Haziran ayı burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

KOÇ BURCU

HAZİRAN AYINA GENEL BİR BAKIŞ

Bütün bir ay süresince Merkür geri hareketi tesirli olacak. Bunun 7-17 Haziran tarihleri arasındaki bölümünde hanemiz, ailemizle alakalı konular üzerinde bir gözden geçirmede bulunacağız. Hassasiyet yoğun olabilir. Yeni bir yere taşınmak, ailevi konularla ilgilenmek, bir takım problemleri tekrar gözden geçirmemizde yarar vardır. Aceleci kararlar vermiyoruz.

İkinci geri hareket ise, bilhassa yakın etrafımızla ilgili konularda 17 Haziran – 1 Temmuz tarihlerinde ehemmiyet taşır. Burada da iletişimin iç dünyamıza doğru yönelmesi görülebilir, ilişkilerimiz, eğitimle alakalı konularda ve yolculuklarda düşünmeden, üzerinde hesap yapmadan bir karar vermememiz gerekiyor. Bu iki gerileme hareketi bütün bir ayı kapsadığı için biraz beklemede kalacağız. Yuvamızla ilgili konular, çalışma hayatıyla alakalı problemlerin hane içinde ve yakın etrafımızla bir arada tekrar ele alınması gereklidir.

13 Haziran tarihinde Yay burcunda dolunay alana gelecek. Bu dolunayda üç ehemmiyetli konu değer taşıyor. Uzak yolculuklar, hayata bakış açımız bilhassa kendi ideallerimize uygun şekilde hareket etmek istiyoruz. Ama bir takım problemlerin çok dikkatli ele alınması gereklidir. Şayet başka bir yere yerleşim, eğitim ve iş hayatıyla alakalı bir teşebbüste bulunmayı düşündüysek, bunların neticeleri mananında beklemede kalabiliriz. Zira Merkür geri hareketi de söz konusudur. Bilhassa ilişkilerde, mali ortaklıklarda ve parasal kazanç konularında kazanca bakılması gereklidir.

21 Haziran tarihinde Güneş Yengeç burcunda seyrine başlıyor ve bir hafta sonra yeni ay oluşacaktır. Bu seyir geri harekete eşit geldiği için, 1 Temmuz’a kadar olan bölümünde hane ve aile konuları üzerinde rastgele bir yeniliğe mani konulmaktadır. Yeni ayda ekilen tohumların sabırlı bir şekilde köklenmesi ve çiçeklenmesi için değerlerimize çok ehemmiyet vermemiz gereklidir. Bu ayın genelinde ilişkilerin mali konularda kutuplaşmaya sebep olabileceği, bu yüzden de hesabımızı iyi bilmemiz gerektiği, ailevi konuların tekrar gözden geçirilmesi gerektiği görülmektedir.

AŞK ve İLİŞKİLER

2-8 Haziran haftası: İlişkilerde tinsel ve tensel çekim bir hayli kuvvetli. Beraber özel paylaşımlarda bulunabilir, sözlerinizle, tavırlarınızla birbirinize ne kadar önem verdiğinizi hissettirebilirsiniz. Bekar Koçlar için bu hafta yeni biriyle tanışmak olası olacak. İletişim veya bir yolculukta karşılaşacağınız bir kişi dikkatinizi çekebilir. Fanteziler bir hayli güçlü. Ancak güven de çok önemli. Merkür 7-17 Haziran tarihlerinde Yengeçte gerileyecek.

9-15 Haziran haftası: Aşkta garanti, paylaşım, eşit haklar, ortaklaşa hareket etmek ve güç birliğinde bulunmak çok önemli. Hafta boyunca etkin görünümler altındayız. İlk olarak ilişkide bulunduğumuz kişinin iş ve mali vaziyetine bir bakmak gerekli. Güven vermiyorsa içtenlik yoksa ve kolay hareketler mevzubahis olduğunda geri çekileceğiz. 14 Haziran tarihi bu açıdan biraz zorlayıcı geçebilir. İlişkideki dengeler bozulabilir.

16-22 Haziran haftası: Güneş bu hafta Yengeç burcunda seyrine başlayacak. Aşk hayatımızı ilgilendiren her konuda güven, güvence, ılımlı davranışlar bekleyeceğiz. Bir yuvamız olsun, çocuklarımızla mutlu bir hayat müddetlim, huzur bulalım. İşte bunlar hem ailevi hem de özel dünyamızda karşımıza çıkabilecek kişiden veya şu anda birlikte olduğumuz kişiden beklentimiz olacak. Ancak Merkür 17-1 Temmuz arasında İkizler burcuna gerileyecek. Söylenene, söylediklerimize dikkat edelim.

23-29 Haziran haftası: 23 Haziran tarihinde Venüs-İkizler burcunda ilerleyecek. Merkür geri hareketini göz önüne alınca, önceden buluştuğumuz kişiyle tekrar bir araya gelebiliriz. İletişim ehemmiyetli. Muhabbet etmek, şöyle dışarı çıkmak, biraz gezmek isteyeceğiz. Tanıştığımız kişinin veya sevgilimizin aktif, bilgili, neşeli biri olmasını isteyeceğiz. 25 Haziran tarihinde ikili ilişkilerde bir yandan hakimiyetçi tavırlar diğer yandan taviz vermeye dönük hareketler gözlemlenir. Bir anda kararlar verilir, sonra vazgeçilir. 27 Temmuz tarihindeki Yeniay, aile içindeki birlik ve beraberliğe verilen ehemmiyeti işaret eder.

