Haziran ayı burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BAŞAK

HAZİRAN AYINA GENEL BİR BAKIŞ

Bu ay yöneticiniz Merkür’ün, İkizler ve Yengeç burçlarında olmak üzere iki ayrı geri hareketi söz konusudur. Yöneticiniz olması niteliğiyle iletişim konularında önem verilmesi şart olan bir dönemdir.

7-17 Haziran tarihleri arasında ileriye dönük amaçlar ve emele uygun teşebbüslerde bulunma, sosyal aktiviteler istikametinde bir yavaşlama dönemindeyiz. Burada hassasiyet yoğun olabilir. Yapılmak istenenler gözden geçirilmeli, aceleci kararlar verilmemelidir. Geri hareketin ikinci bölümü ise 17 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasındadır. Bu da kariyer hayatıyla alakalı konular üzerinde ehemmiyetlidir. Otoritelerle olan ilişkileri çok kuvvetli tutmak gerekir. Dinlemek, anlamak, aceleci hareket etmemek, iyi tasarılamak ve sorumlulukların farkında olarak çalışmakta fayda görüyorum.

13 Haziran tarihinde Yay burcunda dolunay oluyor. Bu dolunay aileyle alakalı mevzular üzerinde bir hayli ehemmiyet taşıyor. Merkür geri hareket vakit diliminde olduğumuz için, çok aceleci bir karar veremiyoruz. Taşınma, satın alma, yuvayı ilgilendiren konularda beklemede kalarak gözlemde bulunmak gereklidir. İletişime ehemmiyet verilmelidir. Yeni tanışılan ve hayatı birleştirmeyi düşünülen kişilere hemen evet cevabı vermemek gerekiyor. Bu dolunayda mübalağadan da uzak durulmalıdır.

21 Haziran tarihinde Güneş Yengeç burcunda seyrine başlıyor ve 27 Haziran’da yeni ay oluşuyor. Yapılması tasarılananlar iyi ölçüp biçilmelidir. Kendi bakış açımızla hayatı ele alacağız oysa zıddınadır. Yapmamız şart olan bütün ortam koşullarını, teklifleri, seçenekleri şuurlu şekilde ele alarak kararları vermek gerekir.

AŞK ve İLİŞKİLER

2-8 Haziran haftası: Şayet yeni biriyle tanışmışsak, ondan etkilenmemiz olası. Görüşleri, tavırları, aklı selim hareketleri ve sağlamlığı ile dikkatimizi bir hayli çekecektir. Uzun zamandır ilişkisi olanlar, bu hafta romantik ve huzurlu ortamlarda bir arada olmaktan mutluluk duyacaklardır. Bu manada 4 Haziran günü ve gecesi daha pozitif gözükmekte. Merkür 7-17 Haziran tarihlerinde Yengeçte gerileyecek. Bu tarihler arasında güven unsurunu kesinlikle gözeteceğiz.

9-15 Haziran haftası: Merkür geri hareketi sebebiyle, şayet ilişkimizde meseleler varsa, lütfen oturup iyice bir düşünelim. 13 Haziran tarihinde evvelce kararlaştırılmış yolculuklar iptal edilebilir. Parasal bir zorluk veya kimi sorunların kafanızı kurcalaması bunda etkendir. Etrafımızdaki insanlara bu hafta güvenmekte zorlanacağız. Ailevi konularda tesirli olacak Dolunay, genelde gereksiz mevzuların büyütüleceğinin işaretçisi olabilir. Müsamahalı olmakta yarar var. Ailenizle alakalı konulara dikkat ediniz.

16-22 Haziran haftası: 18 Haziran tarihindeki görünüm deşarj olucu ve güzellikleri kendinize kolayca çekebilmenizi sağlayıcıdır. Hem yakınlarınızla hem de düşünceleri, yolu aynı olan insanlarla olumlu irtibatlarda, sevgi alışverişinde bulunabilirsiniz. 21 Haziran tarihinde Güneş-Yengeç burcunda seyrine başlayacak. Bu da daha önceki arkadaşlarımızla teması, can bildiğimiz insanlarla olan muhabbetimizi ve güven içinde yaşamanın değerini bize anımsadıyor.

23-29 Haziran haftası: 29 Haziran tarihi hayli enteresan. Sanki kafamızı karıştıran bir ilişki yüzünden ne istikamette karar vermemiz gerektiğini bilemiyoruz. Bir yandan duyarlıyız, kaybetmek istemiyoruz, diğer taraftan kendi kendimize mani koyuyor bu iş olmaz diyoruz. Kafamızda yüzlerce düşünce var. Parasal ve iş konuları bizi öylesine etkiliyor ki, belki de bu yüzden ilişki mananında meblağlı ve balanslı davranmakta zorlanıyoruz.

