Hepsiburada ve Elbise Modelleri

Hepsiburada ve Elbise Modelleri
Hepsiburada ve Elbise Modelleri
5.00 avg. rating (95% score) - 1 vote

Tam sonunda yaz geldi derken ve tam da dolaptaki kışlık kıyafetleri kaldırıp yazlıkları indirmişken havaların birden soğuması ve ardı arkası kesilmeyen yağmurların başlaması eminim benim kadar sizlerin de sinirlerini bozmuştur. Hadi Mart kapıdan baktırıp kazma kürek yaktırıyor da, neredeyse ilkbaharın son ayı olan Mayıs ayına girmek üzereyken bu ne tripli havalar? İnsan gerçekten hayret ediyor.

Neyse efendim. Biraz Mikail’e sitem ettikten sonra gelelim biz asıl konumuza: Bu yaz ne giyeceğiz? Her ne kadar yazlıkları indirdiğimde babam “bu kadar çaputa kim bilir kaç para vermişsindir, yere göğe sığmıyor” diye söylense de, maalesef yine bu yaz giyecek bir şeyim yok. Kiminin ya modeli demode olmuş, kiminin renginin modası geçmiş ya da solmuş, kimisi ya artık çok dar ya da çok bol geliyor. Babama çaktırmadan hemen bu yaz neler modaymış, nereden ne alabilirim diye çok ayrıntılı bir internet araştırması yaptım.

Araştırmalarımın sonuçlarına gelecek olursak da, çiçekli ve rengârenk efil efil elbiseleri bu yaz yine çok göreceğiz gibi görünüyor. Tavsiyem, değişik renklerde spor elbiselerinizi ve sandaletlerinizi şimdiden istiflemeye başlayın, yaz geldiğinde değiştirip değiştirip giyersiniz. “Bu geçiş mevsiminde hangi mağazadan hangi değişik elbise modellerine bulmaktan söz ediyorsun?” diye kızmayın diye de evinizde oturduğunuz yerden alışveriş yapabileceğiniz ve kapıda ödeme imkânı da bulunan, hepimizin bildiği, Türkiye’nin en güvenilir sitelerinden biri olan hepsiburada.com önereyim hemen. Şu yazlık elbise modellerine bir bakarsanız, zaten hiçbir mağazaya gitmenize gerek kalmayacağını anlayacaksınız.

Ayrıca, sadece önümüzdeki sezon için yazlık elbise istiflemekle sınırlamayın lütfen kendinizi. Yaz aylarının geliyor olması yalnızca cıvıl cıvıl öten kuşları böcekleri ve serin deniz sularını değil, aynı zamanda en büyük “ne giyeceğim” kâbusunu yaşatan düğün sezonunun geldiğini de gösteriyor. Dolayısıyla yazın giyeceğiniz abiye giysilere ve iş yerinde de giyebileceğiniz biraz daha günlük ve şık elbiselere de bakmanızı tavsiye ederim. Yine hiç yerinizden kıpırdamadan şu elbise modelleri koleksiyonuna bir göz atın derim.

İstediğiniz markadan, istediğiniz renkte ve istediğiniz fiyat aralığında, istemediğiniz kadar çok elbise seçeneği sunan Hepsiburada’ya şükürler olsun ki, babamı çileden çıkaracak kadar çok ama bu yazı “ne giyeceğim” derdinden uzak geçirecek kadar elbisenin siparişini verdim bile.

Sizlere de şimdiden iyi alış verişler diliyorum.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.