Eylül Ayı Burç Yorumları 2015

5.00 avg. rating (95% score) - 1 vote

İkizler Burcu Eylül 2015 Aylık Burç Yorumu

GENEL BİR BAKIŞ
Sevgili İkizler Eylül ayında sizlere güzellikler diliyorum.

13 Eylül tarihindeki parçalı güneş tutulması, aile ve yaşam evinizde oluşacak. Başak burcunda gerçekleşecek. Evimizde ince eleyip sıkı dokuyacağımız bir dönem olacak. Gerginlikten, endişeden, huzursuzluktan uzak durmak lazım. İş hayatımızla ev arasındaki dengeyi iyi kurgulamalıyız. Tutulmanın dispozitör gücü Merkür 17 Eylül – 9 Ekim tarihinde geri hareket yapacak. Aile ilgili konularda biraz da kendimizi ifade etme ile ilgili olacak. Eğitimden iş hayatına kadar her şeyin merkezde evin içinde ele alındığı bir süreç. Yaşam şekillerimize göre mutlu olabiliriz. İlişkilerimizi gözden geçireceğimiz bir dönem olacak. Geri hareket burcunuz ile uyumlu olduğu için 16 Ekim’e kadar doğru kararlar vermenizde etkili olacaktır.

18 Eylül tarihinde Satürn 2 buçuk yıl kalacağı yay burcunda seyredecek. İkili ilişkiler konusunda bir test sürecinde, olgunlaşma aşamasında olacağız. Eşler ikizler için sorumluluk alacaktır. Bekarsanız iş hayatında başarılı, olgun sizden büyük bir partner arayışında olabilirsiniz. Evliyseniz de testlerden geçeceğiniz bir dönemde olacaksınız.

25 Eylül’de Mars başak burcunda seyrine başlayacak. Ev içinde bir hareketlilik olabilir. Taşınma durumları, ya da bakım onarım olabilir. Sağlık konularında hareketli bir dönem olabilir.

28 Eylül tarihinde tam Ay tutulması koç burcunda gerçekleşiyor. Bu tutulma ileriye dönük hedefleriniz anlamında son derece kıymetli. Geleceğinizle ilgili konularda bir aktiflik hareketlilik olacak. Daha cesur olacaksınız. Kendinizi ifade etmeye çalışacak ve özgür olacaksınız. Aşk hayatınızda ve sosyal hayatınızda cesur olmalısınız. İkili ilişkilerde daha uyumlu hareket etmeliyiz. 6 aylık sürecin sonunda her şey yerine oturacaktır.
EYLÜL AYI ÖZEL ASTROLOJİ DOSYASI
13 Eylül saat 09:55 Başak burcunda Parçalı Güneş Tutulması ailemiz başta olmak üzere kişisel anlamdaki tüm kararlarımızın, adım atmak istediğimiz her türlü girişimin şöyle bir titizlikle kontrol edilmesi, sorun yaratabilecek durumların tespiti yönünde önem taşıyor. Ailemizin geleceği veya kendimizle alakalı ilerisi adına düşündüğümüz ev yatırımı, iş kurulması, ofis açılması, başka bir yere taşınılması veya sahip olduklarımızın verimli halde düzenlenmesi çalışmaları planlarımız arasında yer alıyor. Tabii ki detayların önemi büyük ancak bu her şeye bir kusur bulmak, burun çevirmek tarzında değil, gerçekten incelemek ve doğru tespitte bulunmak şeklinde olmalıdır. Aile içinde bir problem varsa, bunun gergin şekilde ele alınması sakıncalı olacaktır. Bu Tutulma zaten aile birliğinin, eskiye ait meselelerin sadece kendi bakış açımızla ele alınması halinde daha fazla problem çıkarması demektir. Bundan uzak duracağız. Çünkü önümüzdeki süreç, bir şeyleri biriktirmek sonra çözmek değil, olduğu anda hemen ele almak, sıcağı sıcağına çözmektir. Süslü püslü olana değil, işlerliği olan yönelmek zamanıdır. Ele göze batanlar, gülün dikenine katlanmalar devri sona ermiştir. Bu tutulma, ailenin genişlemesi, büyümesi yönünde olan iş-sağlık-eğitim-yeteneklerin değerlendirilmesi ve hedefler belirlenmesi yönünde önem taşır. Tutulmanın yöneticisi Merkür 18 Eylül tarihinde gerileyecek. Sizler de, çocuk sahibi olmak veya çocuklarla alakalı konuları, aşk hayatınızı, aktivitelerinizi, keyif verici olan uğraşılarınızı yeniden gözden geçireceksiniz.

