Haziran ayı burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

OĞLAK

HAZİRAN AYINA GENEL BİR BAKIŞ

7-17 Haziran tarihleri arasında, evvela ikili ilişkiler ile ilgili hassasiyetin yoğun olduğu bir dönem yaşanacaktır. Partnerin içinde bulunduğu ailevi vaziyet, ilişkideki problemler hasebiyle alınganlık ve sahiplenme arzusunun yüksekliği olabilir. İçe kapanıklık hasebiyle duygusallığı anlatamama beraberliği zorlayıcı bir etken olabilir. İlişkiye yeni başlayanlar için geçmişin gözden geçirilmesinde fayda vardır. Boşanmaya karar vermiş çiftlerinse yine düşünmelerinde yarar vardır.

17 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında ise, iş hayatıyla alakalı problemler ehemmiyet taşır. Bitirilmemiş işler bitirmelidir. Gerginlik ve huzursuzluk hissedilebilir. İş manada iletişimde olunan kişilerle geçmişe yönelik problemler gündeme gelebilir, şuurlu bir şekilde ele almak olasıdır.

13 Haziran tarihinde Yay burcunda bir dolunay oluyor. Oğlaklar açısından geri tasarıda kalmaya, bazı problemleri fazlasıyla büyütmeye kapı aralayabilir. Bu dolunayda ilişkilerde mesele varsa, bu meseleleri gereksiz yere büyütmek ön tasarıda olacaktır. Bundan uzak durulmalıdır, emele uygun gözlemler çok ehemmiyetlidir. Yolculuklar ertelenebilir. Sıhhat hasebiyle veyahut psikolojik vaziyetten dolayı bir takım Oğlaklar kaçış gösterebilir, sorumluluklardan uzaklaşabilirler. Arkadaşlarla alakalı konularda iletişimi kuvvetli tutmak gerekir.

21 Haziran tarihinde, Güneş karşıt burcunuzda geçişine başlıyor. 27 Haziran’da da bu bölgede yeni ay oluşuyor. Mazide kalmış bir aitin kendini yine tinsel manada hissettirmesi olabilir. Fakat bu bizi yanlışa sürükleyebilir. İlişkisinde mesele olmayan kişiler için gözlemde bulunmak mevzubahis olabilir. Yapmak istedikleriniz için beklemede kalarak mercek altına alabilirsiniz. Evlilik önerisiyle karşılaşıldığında ise, karşıdaki kişinin özelliklerine, hayata bakışına, ailevi değerlerine bakılmalıdır.

AŞK VE İLİŞKİLER

2-8 Haziran haftası: Venüs’ün hafta süresince aydınlatacağı kişilerden birisi olarak, 4 Haziran tarihini pozitif buluyorum. Aşk hayatınızda hoş paylaşımların, nazik, uyumlu, şefkatli yaklaşımların ruhunuzu huzurlandıracağı bugün, kendinizi şımartın. Sevdiğinize ve kendinize minik bir armağan verin. Birbirinize güzel sözler fısıldayın. Bekar oğlaklardan birisi iseniz, böyle bir günde her an güzel bir öneriyle karşılaşabilirsiniz. Merkür 7-17 Haziran tarihlerinde Yengeçte gerileyecek. İkili ilişkilerde kesinlikle güven unsurunu öne alarak düşünmemiz gerekiyor.

9-15 Haziran haftası: Hafta başında olumlu bir görünüm var. 9 Haziran tarihinde gerçekleşecek. Aşk hayatınızı güçlendirici, huzur ve sevgiyi tedarik edici, parasal ve içsel manada da kendinizi kuvvetli hissetmenizi sağlayıcıdır. Çocuklarınızla alakalı konularda da pozitiftir.

16-22 Haziran haftası: 18 Haziran tarihinde flört veya evlilik türü ilişkilerde güven, huzur, sevgi birliği içinde hareket edebilmek olası gözüküyor. Ayrı olarak duygusal hayatımızı tekrar bir çözümlemek, neleri çok fazla dert etmekteyiz veya neler mesele çıkarıyor, yolunda gitmeyen bir vaziyet var mı, bunlara bir bakmamızda fayda var. 21 Haziran tarihinde Güneş Yengeç burcunda ilişki hanenizde tesirli olacak. Bu geçiş, partnerin duygu dünyası, ilişkiye verdiği değer, ailevi yapısı ve beklentilerini davranışlarıyla bize hissettirdiği dönem olacaktır.

23-29 Haziran haftası: İlişkilerde gayet önemli bir haftadayız. Hassasiyetle ele aldığımız, ancak güven unsurunu bir hayli göz önünde tuttuğumuz bu beraberlikte meblağsızlık, balanssızlık bizi yoruyor. Evet, bir ilişki yaşanıyor ancak büyümüyor, yerinde sayıyor. Bu da bizi yoruyor. Her taraftan mücadele içindeyiz. Yengeç burcundaki Yeniay, bu beraberliğin duygusal ve şahsi tatminkarlık açısından ne durumda olduğunu gözlem altına almamızı sağlayacak. Ben ve sen, birbirimizin hayatında ne mana dile getiriyoruz? İşte bunu bilmek isteyeceğiz. İki hafta boyunca sakin olmakta yarar var.