İŞ VE KARİYER

2-8 Haziran haftası: Bu hafta iş hayatımızla alakalı mevzularda iki ayrı müzakerede bulunabiliriz. Merkür 7-17 Haziran tarihlerinde Yengeçte gerileyecek. Bizim de çok dikkatli bir şekilde güven olgusunu gözetmemiz gerekli. Ortaklaşa işlerde de çok iyi düşünülmelidir.

9-15 Haziran haftası: İş konularında da tesirli olacak Dolunay, internet yoluyla yapılan iş müracaatlarında mutlaka koşulları iyice gözden geçirmenin önemini işaret ediyor. İşverenlerle aranızda müsamaha yetersizliği, fikirsel problemler yaşanabilir ve bunlar işimizde huzursuzluğa, gereksiz tartışmalara sebebiyet verebilir. İş yoğunluğu çok artabilir. Ancak Dolunay evvela ailevi konulara ehemmiyet vermenin, işlerinizi de buna göre ayarlamak gerektiğini gösteriyor. Belki mevcut işinizdeki değişimler ailenizi de yakından ilgilendiren hale gelebilir. İki ayrı işle uğraşıyorsanız ailenizi ihmal faktörüz olasıdır. Bunlara dikkat edelim.

16-22 Haziran haftası: Kariyer hayatınızla alakalı konularda etkileyici Merkür 17 Haziran-1 Temmuz arasında İkizler burcuna gerileyecek. İşlerinizi dikkatli bir şekilde yapabilmeniz için, evvela dağılmamak gerekiyor. Hangi iş üzerinde çalışıyorsanız, onunla alakalı noktaları gözden geçirmeden, başka bir işe başlamayınız. İş tercihlerinizi yaparken hem parasal hem de güven olgularınızı önem veriniz.

23-29 Haziran haftası: Venüs İkizler seyri 23 Haziran tarihinde başlıyor. Merkür ikizler burcunda geri harekette. Bu demek oluyor ki, iş ilişkilerimizi de dikkatle gözlem altına alacağız. 27 Haziran tarihide Yengeç burcunda oluşacak Yeniay, hedef belirleme, garantinin önemini işaret ediyor. Böylelikle bir yandan maddi istikamette deşarj olmak diğer taraftan kalıcı işleri seçenek etmek gerekiyor. 25 Haziran tarihindeki görünüm, mali konularda zorlayıcı. Nakit sıkıntısı ve ödemeler bizi sıkıştırabilir.

PARA

2-8 Haziran haftası: Maddi konularda talihimiz 4 Haziran civarında olumlu gözükmekte. Eşimizden veya eski irtibatlarımızdan kazanç ele geçirebiliriz. Ödemelerimizi yapabiliriz. Gereksinimlerimizi alabiliriz. Venüs, burcunuzla uyumlu görünüm yaptığı için, sizi parasal açıdan destekleyecektir. Ancak Merkür 7-17 Haziran tarihlerinde Yengeçte gerileyecek. Bizim de hesabımızı bilmemizde fayda var.

9-15 Haziran haftası: Bu hafta genel olarak tüm burçlar için bir dikkat içermekte. Parasal açıdan işimizin vaziyeti, yeni kararlar veya mesele çıkartan problemler keyifsizlik yaratabilir. Maddi konularda karar vermekte zorlanabiliriz. Bazen oldukça ikilemli düşünürüz. Balanslı bir bütçe yapmak, buna uymak zor olabilir. Kafamız karışabilir. İşimizden ele geçirdiğimiz geliri arttırmak emelli faaliyetler giderek yerine oturacaktır.

16-22 Haziran haftası: Ortaklaşa kazançlar ve işinizden ele geçirdiğiniz gelirle ilgili olarak çok iyi bir çözümleme yapmak gerekecek. 18 Haziran tarihinde olumlu bir görünüm var. Bu mali manada deşarj olucudur. Ancak bir iş irtibatı kuruluyorsa, bir proje önünüze gelirse veya siz yeni bir değişim düşünüyorsanız, lütfen çok dikkatlice çözümleyiniz.

23-29 Haziran haftası: 23, 25 Haziran tarihleri zorlayıcı gözüküyor. Bir yandan nakit para ihtiyacımız var diğer taraftan bir borcun altına girsek, iş vaziyetimiz veya elimize geçenle ödemek kolay olmayabilir. Finansal manada ölçümüzü kaçıran, bizi sıkıştıran insanlarla konuşmamız, anlaşmamız gerekecek. Buna zaruriyiz. Bu da bizi rahatsız edebilir.

Haziran Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-5-6-10-14-22-23-27-28
Zayıf Enerjili Günler : 12-18-19-25-26
Aşkta En Talihli Günler : 14
Parasal Açıdan Talihli Günler : 7-8
Yeniay : 4-5-6-7
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay manası taşır. Şuurlu istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji manası taşır)
Dolunay : 17-18-19-20
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay manası taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.