Elle Burçları Sizler İçin Yorumluyor

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Burçlar hakkında hepimizin az ya da çok bilgisi var. Astroloji bir bilim dalı. Dolayısı ile on iki tane burcun gelişmeleri, bilimsel yollar ile izlenebiliyor ve meraklılarına açıklanabiliyor. Burçlar, bizlerin kariyerini, iş, özel, aile hayatını, ilişkilerimizi, nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığımızı, uğurlu sayımızı, hatta burçlarımıza ait olan değerli taşlar ile ilgili geniş bir yelpazeye sahip olan bilgi kümesi sunar. Genetik faktörler ve bu bilgilerin yardımı ile karakter ve kişilik özelliklerimiz şekillenir. Günlük burç yorumlarını her gün gazetelerde, dergilerde olmadı sosyal medya da yorumculardan dinleyebiliyoruz. Burç yorumlarını aylık okuyabildiğimiz gibi aynı zamanda Merkür’ ün, Ay’ın, Güneş’in ve diğer gezegenlerin hareketleri, astroloji ile ilgilenenler tarafından bilimsel bir şekilde incelenip, yorumlanabiliyor. İncelenen bu hareketlerin burçlar üzerinde bazı etkileri oluyor. Bunlar da burçların karakteristik özelliklerinin yanında yeni, güncel özellikler getiriyor. Bu on iki tane burcun genel özellikleri -nitelikleri, davranış biçimleri- gibi, burç sahiplerinin kişilik özelliklerini de belirliyor. Örneğin; burcunuz Balık ve siz burcunuzun karakteristik özelliklerini zaten biliyorsunuz, duygusaldır, kırılgandır, hassastır ama aynı zamanda güçlüdür de. Ancak gezegenlerin, Güneş’in, Ay’ın dönemsel değişimleri ve hareketleri de burçların üzerinde o hareketler süresince etkileri olumlu ya da olumsuz yönde olabiliyor. Bu olumlu olumsuz hareketler de burç sahiplerinin o dönemlerdeki hareketlerini, davranışlarını, insan ilişkilerini, aile, iş ve özel hayatlarındaki süreçlerini etkileyebiliyor.

Bazılarımız burç yorumlarını her gün iş haline getirip okuyor ve hayatını günlük burç yorumlarına göre yaşıyor, bazılarımız ise, aklına geldikçe bakıp geçiyor. Elle’nin astroloji bölümü günlük olarak güncelleniyor. Örneğin; burcunuz Aslan mı, o zaman hemen Aslan’ın simgesinin üzerine internetinizin olduğu her yerden tek tık ile tıklıyorsunuz ve o gün burcunuz da oluşacak gelişmeleri takip edebiliyorsunuz. Üstelik bunu gönül rahatlığı içinde yapabilirsiniz. Çünkü bildiğimiz gibi, Elle’nin burç yorumları son derece güvenilir kaynaklardan ulaşılan bilgiler doğrultusunda, her gün okuyucular için güncelleniyor. Elle’nin burçlar sayfasına giriyorsunuz, burcunuzun simgesini buluyorsunuz ve burcunuzun bugünkü yorumunu okuyabiliyorsunuz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.