18 Eylül 2015-25 Mart 2016 Satürn-Yay burcunda seyrini sürdürecek. Bu dönem, evlilik, uzun süreli ilişki veya iş ortaklığı yoluyla sizleri testten geçirici ve bu konularda yapılandırma süreci olarak olgunluk zamanını işaret ediyor. Evliliklerde farklı görüş yapıları nedeniyle yaşanması muhtemel sorunların genelde ilişkinin niteliğiyle alakalı olarak çözüme kavuşturulması mümkün olduğu gibi, tam tersine bitebilir de. Örnekler vereyim. Sözgelimi, biriniz derinlikli düşünür, diğeriniz yüzeye bakar. Biriniz hukuki anlamda bir araya gelecek şekilde düzen ister, diğeriniz bir arada yaşamayı tercih eder. Bazen de, bir tarafın hayata bakış açısı, tecrübesi, olgunluğu ile diğerinin tam tersi çocuksu halleri ilişkinin zorlanmasına neden olur. Bir başka olasılık, eş mesleği gereği ailesinden uzakta bir şehirde, ülkede çalışmak zorunda kalabilir, buna sabır göstermek bir müddetliğine katlanmak icap edebilir. Dini, dili, ülküsü farklı bir kişiyle yapılacak bir evliliğin işaretçisi olabilir. Bu durumda her iki taraf da bazen oldukça zorlanabilir. İş ortaklıkları da bu süreçte testten geçer. Daha önce yapılmış ortaklıkların gözden geçirilmesini gerektiren durumlar oluşabilir. Taraflar bu sorunları aşabilmek veya bitirmek adına bir mücadele verebilirler. Bütün bu örnekler gösteriyor ki, bu süreçte ilişkilerimiz aracılığıyla olgunlaşacağız, hoşgörüyü öğreneceğiz. Ahlaki, yasal, hukuki, moral değerler, olgunluk, bilgeleşmeyi kabul ederek düzgün bir beraberlik yaşamayı deneyimleyeceğiz.

17 Eylül-9 Ekim Merkür-Terazi geri hareket süresince, aşk hayatıyla ilgili konularda resme bakıyoruz. Karşınıza yeni biri çıkarsa öncelikle onu tanımaya özen gösterin. İlişkide bir takım problemler varsa hemen bir ayrılık kararı vermek ya da daha önceden verilen bir kararı değiştirmemek gerekir. Kısaca bu dönemde, aşk hayatınız, çocuklarla alakalı konular, yetenekleriniz, becerileriniz ve gerçekleştirmek istediklerinizi lütfen bir daha gözden geçiriniz. Bireysel ani kararlar vermeyiniz.

28 Eylül saat 05:48 Koç burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma, yenilik arzusunun bir hayli yüksek, değişimlerin gayet aktif, sosyal ilişkilerin canlandırıcı etkisini işaret ediyor. Yeni ve gayet heyecanlandırıcı gelişmeler sizi teşvik edici, hayatınıza bir anda giren kişi ve kişiler umutlandırıcı, her şey değişmeli diyen iç sesiniz sizi yüreklendirici gözüküyor. Üstünüzdeki ağırlıktan kurtulmak ve farklı bir şeyler yapmak için karar verebilirsiniz. Ancak ben derim ki, yöneticiniz Merkür gerilerken, aşk hayatınız başta olmak üzere, kişisel girişimlerinizi bir daha gözden geçirin ki, doğru ve dengeli olup olmadığına bir bakalım.
EYLÜL Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-5-9-10-14-15-24-25-28-29
Zayıf Enerjili Günler : 12-13-19-20-26-27
Aşkta En Şanslı Günler : 14-15
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 7-8

Yeniay : 4-5-6
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 19-20-21
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.