Etkileyici Öpüşmek için 12 Kural

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

• Öpüşürken nefes almak, kendinizi dizginlemek istediğinizde dudaklarınızı yavaşça kulak memesine doğru kaydırmak size yardımcı olacaktır. Çoğu kişi kulaklarıyla oynanmasından, kulaklarının üzerinde, kulak memesinde sıcak nefes ve dudaklardan hoşlanır. Yine çok ıslak öpmemeye, dilinizi az kullanmaya dikkat edin.

• Nefesinizin ferah koktuğundan emin olun. Dişlerinizi ve dilinizi fırçalayın. Her zaman yanınızda nefesinizi açan sakız taşıyın. Gece veya sabahları dişlerinizi hemen fırçalamanızı sağlayacak ufak bir diş macunu ve diş fırçası taşıyın.

Burçlara göre öpüşme tarzları

Hangi burç nasıl öpüşür ? Burçların öpüşme tarzları da birbirinden farklı.

Burçların Yatak Odası Sırları

Her burcun yatak odası sırrı başka! Kimisi aşık olmadan sevişemiyor, kimisi yalnızca tutkunun peşinde… Peki sizin burcunuz yatak odasında neler bekliyor? İşte yanıtları…

Cinsellikte hangi burçla uyumlusunuz?

Cinsellikte hangi burçla uyumlusunuz? Öğrenmek isterseniz haberimizi okuyun.

Kadınlar seksten sonra ne ister?

Kadınlar, cinsel ilişkiden sonra erkeklerden ne bekliyor?

Ön sevişmeyi nasıl uzatırsınız?

Seks yalnızca birleşmeden ibaret değil! Daha uzun, daha güçlü ve daha etkili orgazm için ön sevişmeye yoğunlaşın…

1
2
3
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

2 YORUMLAR

  1. Bir işi iyi yapmak istiyorusan bunun kursları falan var. Mesela direksiyonuna güvenmeyen bir sürücü ekstradan direksiyon dersi alabiliyor. Böylelikle kendi gibi başkalarının can ve mal güvenliğini de fazlasıyla koruyabiliyor. Bu öpüşme konusunda da kendisini yeterli görmeyenlerin gidebileceği bi kurs olmalı bence. Yukarıda bu kadar tekniği anlatılmış ciddi bir konu olduğu düşünüyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.