Elçin Kayadibi kimdir ? İşte Benim Stilim’den nasıl elendi ?

Elçin Kayadibi kimdir ?
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Elçin Kayadibi sürpriz bir şekilde 1 Mayıs eleme gecesinde yarışmaya veda etti. Güzellik yarışmasından derecesi olan Elçin Kayadibi kimdir?

İşte Benim Stilim 1 Mayıs eleme gecesi kim elendi sorusu yanıt buldu. Mahmut Tuncer’in konuk jüri üyesi olduğu eleme gecesinde renkli dakikalar yaşandı. tv8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim’de Tümay Tali ve Elçin Kayadibi’nin jüri karşısına geçtiği gecede elenen isim Elçin Kayadibi oldu.

İşte Benim Stilim, 1 Mayıs Cuma akşamı tv8 ekranlarında yayınlananeleme gecesinde takipçilerine çok renkli dakikalar yaşattı. Bu hafta ‘ kim elendi ‘ sorusunun yanıtını veren İşte Benim Stilim yarışması saat 22.45 ‘te TV8 ekranlarında başladı.Ünlü türkücü Mahmut Tuncer’in konuk olarak katıldığı geceye damga vuran bir eleme yaşandı. Türküleriyleeleme gecesini renklendiren Mahmut Tuncer , Nur Yerlitaş’ı mest etti. Eleme gecesinin sonunda İşte Benim Stilim ‘de jürinin önüne Tümay Tali ve Elçin Kayadibi çıktı. Yarışmanın fenomen isimlerinden Elçin Kayadibi sürpriz bir şekilde yarışmadan elenen isim oldu. Peki Elçin Kayadibi kimdir kaç yaşında? İşte elemede yaşananlar.
İşte Benim Stilim’de bu hafta konsept dönem kıyafetleri oldu.
Kendi tarzına çok güvendiğini söyleyen Elçin Kayadibi evli ve bir güzellik salonu işletiyor.
Kendi tarzına çok güvendiğini söyleyen Elçin Kayadibi evli ve bir güzellik salonu işletiyor.

ELÇİN KAYADİBİ NASIL ELENDİ?
İşte Benim Stilim dönem konseptinin işlendiği 1 Mayıs gecesi elemesinde Elçin Kayadibi giydiği kıyafetle en kötü puanı alan isim oldu.

Yarışmacılar Elçin Kayadibi ‘nin karşısına Tümay Tali’yi çıkardı. İşte Benim Stilim jürisi Tümay Tali ile Elçin Kayadibi arasında tercihini yaptı. Giden ismi belirleyen İvana Sert’in oyu oldu. Elçin Kayadibi elenirken Tümay Tali kaldı.

Elçin Kayadibi
Elçin Kayadibi
İŞTE BENİM STİLİM JÜRİSİNİN OYLARI
Tümay Tali ile Elçin Kayadibi elenmek üzere jürinin önüne geldi. İşte Benim Stilim jürisinin oylarıyla bu hafta elenen isim kim oldu işte oylar;
Nur Yerlitaş Tümay Tali elensin dedi.
Mahmut Tuncer Elçin Kayadibi’nin elenmesi için adını verdi.
Kemal Doğulu ‘severek gitsin diye Tümay Tali yazdım. Kalırsan bundan sonra benden sana zırnık yok’ dedi.
Uğurkan Erez ise Elçin Kayadibi elensin dedi.
İvana Sert beraberlik sebebiyle elenecek ismi belirleyecek. İvana Sert ‘Tarzlarınız aynı ama terbiyeniz farklı. Sadece bir sebep yüzünden Tümay’ın ismini yazmayacağım. Bizimle bunu öğreneceksin” dedi.
İvana Sert sürpriz yaparak Elçin Kayadibi elensin diyerek Tümay Tali’yi ipten aldı.

 

İşte Benim Stilim 1 Mayıs 2015 Elçin Kayadibi Eleme Anı:

BÜŞRA EYEN SİRAL KİMDİR?

29 yaşındaki Büşra Eyen Siral Bulgaristanlı ve 9 yıldır dans ediyor. İşte Benim Stilimde bu hafta elenen Büşra Eyen Siral güler yüzlü vedasıyla Nur Yerlitaş’ı kendisine hayran bıraktı.

Eleme gecesinde en kötü seçilen Büşra Eyen Siral ünlü popçu Gökhan Özen ‘in dansçısı olarak tanındı. Büşra Eyen Siral ilk günden itibaren hep kötü puanlar aldı ve hiç tarz seçilmedi.

NUR YERLİTAŞ AYAĞA KALKTI

İşte Benim Stilime Nur Yerlitaş damga vurdu. Sahneye sonradan çıkan Nur Yerlitaş herkesi şaşırttı. İşte o anlar:

İşte Benim Stilim eleme gecesinde yarışmacılar Yaz Partisi konseptiyle podyuma çıktı. Yaza Merhaba konsepti ile jüri üyelerinin karşısına gelen yarışmacılardan Mihriban Akgül jüri üyelerini mest etti. Jüri üyeleri Mihriban Akgül’e 5 puan verirken Nur Yerlitaş, “Mihriban sen cennetten mi çıktın” dedi.

Mihriban Akgül’e Arapça 5 puan verdi

İşte Benim Stilim eleme gecesinde Kemal Doğulu, İvana Sert ile dans etti. İşte Benim Stilim 24 Nisan Cuma eleme gecesinde Linet söyledi Kemal Doğulu, İvana Sert ile romantik dans etti.

İşte Benim Stilim’de Cuma geleme gecesi heyecanı yaşanıyor, İşte Benim Stilim eleme gecesinde konuk jüri üyesi şarkıcı Linet. İşte Benim Stilim’de eleme gecesi heyecanı sürüyor. İşte Benim Stilim eleme gecesine şarkılarıyla renk katan Linet, duygusal şarkılarıyla jüri üyelerini mest etti. Şarkıcı Linet’in İşte Benim Stilim eleme gecesinde söylediği şarkıya ise Kemal Doğulu ve İvana Sert dans ederek eşlik etti. Kemal Doğulu daha önce Öykü Serter ile yaptığı danslarla biliniyordu. Ancak Kemal Doğulu bu geceki eleme gecesinde İvana Sert ile romantik bir dans yaptı.

İşte Benim Stilim eleme gecesinde yarışmacı Sima Şerafettinova, jüri üyelerinin yanından dönerken biranda yere düştü. Ayakkabısının azizliğine uğrayan güzel yarışmacı Sima Şerafettinova, ayağı burkulunca stüdyoda yere düştü. Sima Şerafettinova’nın yardımına Öykü Serter, Kemal Doğulu ve yarışmacılar koştu.

13 yarışmacı eleme gecesinde elenmemek için mücadele ederken, giysileriyle sürprizler yapacaklar.. Gecenin konsepti ise “Yaza Merhaba Partisi ”. Yaza Merhaba kıyafetleri ile ekrana gelecek olan yarışmacılar jüri üyelerinin beğenisini kazanmak için kıyasıya yarışacak, birbirinden renkli görüntüler ve eğlenceli dakikalar yaşandı.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.