Haziran ayı burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BOĞA

HAZİRAN AYINA GENEL BİR BAKIŞ

Bu ayın tümünde geçerli Merkür geri hareketi iki ayrı burçta oluşacaktır. İlk gerileme hareketi Yengeç burcunda 7 – 17 Haziran tarihleri arasında olacaktır. Etrafla olan iletişimde, eğitimden iş teşebbüslerine kadar kendimizi dile getirme istikametinde biraz hassasiyetle olayları ele almamızı sağlar. Çevremizdeki insanlarla olan irtibatlarımızda idrak etme istikametinde içe dönük düşünüyoruz. Bir hayli vaziyeti gözden geçireceğiz. Subjektif düşünmek olasıdır. Aile ve değerlerle alakalı konularda hassasiyet yüksek olabilir. Fakat bu gerileme hareketlerinin her vakit için bir onarım olduğunu belirtirim. Yakın etrafımızla olan irtibatta belirli bir opsiyonla düşünmemiz gerekebilir. Şayet bir etraf değişimi düşünüyorsak, bu tarihler arasında beklemede kalıp hesap kitap yaparak, bilhassa de artı ve eksileri iyice tartarak hareket etmekte, biraz daha düşünmekte fayda görüyorum.

17 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında ise mali konularda olayları iki ayrı istikametli ele alalım. Kazanç ve götürü hesabımızı iyi yapalım. Alışverişlerimizde dikkatli olalım, şuurlu hareket edip rizikodan uzak durmaya çalışalım. Paramıza sahip çıkalım ve yatırım konularında da piyasa koşullarını kesinlikle gözetelim.

13 Haziran tarihinde Yay burcunda bir dolunay oluyor. Bu dolunayda hukuk ve yasalarla ilgili konularda, borç alacak sorunlarında ve başkalarıyla ortaklaşa olan mali konular üzerinde belli bir gerilim yaşanabilir. Bu dolunayın bir başka yanı, bizden başka düşünen insanlarla olan aramızda kutuplaşmanın olması sebebiyle yaşanacak gerilimi işaret etmesidir. Burada çok dikkatli ve sakin bir şekilde olaylara yaklaşmakta yarar vardır. Riziko almamakta ve ilişkileri iyi tertip etmekte yarar görüyorum.

21 Haziran tarihinde burcunuz ile uyumlu görünüm yapacak güneş Yengeç burcunda seyrine başlıyor. 27 Haziran tarihinde yeni ay oluşuyor. Yeni ay oluştuğu sırada Merkür geri hareketi devam ettiği için tabii olarak biz de çevre ilişkilerine ehemmiyet veriyor, aceleci kararlar vermiyoruz. İletişime en çok dikkat edilecek bir zaman dilimindeyiz. Yeni bir ilişki veyahut yeni bir iş ile ilgili karşımızdaki insanı çok iyi tanımamız ve onu anlamamız gerekiyor. Gerilimden uzak durmamız şart olan bir aydır.

AŞK ve İLİŞKİLER

2-8 Haziran haftası: Venüs burcunuz üzerinde ve siz bir hayli çekici kılıyor. Karşı cins üzerinde etkiniz yüksek olacak. Fiziksel ve tinsel manada kendinizi iyi hissedeceğiniz bir haftaya adım atıyorsunuz. Sosyal ilişkileriniz kuvvetli ve yeni insanlarla tanışabilir, arkadaşlarınızla hoşça zaman geçirebilirsiniz. 4 Haziran gecesi gayet pozitif. Merkür 7-17 Haziran tarihlerinde Yengeçte gerileyecek. Yakın etrafınızla alakalı konular üzerinde hassas düşüneceğiz. Geçmiş problemleri bir daha gözden geçireceğiz.

9-15 Haziran haftası: Haftanın ilk günü pozitif gözüküyor. Venüs desteğiyle dürüst, emin insanlarla karşılaşırsınız. İlişkinizle ilgili konular üzerinde düşünürsünüz. Yapıcı davranırsınız. 13 Haziran tarihi ikili ilişkilerde test vakitidir. Güven ve huzuru önem verirsiniz. Karşı tarafın da kırıcı davranmadan, şayet problem varsa çözüm bulmasını beklersiniz. İleriye yönelik amaçlar koymaktan yanasınız. Uzun vakittir beraber olan çiftler bu tarihteki gerginliğin üstesinden kolayca gelirler. Ancak inatlaşan çiftlerin dikkatli olmasında fayda var.

16-22 Haziran haftası: Merkür 17 Haziran-1 Temmuz arasında İkizler burcuna gerileyecek. Aşk hayatımızla alakalı konularda değerlerimizi, kriterlerimizi, seçeneklerimizi tekrar gözden geçirmemizde yarar var. Bu gerileme, bizim için şu andaki mevcut ilişkimizdeki iletişimi ve sağlamlığı saptamamızda yararlıdır. Venüs burcumuzda ilerlediği için, bizi güçlendiriyor. Böylelikle yaş tahtaya ayak basmamış olacağız. Güneş-Yengeç burcunda bu hafta seyrine başlıyor. Yakın çevremizde bulunan kardeşlerimizle, ailemizle ve can bildiğimiz kişilerle yakından ilgileneceğiz.

