Etkileyici Öpüşmek için 12 Kural

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

• İlk öpüşmeniz sonrasında kendi kendinize “kötüydüm değil mi?” gibi sözlerle çamur atmayın. Gerçek kadınlar ve erkekler sadece bu andan zevk alırlar.

• Sadece umutsuz ruhlar karşısındakini içine çekmeye çalışır. Özellikle daha önce asla öpüşmediğiniz birine çekingen ve yasakmış gibi

• yaklaşıp sürpriz bir öpücük kondurmayın.

• Dilinizi partnerinizin küçük diline değdirmeye çalışmayın.

• Öpüşeceğiniz zaman iki elinizle karşınızdaki kişinin yüzünü tutmanız çok romantik olur. Başını geri çekmesini engelleyecek şekilde sarmayın. Başını istediği zaman geri çekip yüzünüzü görebilmesine olanak verin.

1
2
3
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

2 YORUMLAR

  1. Bir işi iyi yapmak istiyorusan bunun kursları falan var. Mesela direksiyonuna güvenmeyen bir sürücü ekstradan direksiyon dersi alabiliyor. Böylelikle kendi gibi başkalarının can ve mal güvenliğini de fazlasıyla koruyabiliyor. Bu öpüşme konusunda da kendisini yeterli görmeyenlerin gidebileceği bi kurs olmalı bence. Yukarıda bu kadar tekniği anlatılmış ciddi bir konu olduğu düşünüyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.