Diyet Yapanlar Kahve Tutkunuza Dikkat!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bir türlü vazgeçemediğiniz, sevdiğiniz kahvenin, kilo verme hedefinizden şaşmanıza yol açabileceği konusunda bir fikriniz var mı? Zayıflamaya çalışıysanız eğer Kahve içmeye devam etmeli misiniz, yoksa Kahve içerek diyetinize çok daha fazla kalori mi eklemiş olursunuz?

Bu soruya beslenme uzmanlarının genel yanıtı önemli olan içtiğiniz Kahve türü! Sade bir fincan Kahve yalnız iki kalori içeriyor. Fakat bizler Kahve alırken yada evde Kahve yaparken  ekstra malzeme ekliyoruz. Bunun anlamı ise ekstra kalori.

Diyelim ki sadece bir yemek kaşığı kadar krema koyuyorsunuz. Kalori açısından diyetinize eklediğiniz ağır şekerli krema: 52 kalori, sakkaroz: 49 kalori, yarı yarıya süt ve krema karışımı: 20 kalori yağlı süt: 5 kalori anlamına geliyor. Eğer sıkı bir diyet içindeyseniz yada kilonuza dikkat ediyorsanız Kahve içerken bu söylediklermize mutlaka dikkat etmelisiniz.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here