23-29 Haziran haftası: Bu hafta fiziksel, duygusal ve finansal konularda aitin sizi tatmin etmesi gerekiyor. Her açıdan vaziyete bakıyorsunuz. Bu da yeniden sağlam düşünen biri olduğunuz için gayet doğal. Yeniay-Yengeç burcunda oluşacak. Aile olma, güvenli bir hayat sürme, duyarlılık, çevresel ilişkiler, değerli bulduğunuz her şeye sahip çıkacak, başkalarının da bunlara ehemmiyet vermesini bekleyeceksiniz. 27 ve 29 Haziran pozitif. Ancak iş ilişkilerinde 25 Haziran tarihi zorlayıcıdır.

İŞ VE KARİYER

2-8 Haziran haftası: Venüs’ün desteğiyle imajınız gayet kuvvetli. Hedefinize uygun şekilde ilerleyebilirsiniz. Sanat, mistik konular, yazı ve edebiyat, güzel yiyecekler, seçkin ortamlarda bulunarak insanlar gayet kuvvetli ilişkiler kurabilirsiniz. Ilımlı ve kendinize güvenli duruşunuzla isteklerinizi kabul ettirebilecek güce sahipsiniz.

9-15 Haziran haftası: Haftanın ilk günü yapılacak müzakereler umut vericidir. Girişilen işlerde sağlamlık aranır ve buna göre değerlendirmeler yapılır. 13 Haziran tarihinde iş ortaklıkları, sözleşmeler, legal davalar, daha önceki analiz etmemiş sorunlar sizi biraz uğraştırır. Biz güven ararız, huzur bulmak isteriz, ilerisini düşünürüz. Muhatabımız olan kişi anlaşmaya gönüllü değilse hem finansal hem iş hem de mali konularda rest diyerek kesip atabiliriz. Eğer en başından bu yana işinizden, ortaklığınızdan hoşnutsanız, bu hafta mali konularda ve yapılacak değişimler için anlaşmaya varırsınız. Haftanın nasıl geçeceği biraz da bu tarihe kadar yaşananlara göre sonuçlanacaktır. Eğreti olan gider, sağlam olan kalır.

16-22 Haziran haftası: 18 Haziran tarihinde olumlu bir görünüm var. Karşınıza bir öneri çıktığında, ilk olarak nasıl bir çevrede, ortamda çalışacağınızı veya kimlere hizmet götüreceğinizi bilmeniz gerekli. Bunları çevrelice gözlemlemekte yarar var.

23-29 Haziran haftası: 23 Haziran tarihinde iş ilişkilerinde sizi rahatsız eden vaziyetler oluşabilir. Çalışma ortamındaki insanlara, koşullara uyum sağlamak zor olabilir. Bu sıhhatinizi da etkilediği için, benim değerlerim bunlar diyerek belli bir mesafe koyabilirsiniz. 25 Haziran tarihinde sıhhatinize dikkat etmenizde yarar var. Biriken sıkıntılar veya problemler uyumsuzluğu çok daha fazla arttırabilir. Dikkatli olmak gereken bir tarih.

PARA

2-8 Haziran haftası: Parasal konularda hesabınızı iyi yapınız. Talihiniz iş ve aşk konusunda bu hafta gayet güçlü. Lakin mali manada yanlış kararlar vermemek için aceleci davranmayınız. Mal satın alırken özellikle teknolojik aletlerde garanti dokümanı almayı unutmayınız. Zira Merkür 7-17 Haziran tarihlerinde Yengeçte gerileyecek. Hesabımızı bilmemiz lazım.

9-15 Haziran haftası: Bu haftanın mali konularda da tesirli olduğunu söylemek isterim. Özellikle 13 Haziran tarihindeki görünümler ve Dolunay bizim de şapkamızı önümüze alarak düşünmemizi gerektiriyor. Bir kazancı olmayan tam tersine her açıdan yoran ortaklıklar sözleşmeler bitebilir. İleriyi vadeden, huzur veren, güven uyandıran her şey kalıcı istikamette sağlamlaştırılır. Sıhhatimize önem vermemizde yarar var. Çalışma hayatında taviz vermek zorunda kaldığınız vaziyetler sizi stres altına sokabilir.

16-22 Haziran haftası: Merkür 17 Haziran-1 Temmuz arasında İkizler burcuna gerileyecek. İki ayrı iş üzerinde düşünüyorsanız, dağılmadan işlerinizi izleyiniz. Kazancınızı riziko altına almayınız. Akıllı ve mantıklı bir şekilde şu andaki bütçenizi gözden geçirmenizde fayda var. Etraf değişimi, kardeşlerle ilgili, hane ve aileye yönelik her konuyu parasal manada da, artı ve eksileriyle tartmak, incelemek gerekli.

23-29 Haziran haftası: Parasal konularda Venüs-İkizler geçişi 23 Haziran bakımından tesirli olacak. Hem iletişim hem ilişkilerimizde parasal problemler de belirleyici bir öğe. İki ayrı yerden geliriniz varsa, bunun bir tanesi devre dışı kalabilir. Huzursuz olduğunuz yerle çalışmayı bırakabilirsiniz. 25 Haziran tarihi bu manada stresli gözüküyor. Maddiyat hasebiyle ya uyum göstermek zorundasınız veya yeter artık diyerek bitirebilirsiniz. Ancak Merkür geri hareketinde bunun yapılması yanlış olur.

Haziran Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-5-6-14-18-19-22-23-27-28
Zayıf Enerjili Günler : 2-3-10-16-30
Aşkta En Bahtlı Günler : 5-6
Parasal Açıdan Bahtlı Günler : 25-26

Yeniay : 22-23-24
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, sizin için yeniay manası taşır. Şuurlu istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji manası taşır)
Dolunay : 9-10-11
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay manası taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.