İŞ VE KARİYER

2-8 Haziran haftası: İş hayatınızla alakalı konularda da 4 Haziran tarihini olumlu buluyorum iş ilişkileri olumlu yürür, becerilerinizi gösterme ve dile getirme imkanı bulursunuz. Moraliniz düzelir, motivasyon gücünüz yüksektir. Yaratıcı tarzda çalışmalarla çevrenin dikkatini çekersiniz. 6 Haziran tarihinde büro veya hanede pek uzun saatler kapalı kalmaktan hoşlanmazsınız. Özgür olmak isteğiniz bir hayli yoğundur. Kendinize göre bir iş tasarısı yaparak uygulamak istersiniz. Merkür 7-17 Haziran tarihlerinde Yengeçte geri harekette. Bizim iş konularında bu süreçte çok iyi düşünmemiz gerekiyor.

9-15 Haziran haftası: 13 Haziran tarihi ise, tüm burçlar üzerinde mücadeleci ve farkındalık yaratıcıdır. Yeni bir hedef belirlemek, emelinize uygun şekilde seçimlerde bulunmak mananında ehemmiyet taşır. Aynı gün gerçekleşecek Dolunay, ilişkilerde veya duygusal manada yargılayıcı ve ben haklıyım tarzında düşünmenize kapı aralayabilir. İş yoğunluğu ve stresi sizi yorabilir. Otoritelerin üzerinizdeki baskısı veya dış dünyadaki rekabet gerginlik verebilir. Sıhhatinize özen gösteriniz. Altından kalkamayacağınız hiçbir şey yok.

16-22 Haziran haftası: Merkür 17 Haziran-1 Temmuz arasında İkizler burcuna gerileyecek.
İş meselelerimiz üzerinde bir hayli duracağız. Çok daha akilane ve bir yöntem bulabilmek için çabalı olacağız. Dağılmadan, piyasa koşullarını, iş duyurularını, iş araştırmalarını sürdüreceğiz. Kabiliyetlerimizi tekrar bir gözden geçireceğiz. Mevcut vaziyette çalışıyorsak, işlerimizi dikkatli yapmamızda fayda var. Sıhhatimiz üzerinde duracağız. Yoğun bir çalışma programımız varsa, gergin biriysek tabii ki dikkatli olacağız. Yeni bir projeye başlamamak gerekir. Zira bizi oldukça uğraştırır. Rutin işlerimizi düzgün şekilde yaparak dönemi değerlendirebiliriz. Sıhhat kontrollerimizi yaptıralım.

23-29 Haziran haftası: Venüs-İkizler burcunda seyrine başlıyor. Böylelikle hem çalışma hayatımızla alakalı konularda bilgilenmeye ehemmiyet vermek hem de iş ilişiklerinde karşılıklı fikir alışverişini önem vermek gerekli. Merkür geri hareketi Oğlaklar için aslında gayet pozitif. Yeter ki, dağılmadan, belli bir projeye, işe odaklanalım. Yoksa onu mu yapacağız, bu işe mi ağırlık vereceğiz şaşırabiliriz.

PARA

2-8 Haziran haftası: Parasal harcamalar 6 Haziran tarihinde yoğun olabilir. Hanenizin ihtiyaçları veya ailenizle alakalı yapılması gerekenler için bir miktar para harcayabilirsiniz. 4 Haziran tarihi güzel bir gün ve gece olduğu için, bir kutlama veya özel bir çağrı için harcamalarda bulunabilirsiniz.

9-15 Haziran haftası: Parasal konularda 13 Haziran tarihinde oluşacak Dolunay, iş hayatınızdan ele geçirilen gelir ve ortaklaşa kazanç mananındaki tertip etmelerin, tahlillerin çok dikkatli yapılması gerekiyor. Zira Merkür 7-17 Haziran tarihlerinde Yengeçte gerileyecek. Partnerinizin iş hayatı, mali durumuyla alakalı vereceği kararları, iş ortaklarınız varsa onlarla olan ilişkinizi de müsamahalı ve önyargısız bir şekilde ele almanızda, garanti unsurunu önem vermenizde yarar var.

16-22 Haziran haftası: Eş veya iş ortaklıklarımızla her türlü maddi ve manevi ilişkilerimizi gözden geçireceğimiz Güneş-Yengeç burcu seyri 21 Haziran tarihinde başlıyor. İş sözleşmelerimizle alakalı de bu geçiş tesirli olacak. Dayanışma içeren beraberliğimiz varsa, bu süreçte beraber ileriye dönük bir yatırım düşünebiliriz. Eşimizden destek görebiliriz. Ancak problemli devam eden bir boşanma davamız varsa, nafaka için eş ile müzakere talebinde bulunabiliriz. Ancak Merkür geri hareketi anlaşmanın önüne geçebilir.

23-29 Haziran haftası: Maddi konularda Güneş-Yengeç burcu geçişi, kendi gelirimizden ziyade başkalarıyla aramızdaki parasal irtibatları vurguluyor. Eşimiz, iş ortağımız bize destek oluyorsa veya birileriyle bölüşmemizi şart olan bir para varsa bunun yürekli, adaletli ve yasalar çerçevesinde yapılmasını bekleyeceğiz. Hiç kimsenin hakkı kimseye geçmemeli diye düşüneceğiz.

Haziran Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 5-6-10-14-18-19-22-23
Zayıf Enerjili Günler : 1-7-8-20-21-27-28
Aşkta En Talihli Günler : 22-23
Parasal Açıdan Talihli Günler : 16
Yeniay : 13-14-15
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Şuurlu istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 1-2-27-28-29
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.