Deniz Seki’nin kilo verme sırrı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yeni görünümüyle herkesi şaşırtan, iki ayda 19 kilo vererek 38 bedene düştüğü öğrenilen Deniz Seki, kilo verme sırrı nı anlattı.

Önümüzdeki ay yeni albümünü çıkaracak olan Deniz Seki, 2 ayda 19 kilo vererek yeni albümle birlikte yeni bir görünüme de kavuştu.

Verdiği kilolarla özellikle sosyal medyada merak konusu olan ve iki ayda 38 bedene düşen Seki, zayıflama sırrını şöyle anlattı:

“Her gün bir saat yaşam koçum eşliğinde yürüyüş yaptım. Ayrıca diyetisyenim Bahar Aktan’ın hazırladığı beslenme programından da hiç çıkmadım.”

Deniz Seki için öncelikle günlük performans gücünü azaltmayacak ve sağlığını koruyacak bir beslenme programı oluşturuldu. Tercih edilen tüm besinler bu prensiple diyete yerleştirildi. Seki, yaklaşık iki aylık bir süreçte, yaptığı diyete ek olarak her gün düzenli yürüyüş-egzersiz aktivitelerini aksatmadı.

Katı bir diyet uygulamadığını, tek tip besin odaklı olmayan, sık ve fazla sayıda öğünden oluşan bir programa tabi olduğunu söyleyen şarkıcı, “Her ana öğünüm mutlaka belirli miktar protein ve sebzeden oluşuyor. Haftanın bir günü ise sebze ve meyve ile uyguladığım bir detoks programı uyguluyorum. Detoks yiyecek-içeceklerim hafta hafta değişiklik gösteriyor” dedi.

Bazı firmaların, ismi üzerinden reklam yaparak zayıflama ürünleri çıkarmasından rahatsız olan Seki, bu firmalar hakkında avukatının gerekli yasal takibi başlattığını da açıkladı.

 

Deniz Seki'nin kilo verme sırrı
Deniz Seki’nin kilo verme sırrı
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.