ticaret girişimcilerine Sanal POS kolaylığı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

OTO-Aktif Sanal POS hizmeti sayesinde , Sanal POS başvuru ve kurulum aşamalarını rafa kaldıracak olan IdeaSoft, kullanıcılarına sağladığı kolaylıklara bir yenisini daha ekliyor.

Artık IdeaSoft kullanıcıları, ön koşul, başvuru, bekleme süresi, ve kuruluma gerek duymadan Sanal POS’a sahip olarak tüketicilerine kredi kartlı alışveriş imkanı sunuyor. Ideasoft, sunduğu yeni hizmetle, E-Ticaret girişimcilerini Sanal POS başvuru aşamaları ve süreçlerinden kurtarıyor. IdeaSoft ‘un sunmuş olduğu OTO-Aktif Sanal POS hizmeti sayesinde, iPara ve Payu Türkiye ödeme altyapıları sayesinde, E-ticaret siteleri yayınlanmaya başladıkları andan itibaren kredi kartları ile ödemeler alabiliyor.

Herhangi bir başvuru sonucunun beklenmesine gerek olmayan bu hizmette; birden fazla bankanın sanal POS hizmeti ve taksit seçenekleri E-Ticaret sitelerine tanımlanabilmekte.

OTO-Aktif Sanal POS ile, bankalar tarafından yeni sanal mağazalara sağlanan komisyon oranlarından daha cazip Sanal POS taksit oranlarına sahip olmak da Ideasoft kullanıcıları için mümkün. Tüm IdeaSoft E-Ticaret yazılımı kullanıcıları kontrol panellerinde ödeme ayarları sayfalarında bulunan “Sanal POS’umu Aktif Et” butonuna tıklayarak anında OTO-Aktif Sanal POS sisteminden yararlanmaya başlayabilecekler. iPara ve Payu Türkiye ödeme sistemlerinin aktif edilebildiği bu hizmetten faydalanabilmek için IdeaSoft kullanıcılarının tek yapmaları gereken, iPara ve Payu Türkiye tarafından talep edilen belgeleri temin etmek.

Zamanı nakite çeviren OTO-Aktif Sanal POS hizmeti , E-Ticaret girişimcilerine ticaretin sınırlarını genişletecek.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.