İŞ VE KARİYER

2-8 Haziran haftası: Güneş-İkizler burcunda, ancak 7-17 Haziran arasında Merkür geri harekette olduğu için, konuştuğumuz insanlara, söylenenlere dikkat edelim. Müzik ve sanatsal konularda 4 Haziran tarihi pozitif gözükmektedir.

9-15 Haziran haftası: İş hayatımızı ilgilendiren konularda da etkin bir haftadayız. Toplumsal ilişkilerimizi önem vereceğiz. Gerçekçi düşünmek gerektiğini söylemeliyim. Şayet bir ortaklık aitiz varsa, kesinlikle mali konularda birbirinize karşı dürüst davranınız. Venüs yönettiği Boğa burcunda ilerliyor. Güven, istikrar, dürüst insanlarla çalışıyorsak, hiçbir mesele çıkmaz. Ancak iddiacı, her şeyi bildiğini söyleyen, bir de kendince karar veren bir ortakla anlaşmak zor olur. Bu hafta Yay burcunda oluşacak Dolunay ve diğer tesirlere baktığımızda parasal konular çok daha öne çıkıyor. İşimizle alakalı bir dönüşüm, bir karar evresine gelebiliriz. Sakinlikle problemleri ele alalım.

16-22 Haziran haftası: 17 Haziran bakımından, çalışma hayatımızla alakalı konular üzerinde oturup şöyle bir düşünmek gerekli. Merkür, bu hafta ters hareketini İkizlerde sürdürecek. Hangi alanda çalışıyorsak onunla alakalı bilgiler edinmeli, doğru bir hamle için ihtiyaç duyulan olanları belirlemeliyiz. Aceleci davranmamalı, enine boyuna düşünmeliyiz. Güneş-Yengeç burcunda hane ve ailevi konular üzerinde durmamızı sağlarken, Merkür geri hareketi durup olan bitene bir bakmak gerektiğini gösteriyor.

23-29 Haziran haftası: Merkür geri hareketi devam ettiği için, işlerimizin takibini dikkatle yapmaya devam edelim. Bu hafta iş ortaklıklarının hane içinde konuşulması olasıdır. Şöyle bir gözden geçirebiliriz. Teşebbüslerde akilane hareket edelim. Venüs 23 Haziranda ikizler burcunda ilerleyecek. Bu da iki ortaklı bir işin göstergesi olabilir. İki iş üzerinde durabilirsiniz. Ama ben Temmuz ortasına kadar bu problemleri çok dikkatli şekilde ele almanızdan yanayım. Hayal kırıklığı yaşamamak için bu koşul.

PARA

2-8 Haziran haftası: Parasal açıdan bu hafta ufak tefek paralar elinize geçebilir. Sanatla uğraşanlar, mistik faaliyetler, hane, emlak, güzelleştirme alanında çalışanlar, insanlarla birebir iletişimde bulunanlar, haberleşme sektöründe çalışanlar için de parasal açıdan fırsatlar kazanççı bir hafta diyebiliriz. Ancak Merkür 7-17 Haziran tarihlerinde Yengeçte gerileyecek. Hesabımızı, aldığımızı verdiğimizi de bilelim lütfen.

9-15 Haziran haftası: Bu hafta her manada ehemmiyetli enerjiler mevcut. Finansal ortaklıklarda tarafların çok dikkatli bir şekilde hareket etmeleri faydalıdır. Venüs Boğa burcunda gayet olumludur. Şayet her iki taraf da, dürüstçe hareket etmeyi ve ilerisi yerine istikrarlı ilerlemeyi biliyorsa bu zorluklar güce dönüştürülür, kazanç ele geçirilir. Tam tersine, biri ötekisi üzerinde baskı kurmaya kalkarsa zor olur. Saklı gizli işlerden kaçınmak lazım. Maddi konularda da alışverişlere dikkat etmemizde fayda var. Kazanç kazanççı işlere ağırlık verelim. Sorumluluklarımızı bilelim.

16-22 Haziran haftası: Bu hafta finansal konularda dikkatli bir şekilde hem evimizin ihtiyaçları hem de ailemizle alakalı gereksinimler üzerinde duracağız. Güven içinde yaşamak ve bir ev sahibi olmak isteyeceğiz. İşimiz emlak sektörü, ailelere yönelik hizmetler, güzelleştirme, imalatla ilgili bir alanda ise, kazanç mananında neler yapabiliriz bunlar üzerinde duracağız. Aceleci kararlar vermeyeceğiz. Merkür geri hareketi iş müzakerelerinde dikkatli olmamız gerektiğini gösteriyor.
23-29 Haziran haftası: Mali konularda özellikle ortaklıklar söz konusuysa dikkatli olacağız. İş müzakerelerinde bize sunulan şartlara bakacağız. İşin içinde para varsa, bizim de temkinli olmamız dağılmamamız gerekiyor. Hem Merkür geri hareketi hem de Venüs-İkizler geçişi, zati önem vermenin işareti. Hesap yapacağız, artıları eksileri gözden geçireceğiz. Böylelikle Temmuz ortasına kadar bir istikamet tespit edeceğiz.

HAZİRAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 2-3-12-16-20-21-25-26-30
Zayıf Enerjili Günler : 1-7-8-14-27-28
Aşkta En Talihli Günler : 2-3-30
Parasal Açıdan Talihli Günler : 22-23

Yeniay : 20-21-22
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay manası taşır. Şuurlu istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji manası taşır)
Dolunay : 7-8-9
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay manası taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.