FLO’dan Büyük İndirim Kampanyası

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yüzde 70’e varan indirimler FLO’da

Sunduğu kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle tüketicilerin bütçesini düşünen FLO, düzenlediği kampanyalarla özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. FLO, başlattığı yüzde 70’e varan büyük indirim kampanyası ile tüketicileri mağazalarına davet ediyor.

Yüzde 70’e varan indirim kampanyası ile üzerinde indirim etiketi bulunan her ürün grubundaki sezon ürünleri, büyük fiyat avantajları ile sunuluyor.

Kampanya dahilinde kadın botları 26,99 TL’den başlayan fiyatlarla sunulurken, erkek ayakkabıları 19,99 TL’den başlayan fiyatlarla FLO mağazalarında ayakkabı severleri bekliyor. Anatomik yapıları ve eğlenceli tasarımları ile dikkat çeken FLO’nun çocuk kış koleksiyonundaki ürünler ise 24.99TL’den başlayan fiyat avantajı ile satışa sunuluyor.

FLO’nun kaliteli ürünlerinin uygun fiyatlarla buluştuğu kampanya, Türkiye genelinde tüm FLO mağazalarında devam edecek.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye FLO mağazalarından ve 0216 444 3 FLO (356) numaralı çağrı merkezinden ulaşabilir, www.flo.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya şartları:

Kampanya, FLO’nun outlet mağazalarında ve FLO mağazalarının outlet reyonlarında geçerli değildir. Kampanya, başka kampanyalarla, hediye çekleri ile ya da FLO kartla yapılan alışverişler ile birleştirilemez. Özel fiyatlı toplu satışlarda kampanya geçerli değildir.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.