En İyi 3 Selülit Tedavisi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yaz aylarında fazla kilolar ve selülitler yüzünden paniğe kapılırız. Bahar aylarında selülitlerden ve fazla kilolardan kurtulmanın yollarını ararız. Plajda, kısa etekler ve kısa şortlarla gönül rahatlığınca gezmek ve eğlenmek istiyorsanız, öncelikle kendinize sonsuz güvenmeniz gerekir. Selülit problemi öz güveni kıran durumlardan bir tanesidir.

Selülitlerden estetik tedavilerle kurtulabilirsiniz. Bahar aylarında yaptıracağınız selülit tedavileri ve operasyonlarla yaza dilediğiniz gibi meraha diyebilirsiniz. Womenist.net selülitten kurtulmanın yollarını açıklıyor.

Sağlıksız beslenme ve yeterince su içmeme, sporsuz yaşam gibi etkenlerin tetiklediği selülitlerden bakın hangi estetik operasyonlarla kurtulabilirsiniz.

Dolaşımı Düzenleyen Operasyon: Mezoterapi

Mezoterapi, dolaşımı düzenleyen bir operayondur. Selülitleri oluşturan yağ parçalarını ilaçlar ve vitaminlerle iyileştiri ve selülitin engellenmesini sağlar. Selülit tedavisindeki en başarılı yöntemlerden biri olarak kabul edilir.

Mezoterapi tedavisinde seans sıklığı ve ilaçlar selülitin yoğunluk derecesine göre belirlenir. Mezoterapi operasyonunun bir seansı yaklaşık 30 dakiika sürer. 15 seans sonrasında istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

15 Seansda Selülit Tedavisi: LPG

LPG 15 seansta selülitlerinizden kurtulmanızı sağlatan bir tedavi yöntemi. Haftada 3 seans yapılan bu tedavi daha sonralarda haftada ikiye indiriliyor. 15 seansı tamamladıktan sonra selülitlerinizden kurtulabiliyorsunuz.

Bu yöntem ilk önce alttaki selülit dokusunun ön plana çıkmasını sağlıyor daha sonra da bu problemi kökten çözüyor.

Yağ Dokularına Dalga Terapisi: Akustik Dalga Terapisi

Yağ dokularına verilen akustik dalgalar sayesinde selülitlerinizden kurtulmanızı sağlayan bu uygulamanın adı: Akustik dalga terapisi. Selülitli bölgeye şok dalgalar verilerek yağ dokusunda çözülme sağlayan tedavi, toplamda 4 hafta kadar sürüyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.