Emirates’ten ‘Bir Gülümseme Paylaş’ Kampanyası

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, dünya dillerinin eğlenceli yanını ortaya çıkaran yeni bir kampanya başlattı. Havayolu şirketi, “Share a Smile/Bir Gülümseme Paylaş” adını taşıyan kampanya için kabin ekiplerinde çalışanların tüm dünyadan ilginç deyim ve selamlamalarla yer aldığı 14 farklı dilde 29 video hazırladı.

Emirates’in dünya çapında farklı kültürlerden ve farklı coğrafyalardan insanları yeni kültürleri keşfetmeye ve paylaşmaya teşvik etmek amacıyla hayata geçirilen söz konusu kampanya, aynı zamanda “Hello Tomorrow/ Yarınlara Merhaba” kampanyasının da bir parçası.

Emirates Havayolu ve Grubu Başkan Yardımcısı Sir Maurice Flanagan kampanyanın seyahatseverler için eğlenceli bir kültürel anlayış oluşturacağını söyleyerek şöyle devam etti: “Yerel deyimleri araştırdığımızda ilk başta kulağa garip gelse de tercüme edildiğinde uluslararası bir anlam kazandığını farkettik. ‘Share a Smile’ kampanyasının amacı da, farklı kültürler hakkında eğlenceli bir şekilde bilgi edinilmesini sağlamak.”

Emirates çalışanları 55’ten fazla dil konuşuyor

Emirates’in Servis Hizmetlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Terry Daly ise kabin ekiplerinin 55’ten fazla dil konuşuyor olduğunu belirterek, şunları söyledi: “Her uçuşumuzda o uçakta hangi dillerin konuşulduğunu duyuruyoruz. Emirates ile uçarken ana dilinizi konuşan bir kabin görevlisinin bulunma olasılığı çok yüksek. Bu da yolcularımızın kendilerini daha rahat hissetmelerine yardımcı oluyor.”

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.