Erkekleri heyecanlandıran G Noktaları

Erkekleri Çılgına Çevirecek G Noktaları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bir çok kadın erkeklerin G noktası olmadığına inanır. Fakat araştırmalar öyle göstermiyor. Araştırmalara göre erkeklerin de G noktası ve sevişirken çok etkilendikleri seksi ikiye katlayan kilit noktaları var.

Seksi daha eğlenceli ve zevkli bir hale getirmek istiyorsanız erkeklerin bu G noktalarını bilmeniz çok işinize gelecek.

Seksten olabildiğince zevk alarak bu anları sevgiliniz için vazgeçilmez kılabilirsiniz. Araştırmalar topuklu ayakkabı, jartiyer ve kırmızı ruj dışında erkekleri baştan çıkaracak olan G noktalarını açıkladı.

Erkekleri uyaran ve seksten daha fazla zevk almalarını sağlayan kilit noktalar arasında: Penisin başı, alt dudağının dış kenarı, boynunun ön tarafı, göğüs uçları, ayak bilekleri, yumurtalıkların birleştiği çizgi, prostat noktası, perine ve frenulum.

Sevgilinizi baştan çıkartmak için görünüşünüzle onu etkilemeniz yetmiyor onu sekse ikna ettiğiniz vakit kulağına yumuşak bir ses tonuyla seksi cümleler söylemeniz ve bu uyarıcı noktalara dokunmanız gerekiyor. Ön sevişme sırasında erkeklerin G noktası olan penisin hemen altındaki hassas bölgeye dokunmalısınız (frenulum) Ayrıca bunun dışında penisin başına dokunmanız da erkeklerde dayanılmaz bir his yaratabilir.

Daha sonra penisin sertliğini arttırmak için diğer bir G noktası olan yumurtalıklar ile makat arasındaki kısma dokunmalısınız. Buraya hafif ya da sert dokunmanız erkeğinizin daha çok zevk almasını ve penisinin uzun süre sert olmasını sağlayacaktır.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.